خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 56
    نمایش نتایج: از 76 به 87 از 87
    1. Top | #76
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط drmoslem نمایش پست ها
      یکی از دوستان میگفت بعضی ها خیلی زرنگ هستن تغلبی میکنن حرفه ای من باور نکردم
      یکی از روش ها که احتمال خطا هم بسیار پایین هست میگفت پیدا کردن رتبه برتر و یه پولی بهش دادن و گریم و ...بعد رتبه برتر شدن
      روش های حرفه ای تر هم وجود داره
      من که باور نکردم به نظرتون این کارا میشه ؟

سلام
      حالا بر فرض محالم این اتفاق افتاد و حتی آدم پزشکی هم رتبه اورد...!
      چجوری میخواد واحدشو پاس کنه؟؟؟؟؟ بدبخت به دل بیمار هایی که بخوان برن زیر دست این دکتر تقلبی
      بعشم به نظر من قبولی که ادم خودش عرق نریخته باشه هیچ شیرینی نداره...!

2. Top | #77
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوستان اول تاپیک گفتم . حوضه های کنکور . از نظر ورود و خروج سیگنال ایزوله میشن . (ی سری دمو تشکیلات دارن که کلا" اتصالات بی سیم رو وصل میکنه به شبکه 3 ) تنها راه تماس تماس با سیم هست .
      خود کار دوربین دار بگیر گوشی رو بزار توی دستشویی و با بلوتوس و نمیدونم از این حرفا .... کار نمیکنه دستشویی رو پیدا کن حتی اگه هم بتونی به بیرون سیگنال بی سیم داشته باشی فاصله خودکار با گوشیت اونم با این همه دیوار رو چجوری میخوای پوشش بدی ؟
      تازه شانس داشته باشید حوضه کانونی که سیگنال رو میفرسته رو پیدا نتونه بکنه . (کاری که یکی توی چین یا ژاپن فکر کنم ی کشور شرغ آسیا کرده بود با عینکی که توی فریمش دوربین داشت با ی تشکیلات خیلی کوچیک و حرفه ای با بیرون در تماس بود پیداش کردن اونم سر جلسه .
      اولا" که کار درستی نیست .
      دوما" کار راحتی نیست
      ریسک بالایی داره .
      از زندگیتون سیر شدید ؟
      صد سال پشت کنکور بمونید بهتره تا این که با اینکارا بالا بیایید .
      در کل به نظرم بهتره به این موضوع فکر نکنید .

3. Top | #78
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      از شدنی میشه ولی استرس و ریسک خیلی زیاده داره و خیلی زیاد به حوزه ای که توش هستید مربوط هست...
      یکی از دوستانم به کمک یکی از لیسانس های کنارش سر جلسه کنکور 7سوال ریاضی رو زد...
      سر جلسه یادمه دعوا شد بین دو نفر...سر هم فریاد میکشیدن!اخرش هم هیچکدوم از جلسه اخراج نشدن و با خوبی و خوشی ادامه ی تست هاشونو زدن!
      البته هر دو حالت تو سالی بود که توی کلاس افتاده بودیم نه توی سالن...توی سالن امکانش خیلی خیلی کمه...
      ولی وقتی وضع حوزه تهران اینجوری باشه مطمینا شهرستان ها امکان تقلبش هست...
      ولی کار درستی نیست...اونم تو این چنین رقابتی که خیلی از دوستانت خون دل خوردن تا بتونن رشته ی مد نظرشونو قبول شن...
      اینجوری دکتر,مهدس,کارشناس شدن فایده ای نداره...

4. Top | #79
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      منظورم این بود میره دانشجوی پزشکی پیدا میکنه یا دندون
      بله اقا همچی ممکنه.... منم شنیدم که تو حوزه خود ما همین امسال تقلب شده ...اب از اب تکون نخورده...الانم قبول شده وداره کیف میکنه.....

همچی ممکنه....

5. Top | #80
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      یه روش دیگه دوربین رو مداد البته دوربین حرفه ای و ریز که بتونه در ان واحد تصویر رو منتقل کنه
      حالا جواب ها هم میشه به طریقی دریافت کرد یا همون روش دوستمون wc یا صفحه نمایش گر رو بطری
      داداش این چیزایی ک تو میگی هنو اختراع نشده

6. Top | #81
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوستان حد اقل برای تهران میدونم که احتمال تقلب صفره .... صندلی ها با فاصله زیادن ... سه نفر شما رو چک ميکنن ... تازه اگه گوشی هم ببری با پارازیت کل امواج سالن رو قطع کردن و تازه بخوای تقلبم کنی از اطرافیان نمی توني چون دفترچه ها گزینه هاش فرق داره و ... کلا از فازش بياين بيرون کمتر از 0.005 احتمال داره کسی تقلب کنه 😁😁😁😁

Sent from my HTC One using Tapatalk

7. Top | #82
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      بابا ب فرض هم باتقلب رتبه 1 شدیم
      حرامه حرام
      حق الناس است !!

8. Top | #83
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      چه حرفای بچه گونه ای میزنی اخه مگه مراقب نیست که تو دوربین در اری بعد دو بار هم بری دستشویی

9. Top | #84
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام بچه ها
      سوالایی ک نمودار دارن راحتر میشه تقلب کرد . من پارسال ی سوال گسسته از رودستم زدم مطمئن بودم ک درست حل کرده .

10. Top | #85
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      انقدر وقت ندارین که بتونین تقلب کنین درضمن بعد از قبولی کشش خوندن اون رشته رو نخواهید داشت
      به نظرم از راه درست وارد بشین

11. Top | #86
      در انتظار تایید ایمیل

Daghon
      نمایش مشخصات
      ملت رد دادن بخدا
      اونم در زمان حساس انتخابات

12. Top | #87
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      عاغا جدا از بحث تقلب، آیا اجازه میدن از این گوشی صدا گیر ها استفاده کنیم؟؟؟ 3-12999584094-1278339963moldex_0.jpg

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 56

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 7 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 7 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن