خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 30
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

انقدر به کد نظام وظیفه و کد وضعیت تحصیلات عالی گیر ندین.

تورو خدا انقدر گیر ندین که کد نظام وظیفه رو چی بزنم کد وضعیت آموزش عالی رو چی بزنم .... هر کدی دلتون میخواد بزنین.
      اینا فقط برای تهیه آمار از داوطلبان کنکور هستن هیچ تاثیری در روند پذیرش و ... ندارن.
      شما هر کدی که بزنی در زمان ثبت نام در دانشگاه یه برگه بهت خواهند داد و اون رو به پلیس+10 خواهی برد و ازشون معافیت تحصیلی خواهی گرفت و این خود نظام وظیفه هست که وضعیت شما رو بررسی میکنه نه اظهارات شما در تقاضانامه ثبت نام کنکور !
      در مورد وضعیت آموزش عالی هم همینطور. شما که دانشگاه ثبت نام کردین همون اوایل که دانشجو شدین دانشگاهتون از وزارت علوم و صندوق رفاه دانشجویی و ... استعلام میکنه و وضعیت شما رو بررسی میکنه که قبلا دانشجو یا فارغ التحصیل چه رشته ای در چه دانشگاهی بودین و ....

انقدر وقتتون رو صرف بررسی و تفسیر دفترچه برای انتخاب کد نکنین. هرچی میخواین بزنین. من خودم زدم شاغل در نیروهای مسلح نیروی دریایی ارتش 5 سال پیش هم که کنکور ثبت نام کرده بودم وضعیت آموزش عالی رو زده بودم تحصیلات حوزی سطح عالی (اجتهاد) رفتم دانشگاه و لیسانسمو هم گرفتم کسیم بهم نگفت ثابت کن مجتهد هستی

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      دوستان بهتره اصلاعات درست واردکنن تااطلاعات غلط

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      آغا جان بیشتر این دوستان که می پرسن کدوم کد رو بزنیم بیشتر تو این دو حالت هستن . دیگه خارج از اینا نیستن .

1- کسایی که دانشجوی دوره روزانه هستن و باید انصراف بدن تا قبل از اسفند ماه . اینا باید کد 14 رو وارد کنن .

2- کسایی که دانشجوی دوره غیر روزانه هستن .

اینا خودشون دو حالت دارن . کسایی که میخان انصراف بدن باید کد 14 رو بزنن .

البته اینا فک کنم باید برن دفترچه اعزام به خدمتشون رو بگیرن بعد که مهلتش اومد هم باید برن تاریخ اعزامشون رو تمدید کنن تا کنکور بدن .

دسته ی دوم که مثل منن که دانشجو میمونن و باز دو حالت داره که یا مرخصی تحصیلی میگیرن و یا سر کلاس دانشگاه هم حاظر میشن و برا کنکور میخونن . اینا باید کد 3 رو وارد کنن .

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ah.at نمایش پست ها
      آغا جان بیشتر این دوستان که می پرسن کدوم کد رو بزنیم بیشتر تو این دو حالت هستن . دیگه خارج از اینا نیستن .

1- کسایی که دانشجوی دوره روزانه هستن و باید انصراف بدن تا قبل از اسفند ماه . اینا باید کد 14 رو وارد کنن .

2- کسایی که دانشجوی دوره غیر روزانه هستن .

اینا خودشون دو حالت دارن . کسایی که میخان انصراف بدن باید کد 14 رو بزنن .

البته اینا فک کنم باید برن دفترچه اعزام به خدمتشون رو بگیرن بعد که مهلتش اومد هم باید برن تاریخ اعزامشون رو تمدید کنن تا کنکور بدن .

دسته ی دوم که مثل منن که دانشجو میمونن و باز دو حالت داره که یا مرخصی تحصیلی میگیرن و یا سر کلاس دانشگاه هم حاظر میشن و برا کنکور میخونن . اینا باید کد 3 رو وارد کنن .
      مورد 2 غلطه...شاید کسی مبنا رو بر این گذاشته که وقتی قبول شد انصراف خواهد داد....

کد 6 درسته...من دیروز هم گفتم .امروز دکتر افشارهم گفتن...
      ویرایش شده توسط مدیریت
      خلاف قوانین.

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khaan نمایش پست ها
      تورو خدا انقدر گیر ندین که کد نظام وظیفه رو چی بزنم کد وضعیت آموزش عالی رو چی بزنم .... هر کدی دلتون میخواد بزنین.
      اینا فقط برای تهیه آمار از داوطلبان کنکور هستن هیچ تاثیری در روند پذیرش و ... ندارن.
      شما هر کدی که بزنی در زمان ثبت نام در دانشگاه یه برگه بهت خواهند داد و اون رو به پلیس+10 خواهی برد و ازشون معافیت تحصیلی خواهی گرفت و این خود نظام وظیفه هست که وضعیت شما رو بررسی میکنه نه اظهارات شما در تقاضانامه ثبت نام کنکور !
      در مورد وضعیت آموزش عالی هم همینطور. شما که دانشگاه ثبت نام کردین همون اوایل که دانشجو شدین دانشگاهتون از وزارت علوم و صندوق رفاه دانشجویی و ... استعلام میکنه و وضعیت شما رو بررسی میکنه که قبلا دانشجو یا فارغ التحصیل چه رشته ای در چه دانشگاهی بودین و ....

انقدر وقتتون رو صرف بررسی و تفسیر دفترچه برای انتخاب کد نکنین. هرچی میخواین بزنین. من خودم زدم شاغل در نیروهای مسلح نیروی دریایی ارتش 5 سال پیش هم که کنکور ثبت نام کرده بودم وضعیت آموزش عالی رو زده بودم تحصیلات حوزی سطح عالی (اجتهاد) رفتم دانشگاه و لیسانسمو هم گرفتم کسیم بهم نگفت ثابت کن مجتهد هستی
      یه سوال من دی ماه فارغ التحصیل شدم اما کد پیش تو سایت نیست اطلاعاتش هنوز نیومده چی کار کنم بدو کد پیش میشه ؟اون اولش نوشته وضعیت پیش دانشگاهی بزنم کد خود را خرداد 95میگرم که تا اون موقع کد رو بگیرم؟

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed735 نمایش پست ها
      مورد 2 غلطه...شاید کسی مبنا رو بر این گذاشته که وقتی قبول شد انصراف خواهد داد....

کد 6 درسته...من دیروز هم گفتم .امروز دکتر افشارهم گفتن...

خب همون خب . منم میخام همین کارو بکنم و همینو گفتم که ...
      الان مرخصی گرفتم پس هنوز دانشجو به حساب میام و معافیت تحصیلی دارم و کد سه هم گفته که معافیت تحصیلی داشته باشی .
      خب هر دانشجویی الان برگه معافیت تحصیلیش توی دانشگاه هستش پس همون کد سه میشه .

كد 3)مشمولان داراي برگ معافيت موقت بدون غيبت (پزشكي، كفالت و ساير...) در مدت اعتبار آن .

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      تاپیک زدم که بگم انقدر به کد حساس نباشین همه شروع کردن به بررسی کدها

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khaan نمایش پست ها
      تاپیک زدم که بگم انقدر به کد حساس نباشین همه شروع کردن به بررسی کدها
      دوستم..صاحب کافی نت زده وضعیت تحصیلی شو هیچکدام..در حالی که دانشجوی شبانس ومرداد انصراف میده حالا کدو به گفته تو شیش زده..حله...حالا این مشکلی ایجاد نمیکنه دانشجوی غیر روزانه نزنی بجاش هیچکدام بزنی؟

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Skinner نمایش پست ها
      دوستم..صاحب کافی نت زده وضعیت تحصیلی شو هیچکدام..در حالی که دانشجوی شبانس ومرداد انصراف میده حالا کدو به گفته تو شیش زده..حله...حالا این مشکلی ایجاد نمیکنه دانشجوی غیر روزانه نزنی بجاش هیچکدام بزنی؟
      سلام. نخیر مشکلی ایجاد نمیکنه چون کسی قرار نیست زمان ثبت نام در دانشگاه از دوستتون بپرسه وضعیت تحصیلی قبلیت چطور بوده ! خودشون از وزارت علوم و صندوق رفاه دانشجویی استعلام خواهند کرد.
      این تاپیک رو هم برای همین زدم که بگم مشکلی پیش نمیاد و بیخود نگران نباشین

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      راستی داداش من که مرجع تقلید هستم ببخشید ولایت فقیه چه کدی باید بزنم

11. Top | #11
      کاربر باسابقه
      در انتظار تایید ایمیل

Khabalod
      نمایش مشخصات
      یکی از دوستام رفت کافی نت تنها چیزی که ازش خواست کد دانش آموزیش بود گفت بقیش با خودم.......!!!!!

12. Top | #12
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      دوستان این ترمیمم معدل چی شد؟؟؟؟؟

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      ببخشید یه سوال داشتم! من واسه سفر به مریخ ثبت نام کردم، کد نظام وظیفه مو باید چی بزنم!؟
      فرگشت!

یا رب عزت به سگان دادی و نعمت به خران _____________ نکند ما به تماشای جهان آمده ایم؟؟

معاشرت بر دانایی می افزاید , اما تنهایی مکتب نبوغ است .

"گیبون"

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      تا حدودی هم نگر هستم با شروع کننده ی جس تار !

ولی نه در حدی که هرچی دلشون خواست بزنن !!

اگر خیلی شک داشتن؛ بهرحال میتونن اونی که صحیح تره رو بزنن !
      حکایت ما جاودانه شود

15. Top | #15
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      ترمیم معدل چی شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن