خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 32
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      به من همیشه خیلی سریع جواب میدن.
      بستگی به این داره که اطلاعات ثبت نام در سیستم پاسخگویی رو کامل و صحیح وارد کرده باشین اطلاعاتی که الکی به نظر برسه بهشون جواب نمیدن.
      ضمن اینکه بعضی ها اشتباه فکر میکنن که بهشون جواب داده نشده در صورتی که اگه یه بار صفحه رو رفرش کنن میبینن که سوال به رنگ سبز دراومده و دارای پاسخ هست

2. Top | #17
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      سیستم تلفنیشون که خدا حفظش کنه

باز امیددارم به سیستم ارسال درخواست!

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من دیروز ساعت ۱۲:۴۶ درخواست ایجاد کردم.
      امروز ساعت ۱۶:۲۶ جواب دادند.
      برخلاف درخواستی که یک ماه پیش برای کنکور ۹۴ ایجاد کرده بودم، این درخواستم انگار کلا در وضعیت "بررسی توسط کارشناسان" که رنگش زرد هست قرار نگرفت. در حالی که درخواست چند ماه پیشم که ۲۲ روز طول کشید و در مورد کنکور ۹۴ بود، کلا بیشتر تو حالت بررسی توسط کارشناسان بود نه تو حالت صف بررسی.
      به نظر میاد موردی که @khaan در پست قبل گفتند درست باشه. یعنی به مشخصات نگاه می کنند. رو این حساب حتما باید مشخصاتتون واقعی و کامل باشه. بعد هم که رندوم چک می کنند!!

4. Top | #19
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط elm10 نمایش پست ها
      برخلاف درخواستی که یک ماه پیش برای کنکور ۹۴ ایجاد کرده بودم، این درخواستم انگار کلا در وضعیت "بررسی توسط کارشناسان" که رنگش زرد هست قرار نگرفت. در حالی که درخواست چند ماه پیشم که ۲۲ روز طول کشید و در مورد کنکور ۹۴ بود، کلا بیشتر تو حالت بررسی توسط کارشناسان بود نه تو حالت صف بررسی.
      به نظر میاد موردی که @khaan در پست قبل گفتند درست باشه. یعنی به مشخصات نگاه می کنند. رو این حساب حتما باید مشخصاتتون واقعی و کامل باشه. بعد هم که رندوم چک می کنند!!
      سلام
      به مشخصات نگاه نمیکنن. من تا حالا 4-5 تا حساب باز کردم و بالای ده بار هم سوال پرسیدم همیشه هم جواب دادن
      قبلا نیم ساعته جواب میدادن اما الآن 1 روز طول کشید احتمالا به علت تعداد بالای سوالا
      در ضمن تا حالا هیچوقت سوالام زرد نشده و همیشه اول آبیه بعد میشه سبز.
      ویرایش توسط sepanta1990 : 20 بهمن 1394 در ساعت 21:18

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      باید یه لیست سوالای متداول بزارن با جواب .شاید یه 60 یا 70 تیپ سوال اکثر سوالا رو تشکیل بده.معلومه که سوال از نحوه ی تقسیم ارث نمیپرسیم ازشون که.

6. Top | #21
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khaan نمایش پست ها
      به من همیشه خیلی سریع جواب میدن.
      بستگی به این داره که اطلاعات ثبت نام در سیستم پاسخگویی رو کامل و صحیح وارد کرده باشین اطلاعاتی که الکی به نظر برسه بهشون جواب نمیدن.
      ضمن اینکه بعضی ها اشتباه فکر میکنن که بهشون جواب داده نشده در صورتی که اگه یه بار صفحه رو رفرش کنن میبینن که سوال به رنگ سبز دراومده و دارای پاسخ هست
      من هم تمام اطلاعات رو بدون هیچ نقصی وارد کردم و سوالمو خیلی واضح پرسیدم، کاملا بدون دلیل بدون پاسخ مونده! احتمالا حرف دوستمون که گفتن به صورت رندوم جواب میدن درست باشه چون هیچ دلیلی وجود نداره!

نقل قول نوشته اصلی توسط e-b نمایش پست ها
      والا با این نوناشون

نقل قول نوشته اصلی توسط Johnny Depp نمایش پست ها
      سیستم تلفنیشون که خدا حفظش کنه

باز امیددارم به سیستم ارسال درخواست!
      والا من به اونشم امید ندارم!

نقل قول نوشته اصلی توسط elm10 نمایش پست ها
      راستش منم از کار اینا سر درنمیارم! واقعا شاید به صورت رندوم جواب میدن!

نقل قول نوشته اصلی توسط sepanta1990 نمایش پست ها
      سلام
      به مشخصات نگاه نمیکنن. من تا حالا 4-5 تا حساب باز کردم و بالای ده بار هم سوال پرسیدم همیشه هم جواب دادن
      قبلا نیم ساعته جواب میدادن اما الآن 1 روز طول کشید احتمالا به علت تعداد بالای سوالا
      در ضمن تا حالا هیچوقت سوالام زرد نشده و همیشه اول آبیه بعد میشه سبز.
      اگه به خاطر تعداد بالا بود که تا حالا باید سوال بنده رو جواب میدادن! چون بعضی از دوستانی که دیشب سوالشونو پرسیدن امروز جواب گرفتن اما من که بعدظهر پرسیدم هنوز جواب نگرفتم!

نقل قول نوشته اصلی توسط broslee نمایش پست ها
      باید یه لیست سوالای متداول بزارن با جواب .شاید یه 60 یا 70 تیپ سوال اکثر سوالا رو تشکیل بده.معلومه که سوال از نحوه ی تقسیم ارث نمیپرسیم ازشون که.
      متاسفانه مشکل من طوری نیست که حتی با سوالای متداول هم حل بشه!

دوستان اگه کسی راجع به این قضیه اطلاعی داره منو راهنمایی کنه لطفا:
      من دیپلم فنی و حرفه ایمو گرفتم بعدشم رفتم خدمت و الانم خدمتم خیلی وقته تموم شده. خواستم کنکور تجربی شرکت کنم گفتن باید پیش دانشگاهی بگیری و تا شهریور ماه سالی که کنکور میدی فرصت داری ارائه بدی مدرکتو.
      حالا من 3تا درسم مونده که قبول شم که اونم خرداد قبول میشم.
      حالا توی صفحه اول ثبت نام کنکور یکی از گزینه ها نوشته:
      داراي ديپلم فني وحرفه‌اي و يا كاردانش؛ و دانشجو يا فارغ‌التحصيل مقطع كارداني مي باشم.
      من با این گزینه تونستم ثبت نام کنم اما میخوام بدونم بعدا به مشکل بر میخورم یا خیر؟ چون از جمله اینطور مفهوم میشه که علاوه بر مدرک دیپلم باید دانشجو یا فوق دیپلم هم باشم!

ممنون از همه دوستانی که جوابگو بودن تا حالا

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نه امروز صبح کله سحر بشون زنگیدم گفتم بیاین با هم یه کله پاچه بخوریم اونا هم دیدن پیشنهادم خوبه قبول کردن جاتون خالی همه سوالامو ازشون پرسیدم
      خدایا کمکمون کن

8. Top | #23
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط masoomejaliliyan نمایش پست ها
      نه امروز صبح کله سحر بشون زنگیدم گفتم بیاین با هم یه کله پاچه بخوریم اونا هم دیدن پیشنهادم خوبه قبول کردن جاتون خالی همه سوالامو ازشون پرسیدم
      کار خوبی کردید

9. Top | #24
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      درست پس از 48ساعت جوابمو دادن!
      اونم 22بهمن!
      ماشالا حماسه

10. Top | #25
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      درست پس از 48ساعت جوابمو دادن!
      اونم 22بهمن!
      ماشالا حماسه
      دقیقا، جواب همه سوالای منم دادن! تازه یه سوال دیگه هم پرسیدم به یک ساعت نکشیده جواب دادن!
      والا ما که از کار و بار اینا سر در نمیاریم!

11. Top | #26
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mbpourya نمایش پست ها
      دقیقا، جواب همه سوالای منم دادن! تازه یه سوال دیگه هم پرسیدم به یک ساعت نکشیده جواب دادن!
      والا ما که از کار و بار اینا سر در نمیاریم!
      حیف اون همه فحشای که خوردن نه؟
      نه الان لحظات حساسیه
      جواب میدن بندگان خدا

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      من هنو نفر سی و پنجمم............!!!!!!!!!!!

13. Top | #28
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      حیف اون همه فحشای که خوردن نه؟
      نه الان لحظات حساسیه
      جواب میدن بندگان خدا
      بله در کل سال همین چند روز رو فعالن بندگان خدا

14. Top | #29
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      آقا من از سنجش یه سوال پرسیدم جوابای متناقض میدادن...چندین بار پرسیدم
      قبلا زود جواب میدادن ولی الآن میبینم سوالم زرد شده(در انتظار بررسی کارشناسان). چرا؟ نکنه قهر کردن باهام

تا حالا ندیده بودم زرد بشه همیشه زود جواب میدادن

15. Top | #30
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      جواب منم زود دادن
      خدا خیرشون بده

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن