خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 8 از 8 نخستنخست ... 78
    نمایش نتایج: از 106 به 110 از 110
    1. Top | #106
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      بچه ها 2 تا سوال داشتم .1-واسه من كه مي خوام كنكور زبان هم بدم بايد چه جوري ثبت نام كنم؟2-كنكور زبان ساعت چن شروع ميشه ؟ اگه من صبح جمعه تا 12 ربع كم سر جلسه باشم وقت مي كنم بيام خونه سريع ناهار بخورم يه چرت نيم ساعت بزنم بعد برم جلسه؟

2. Top | #107
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehrab98 نمایش پست ها
      بچه ها تورو خدا منو راهنمایی کنید هنوز ثبت نام نکردم.......
      بچه ها من وقت نداشتم کامنتا رو بخونم من تغییر رشته ای هستم مثل دوستان.
      من اما زمین ندادم من فقط زیست دادم! اونم صرفا برای تغییر رشته و من الان دیپلم ریاضی دارم... من الان ینی مشکل ندارم؟؟
      همون کد دیپلممو ریاضی بزنم و مشکلی ندارم تو کد سوابق؟؟؟ خواهش میکنم زود ج بدید ممنون.

فک کنم متوجه شدم شما سالی که میخاستین وارد پیش بشین تغیررشته دادین مث من اما دیپ مجدد نگرفتین اونجا هم فقط دوتا امتحان زیست گرفتن یکی دوم یکی سوم که سوم نهایی بود اما نمرش تو کنکور تاثیر نداره درواقع یه مجوزه واسه تغیررشته الان شما دیپ ریاضی دارین و میتونین با همون کنکور ثبت نام کنین و مشکلی نداره منم پارسال با ذیپ ریاضی کنکور دادم...درست متوجه شدم؟؟؟
      رها چو برگ خسته در باد🍃

3. Top | #108
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alis1375 نمایش پست ها
      بچه ها 2 تا سوال داشتم .1-واسه من كه مي خوام كنكور زبان هم بدم بايد چه جوري ثبت نام كنم؟2-كنكور زبان ساعت چن شروع ميشه ؟ اگه من صبح جمعه تا 12 ربع كم سر جلسه باشم وقت مي كنم بيام خونه سريع ناهار بخورم يه چرت نيم ساعت بزنم بعد برم جلسه؟
      سلام دوست عزیز
      ببین بسیاری از این سوالات رو جوابش در دفترچه راهنما هستش میتونی بگیری و بخونی
      ولی برای خالی نموندن عریضه
      دقیقا سوال 44 فرم ثبت نام گفته علاقهمند به شرکت در گروه ازمایشی زبان های خارجه نیز میباشم
      اون گزینه رو انتخاب میکنی و یه صفحه جدید برات باز میشه و اونجا میتونی در اون گروه ازمایشی هم ثبت نام کنی
      موفق باشی
      Cyrus The Great
      King of persia , king of anshan , King of media , King of babylon , king of summer & akkkad , king of the four corners of the world

4. Top | #109
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Docter.Eli نمایش پست ها
      فک کنم متوجه شدم شما سالی که میخاستین وارد پیش بشین تغیررشته دادین مث من اما دیپ مجدد نگرفتین اونجا هم فقط دوتا امتحان زیست گرفتن یکی دوم یکی سوم که سوم نهایی بود اما نمرش تو کنکور تاثیر نداره درواقع یه مجوزه واسه تغیررشته الان شما دیپ ریاضی دارین و میتونین با همون کنکور ثبت نام کنین و مشکلی نداره منم پارسال با ذیپ ریاضی کنکور دادم...درست متوجه شدم؟؟؟
      دوست من دقیقا زدید به هدف جایی برای حرف باقی نزاشتید بله... دقیقا همینی که شما میگید بود.... منم دقیقا معدلم دیپلم ریاضی 18.9 هست معدلم پایین شد به دو دلیل اول اینکه المپیادی بودم... و نهاییارو ناپلئونی خوندم!!
      دوم اینکه برای من دوتا درس هندسه و جبر چون تاثیرش حذف میشد من دیگه نخوندم هندسه شدم 16 با ضریب 3 که کلی کشوند منو پایین جبرم 18
      بقیه نمراتم اینه:
      شیمی 20 (المپیاد شیمی بودم) فیزیک 19 حسابان 19.5 دینی 20 ادبیات 18.25 زبان فارسی 18.5 عربی 19.5 و زبان 19.5 ....
      گفتم نمراتم که بدک نیست حالا دیگه چ کاریه دیپلم مجدد اونم تو شرایط من.. بخاطر همینم دیگه دیپلم مجدد نگرفتم و فقط زیست دوم و سوم دادم.
      پس من با همون کد و اینام بثبتم دیگه...

5. Top | #110
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehrab98 نمایش پست ها
      دوست من دقیقا زدید به هدف جایی برای حرف باقی نزاشتید بله... دقیقا همینی که شما میگید بود.... منم دقیقا معدلم دیپلم ریاضی 18.9 هست معدلم پایین شد به دو دلیل اول اینکه المپیادی بودم... و نهاییارو ناپلئونی خوندم!!
      دوم اینکه برای من دوتا درس هندسه و جبر چون تاثیرش حذف میشد من دیگه نخوندم هندسه شدم 16 با ضریب 3 که کلی کشوند منو پایین جبرم 18
      بقیه نمراتم اینه:
      شیمی 20 (المپیاد شیمی بودم) فیزیک 19 حسابان 19.5 دینی 20 ادبیات 18.25 زبان فارسی 18.5 عربی 19.5 و زبان 19.5 ....
      گفتم نمراتم که بدک نیست حالا دیگه چ کاریه دیپلم مجدد اونم تو شرایط من.. بخاطر همینم دیگه دیپلم مجدد نگرفتم و فقط زیست دوم و سوم دادم.
      پس من با همون کد و اینام بثبتم دیگه...
      اره دیگه معدل منم مث شماس دقیقا نه مشکلی نیس ایشالا...
      رها چو برگ خسته در باد🍃

صفحه 8 از 8 نخستنخست ... 78

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)