خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 18
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

Angry هزینه انصراف حدود یک تومن میشه ؟

من ورودی مهر94 هستم . من برای نیمسال دوم 94 انتخاب واحد کردم و 900 تومن شهریه رو ریختم. ولی الان یه مشکل برام پیش آمد و مجبورم انصراف بدم .
      دیروز رفتم برای انصراف به من گفتن برای انصراف باید بجز شهریه که ریختی باید90 تومن دیگه هم بدی.
      یعنی هزینه انصراف حدود یک تومن میشه.
      این قانون درسته؟

2. Top | #2
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hossein0099 نمایش پست ها
      من ورودی مهر94 هستم . من برای نیمسال دوم 94 انتخاب واحد کردم و 900 تومن شهریه رو ریختم. ولی الان یه مشکل برام پیش آمد و مجبورم انصراف بدم .
      دیروز رفتم برای انصراف به من گفتن برای انصراف باید بجز شهریه که ریختی باید90 تومن دیگه هم بدی.
      این قانون درسته؟
      دانشگاه دولتی یا آزاد (روزانه یا شبانه ) ؟؟؟

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      روزانه که نیست داره شهریه میده! بعدشم مگه شبانه و ازاد هزینه انصراف داره؟! طرف پول شهریه اشو داره میده دیگه هزینه نداره

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hossein0099 نمایش پست ها
      این قانون درسته؟
      اگه ازاد یا غیر انتفاعی هستی

انصرافت میشه شهریه ثابت+ متغیر یک ترم
      The only way to deal with an unfree world is to become so absolutely free that your very existence is an act of rebellion

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      انصراف از پیام نور هم شهریه داره؟؟؟

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اگر برای ترم دوم انتخاب واحد کردی و هنوز کلاس ها شروع نشده ( طبق برنامه نه طبق حضور استاد) قانونا 500 الی 75 درصد از شهریه متغیر رو باید بهت پس بدن.
      انصراف از روزانه و آزاد و بعضی غیرانتفایی ها هزینه انصراف داره که مقدارش به هیچ وجه مشخص نیست کاملا دلبخواهی میگیرن.

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سوالی که خودم رو هم گیج کردهمن سال 93 پرستاری ازاد قبول شدم مراحل ثبت نام رو تا حدودی انجام دادم یعنی شهریه نریختم و گفتن تا شهریه ثابترو ندی دانشجو به حساب نمیای من هم سر هیچ کلاسی نرفتمبعدش که رفتم مدارکو بگیرم گفتن باید 900تومن بدم البته من کلی ایستادگی کردم و گفتم من که دانشجو نیستم چرا باید شهریه بدمخلاصه مدارکو گرفتم حالا میخوام ببینم تو فرم ثبت نام کنکور باید بزنم دانشجو انصرافی یا فارغ التحصیل پیش

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ایده آل نمایش پست ها
      سوالی که خودم رو هم گیج کردهمن سال 93 پرستاری ازاد قبول شدم مراحل ثبت نام رو تا حدودی انجام دادم یعنی شهریه نریختم و گفتن تا شهریه ثابترو ندی دانشجو به حساب نمیای من هم سر هیچ کلاسی نرفتمبعدش که رفتم مدارکو بگیرم گفتن باید 900تومن بدم البته من کلی ایستادگی کردم و گفتم من که دانشجو نیستم چرا باید شهریه بدمخلاصه مدارکو گرفتم حالا میخوام ببینم تو فرم ثبت نام کنکور باید بزنم دانشجو انصرافی یا فارغ التحصیل پیش
      با فرض اینکه دختر باشی. ( اگه پسر باشی و معافیت تحصیلی هم صادر شده بوده باشه الان بدبخت به شمار میری )
      شما مدارک تحصیلی شامل دیپلم و پیش دانشگاهی رو به دانشگاه تحویل داده بودی یا نه؟ اگه تحویل نداده بود که اصلا دانشجو محسوب نمیشدی به هیچ وجه. اگه تحویل داده بودی و بعدا به خودت پس دادن (بدون اینکه فرم انصراف رو پر کنی و هزینه انصراف بدی) دانشجو محسوب نمیشدی.
      ضمن اینکه این کد وضعیت تحصیلات عالی در ثبت نام هیچ ارزشی نداره هرکدی میخوای میتونی وارد کنی من خودم اون سال اول که کنکور داده بودم یه کد داشت نوشته بود تحصیلات حوزی منم تحصیلات حوزی سطح خارج و عالی (اجتهاد) رو انتخاب کرده بودم بعد کنکور هم رفتم دانشگاه و لیسانسمو هم گرفتم کسی هم ازم نپرسید اجتهادت کو ؟

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khaan نمایش پست ها

با فرض اینکه دختر باشی. ( اگه پسر باشی و معافیت تحصیلی هم صادر شده بوده باشه الان بدبخت به شمار میری )
      شما مدارک تحصیلی شامل دیپلم و پیش دانشگاهی رو به دانشگاه تحویل داده بودی یا نه؟ اگه تحویل نداده بود که اصلا دانشجو محسوب نمیشدی به هیچ وجه. اگه تحویل داده بودی و بعدا به خودت پس دادن (بدون اینکه فرم انصراف رو پر کنی و هزینه انصراف بدی) دانشجو محسوب نمیشدی.
      ضمن اینکه این کد وضعیت تحصیلات عالی در ثبت نام هیچ ارزشی نداره هرکدی میخوای میتونی وارد کنی من خودم اون سال اول که کنکور داده بودم یه کد داشت نوشته بود تحصیلات حوزی منم تحصیلات حوزی سطح خارج و عالی (اجتهاد) رو انتخاب کرده بودم بعد کنکور هم رفتم دانشگاه و لیسانسمو هم گرفتم کسی هم ازم نپرسید اجتهادت کو ؟
      نه پسر نیستممدارکو داده بودم ولی پس گرفتم با کلی بدبختیو 900تومن شد90تومن ومسول مالی گفت که دروسی انتخابی رو حذف میکنه الان مشکلم اینه اگه بزنم فارغ التحتیل پیش مشکلی پیش نیاد بعدش چون به من فرم انصراف ندادن

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      به یه مشاور هم که گفتم میگفت نزن انصرافی دردسر میشه اون بیشتر واسه روزانه ها مهمه که انصراف دادن یا نه

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      هر کدی دوست دارین بزنین هیچچ مشکلی پیش نمیاد.

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوستاان لطفا کمک کنین
      اقا من بخوام کنکور بدم برا انصراف چقدر باس بول بدم دانشجو روزانه ورودی 92 کاردانی مکانیک بودم لطفا کمک کنین

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      واسه انصراف از غیرانتفاعی فقط شهریه ثابت یه ترم رومیگیرن یا شهریه ثابت
      تموم ترم های باقیمونده؟؟
      میخواهی قضاوتم کنی؟؟؟
      کفش هایــــم را بپــوش
      راهـــم را قــدم بزن
      دردهایـــم را بکــش
      سـال هایـم رابگـذران
      بعـــد قضـاوت کن...!!!

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط -ava- نمایش پست ها
      واسه انصراف از غیرانتفاعی فقط شهریه ثابت یه ترم رومیگیرن یا شهریه ثابت
      تموم ترم های باقیمونده؟؟
      تموم ترمهاي باقي مونده

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa92 نمایش پست ها
      تموم ترمهاي باقي مونده
      مطمئنی؟؟
      یکی از بچه های کلاسمون ک انصراف داد گفت فقط ثابت ترم بعد رو ازم گرفتن البته اون نیمه متمرکز
      یه رشته دیگه قبول شده بود
      یعنی فرق میکنه؟؟
      میخواهی قضاوتم کنی؟؟؟
      کفش هایــــم را بپــوش
      راهـــم را قــدم بزن
      دردهایـــم را بکــش
      سـال هایـم رابگـذران
      بعـــد قضـاوت کن...!!!

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن