خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

·▪••●●♥ سر الکس فرگوسن افسانه شد ♥●●••▪·

سرالکس فرگوسن بعد از 26 سال مربیگری در باشگاه منچستریونایتد در پایان رقابت های این فصل بازنشسته خواهد شد.

22 ماه می سال 2011 و آخرین جام قهرمانی ای که فرگوسن بعد از بازی تیمش مقابل بلکپول در اولدترافورد بالای سر برده بود.البته جام قهرمانی رقابت های این فصل هم انتظار شیاطین سرخ را می کشد و یونایتدی ها که از هم اکنون قهرمانی شان را مسجل کرده اند،درپایان فصل و در شب خداحافظی فرگوسن با دنیای فوتبال،جام قهرمانی این فصل لیگ برتر را هم بالای سر خواهند برد.

سرالکس فرگوسن و جام اروپایی کسب شده توسط تیمش بعد از قهرمانی درلیگ قهرمانان اروپا و فتح جام در بازی برابر بایرن مونیخ

هشتم ماه می سال 1994،سرالکس فرگوسن و برایان کید با جام قهرمانی لیگ برتر، بعد از تساوی بدون گل این تیم مقابل کاونتری در ورزشگاه اولدترافورد

22 ماه می1999؛ فرگوسن سرمربی منچستریونایتدبه جام قهرمانی جام حذفی AXA

12 ماه می سال 1996؛ سرالکس فرگوسن با جام حذفی انگلیس و جام قهرمانی لیگ برتر

پنجم می سال 2001؛ سرالکس فرگوسن و روی کین با جام قهرمانی جام حذفی انگلیس بعد از بازی منچستریونایتد ودربی کانتی در اولدترافورد

سیزده آگوست سال 1997؛ سرالکس فرگوسن جایزه بهترین سرمربی فصل گذشته را در جریان بازی منچستریونایتد مقابل ساوثهمپتون دریافت نمود.

آگوست سال 1996؛ سرالکس فرگوسن منچستریونایتد جام قهرمانی تیمش در لیگ برتر را قبل از آغاز بازی دوستانه تیمش در پیش فصل مقابل اینتر میلان بالای سر برده است

پانزدهم ماه می سال 1991: سرالکس فرگوسن با جایزه قهرمانی جام در جام اروپا؛فینال مقابل بارسلونا و درورزشگاه فاینوردروتردام برگزار شده بود که یونایتد با نتیجه 1-2 به پیروزی رسید

عشــــــق ؛
      همین خنده های ساده توست . . . !

وقتی با تمام غصه هایت میخندی ؛
      تا از تمام غصه هایم رها شوم . . .

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

25 ماه می سال 200-؛سرمربی منچستریونایتد جایزه لائوروس ورزشی را در مونته کارلو دریافت کرد. در دو طرف او دو شاگردش، رایان گیگز (سمت چپ) و رونی جانسن (سمت راست.) دیده می شوند

عشــــــق ؛

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

به یاد ماندنی ترین جملات فرگوسن

مصاحبه های فرگوسن همیشه جذاب و خواندنی بود؛ پر از تیتر یک

سرالکس فرگوسن در طول دوران حضورش در منچستریونایتد اظهارنظرهای جالب زیادی داشت؛ از درگیری های لفظی اش با مربیان دیگر یا واکنش هایی که به موقعیت های مختلف نشان می داد.

در اینجا به مناسب اعلام بازنشستگی او در پایان فصل، نگاهی خواهیم داشت به تعدادی از این اظهارنظرهای به یاد ماندنی:

- "فوتبال، ای لعنتی!" بعد از پیروزی دراماتیک مقابل بایرن در فینال چمپیونزلیگ سال 1999

- "بزرگترین چالش من این نیست که در حال حاضر چه اتفاقی رخ می دهد. بزرگترین چالش من، این بود که لیورپول را از آن جایگاه گرم و نرمش پایین بکشم. این را حتما چاپ کنید." در مصاحبه با گاردین در سال 2002 در پاسخ به سوالی در مورد انتخابش به عنوان سرمربی منچستریونایتد در سال 1986

- با توجه به هزینه قابل توجهی که منچسترسیتی انجام داد، انتظار زیادی از آنها وجود داشت؛ انتظار می رفت آنها به جامی دست پیدا کنند. بعضی مواقع شما یک همسایه پر سر و صدا دارید که باید با آن کنار بیایید. نمی توان کاری در این مورد کرد." بعد از سرمایه گذاری سیتی و تبدیل شدن این تیم به مدعی قهرمانی

- او بعد از دیدار رفت و وقتی برای خوردن یک نوشیدنی رفتیم، من را "رئیس" و "مرد بزرگ" صدا می زد اما خیلی خوب بود اگر چنین پذیرایی ای با یک نوشیدنی خوب، همراه می شد. چیزی که او به من داد، مزه رنگ پاک کن می داد." در مورد ژوزه مورینیو، سرمربی آن زمان چلسی

- آنها گفتند که او مرد باهوشی است؛ درست است؟ به پنج زبان صحبت می کند. من با یک پسربچه 15 ساله از ساحل عاج روبرو شدم که به 5 زبان صحبت می کرد." در مورد آرسن ونگر، سرمربی آرسنال

- " اتفاق عجیب و غریبی بود. اگر 100 یا یک میلیون بار دیگر تلاش کنم، این اتفاق تکرار نمی شود. اگر اینطور بود، همچنان به بازی کردن ادامه می دادم." در مورد شوت کردن کفش به سمت دیوید بکام

- " اولین باری که او را دیدم، به یاد دارم. او 13 ساله بود که در چمن برای خودش اینور و آنور می رفت." در مورد رایان گیگز

- " در مورد تصمیم برای بازنشستگی خیلی فکر کردم و اصلا گرفتن این تصمیم راحت نبود. اکنون زمان مناسبی است." در مورد بازنشستگی

عشــــــق ؛

4. Top | #4
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      با این که یه دشمن خیلی سر سخت بود واسه تیمی که من دوست دارن(آرسنال) ولی ناراحت شدم که رفت!!!
      تو نقش اول این عاشقونه ای
      من با تو گیشه ها رو فتح میکنم

5. Top | #5

نمایش مشخصات
      دوره سر آلکس فرگوسن در منچستریونایتد سوای بر افتخارات گسترده‌ای که کسب کرد پر از جملات زیبا به یادماندنی است.

به گزارش ایسنا آلکس فرگوسن سرمربی منچستریونایتد روز چهارشنبه پس از 26 سال حضور در تیم شیاطین سرخ اعلام کرد در پایان فصل بازنشسته می‌شود. فرگوسن که در بازی با وست‌بروموویچ هزار و پانصدمین حضور خود روی نیمکت مربی‌گری را تجربه خواهد کرد در طول دوران حضورش به عنوان سرمربی منچستریونایتد نقل قول‌های معروفی داشته که در زیر مرور می‌کنیم.

پس از اینکه به عنوان سرمربی منچستر انتخاب شد: چالش بزرگ من آن نیست که اکنون به عنوان سرمربی منچستر انتخاب شده‌ام، چالش بزرگ من شکست دادن و پایین کشیدن لیورپول لعنتی است.

درباره قدرت گرفتن منچسترسیتی در لیگ برتر: انتظارات زیادی از منچسترسیتی به خاطر خریدهای گرانقیمت آن‌ها وجود دارد. بعضی وقت‌ها شما همسایه پرسروصدایی دارید اما مجبورید با آن کنار بیایید. نمی‌توانید کار خاصی درباره آن انجام دهید.

درباره ژوزه مورینیو: مورینیو سرمربی بزرگی است. او همیشه من را رییس و آقای بزرگ یاد می‌کند اما اگر گفت‌وگوهای ما با یک نوشیدنی همراه شود، کمتر بهتر خواهد بود.

درباره آرسن ونگر: می‌گویند آرسن ونگر آدم باهوشی است، درست است؟ به 5 زبان صحبت می‌کند. من یک پسر 15 ساله ساحل عاجی دیدم که 5 تا زبان صحبت می‌کند!

درباره رافائل بنیتس: فکر می‌کنم بنیتس خیلی درباره رزومه‌اش حساس است. او همیشه درباره رزومه‌اش صحبت می‌کند.

پس از درگیری با آلن پاردو، سرمربی نیوکاسل: روزنامه‌ها همیشه در این باره حساس بوده‌اند. تنها کسی که آن‌ها در این باره با او صحبت نکردند باراک اوباما بوده است زیرا او سرش شلوغ است.

درباره شکافته شدن ابروی بکام توسط کفش پرتابی او: اتفاق عجیبی بود. اگر صد یا یک میلیون بار دیگر این کار را انجام می‌دادم ، آن کفش به ابروی بکام نمی خورد.

درباره جنگ روانی تیم‌های ایتالیایی: اگر یک ایتالیایی به من بگوید که توی ظرف ماکارونی است من حتما آن را با سس امتحان می‌کنم تا مطمئن شوم.

درباره فیلیپو اینزاگی: این بچه باید در آفساید به دنیا آمده باشد.

درباره دیدن رایان گیگز: من اولین باری که رایان گیگز را دیدم به یاد می‌آورم. او 13 سالش بود و مثل یک فنر به داخل زمین می‌دوید و این طرف و آن طرف می دوید.

درباره تصمیم وین رونی برای امضای قرارداد جدید: بعضی وقت‌ها شما به یک مزرعه نگاه می‌کنید و یک گاو را می‌بینید و فکر می‌کنید آن گاو از گاوی که خودتان در مزرعه خود دارید بهتر است.

درباره امیدواری رئال مادرید برای امضای قرارداد با رونالدو: فکر می‌کنید که من حاضر به انجام این قرارداد شوم؟ یا مسیح، نه به هیچ وجه. من به آن‌ها ویروس هم نمی‌دهم چه برسد رونالدو.

درباره پیروزی دیوانه کننده منچستر برابر بایرن در فینال لیگ قهرمانان 1999: فوتبال، جهنم خونین.

درباره بازنشستگی: تصمیم بازنشستگی تصمیمی بود که مدت‌ها به آن فکر می‌کردم. من این تصمیم را سرسری نگرفتم. اکنون زمان مناسبی برای بازنشستگی است.

چقد بزرگ شدین شماها !!! خخخ ! دم همه بچه های انجمن کنکور گرم

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

خداحافظی اولدترافورد مرد جاودانه شیاطین سرخ درشب اشکها و لبخندها

سرالکس فرگوسن بعد از بازی روز یکشنبه تیمش در اولدترافورد با هواداران تیمش خداحافظی کرد

روز 4شنبه هفته گذشته بود که سرالکس فرگوسن اعلام کرد که با اتمام رقابت های این فصل لیگ برتر از دنیای مربیگری بازنشسته خواهد شد.

روز شنبه او برای آخرین بار تیمش را در اولدترافورد هدایت کرد و در بازی هفته آینده تیمش درخانه وست بروم برای همیشه با دنیای مربیگری خداحافظی می کند. مسئولان یونایتد بعد از اتمام آخرین بازی خانگی تیمشان در اولدترافورد، جشنی برای خداحافظی با سرالکس پیرمرد جاودانه یونایتد تدارک دیدند تا بدین ترتیب این مربی بزرگ اسکاتلندی بتواند با هواداران تیمش خداحافظی کند.

ندیدنت سخت است مرد بزرگ ...

دراینجا می توانید تصاویر منتخبی از این خداحافظی مملو از احساسات را ملاحظه کنید:

عشــــــق ؛

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

عشــــــق ؛

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

عشــــــق ؛

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      فرگوسن صدرنشين فهرست برترين مربيان تاريخ

سرآلکس فرگوسن از سوي سايت espn در صدر فهرست برترين مربيان تاريخ فوتبال جهان قرار گرفته است.
      سرآلکس فرگوسن در نظرسنجي سايت espn درباره بزرگ‌ترين مربيان تاريخ فوتبال جهان با پيشي گرفتن از رينوس ميشل و باب پيزلي در صدر اين فهرست قرار دارد. در بين مربيان فعال ژوزه مورينيو، سرمربي چلسي در رده چهارم قرار دارد.

به گزارش ايسنا،فهرست 20 سرمربي بزرگ تاريخ فوتبال جهان به انتخاب کاربران و کارشناسان espn به اين شرح است:

1- سرآلکس فرگوسن

2- رينوس ميشل

3- باب پيزلي

4- ژوزه مورينيو

5- برايان کلوگ

6- سرمت بازبي

7- وينسته دل‌بوسکه

8- هلينو هررا

9- بيل شنکلي

10- آريگو ساکي

11- پپ گوآرديولا

12 – اوتمار هيتسفلد

13- جوواني تراپاتوني

14- مارچلو ليپي

15- والري لوبانفسکي

16 – فابيو کاپلو

17- ارنست هاپل

18- جک استين

19- بله گاتمن

20- ادو لاتک

نظر‌سنجي برترين مربيان تاريخ فوتبال جهان که کارشناسان و کاربران espn در آن شرکت کردند، در حال جريان است.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن