خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 34
    1. Top | #1
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

تبصره نحوه استفاده از دیپلم مجدد خیلی ابهام داره.از سنجش بپرسید.

سلام دوستان من قبلاً با توجه بهتبصره 5 صفحه 14 دفترچه ثبت نام کنکور، تاپیکی در مورد شرط تظابق بین دیپلم مجدد با گروه ازمایشی کنکور زده بودم که با توجه به گفته صحیح برخی دوستان به نظرم اومد اظهار نظر بنده در زدن اون تاپیک چندان درست نیست به همین خاطر از مدیریت محترم خواستم اون تاپیک رو کلاً قفل کنن تا بیشتر باعث سردر گمی دوستان دیپلم مجدد گرفته نشه.

این تبصره کمی ابهام داره .

ولی چیزی که الان مشخص و قطعیه اینه که بچه هایی که دیپلم اصلیشون تجربیه ، دیگه با داشتن دیپلم مجدد ریاضی یا دیپلم مجدد انسانی نمیتونن در کنکور شرکت کنن و حتماً باید برای شرکت در کنکور تجربی همون دیپلم اصلیشونو مجبورن استفاده کنن. (این دوستان باید چشم امیدشون به اجرای ترمیم معدل باشه)

اما در مورد بچه های ریاضی یا انسانی که مثلاً طرف دیپلم اصلیش ریاضی بوده بعد دیپلم مجدد انسانی گرفته یا برعکس دیپلم اصلیش انسانی بوده بعد دیپلم مجدد ریاضی گرفته ، این قانون الان واضح و صریح معین نکرده مثلاً اگر بخوای کنکور تجربی ثبت نام کنی ، باید از کدومش استفاده کنی. ایا از هر کدوم که خواستی میشه استفاده کنی یا فقط مجبوری از همون دیپلم اصلیت استفاده کنی .
      البته به گفته برخی دوستان میگن این دسته از داوطلبا مشکلی ندارن و از هر دیپلمشون که خواستن میتونن استفاده کنن ولی خب در نهایت بهتره از خود سنجش پرسید.
      ویرایش توسط Janvaljan : 19 بهمن 1394 در ساعت 15:22

2. Top | #2
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام.
      من رشته ی دیپلم و پیش دانشگاهیم ریاضی بوده با معدل کتبی 17.04.سال 90 فارغ التحصیل شدم و مشمول سابقه ی پیش دانشگاهی نمیشم.
      الان برای دیپلم مجدد اقدام کردم.همه ی درسای سال سوم تجربی رو برام زدن که امتحان بدم.می خوام معدلم رو برای کنکور 96 تجربی بیارم بالای 19.الان برام سوال پیش اومده اگر دیپلم تجربی بگیرم آیا برای دانشگاه باید پیش دانشگاهیم هم برم دوباره تجربی بگیرم؟

3. Top | #3
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط legend528 نمایش پست ها
      سلام.
      من رشته ی دیپلم و پیش دانشگاهیم ریاضی بوده با معدل کتبی 17.04.سال 90 فارغ التحصیل شدم و مشمول سابقه ی پیش دانشگاهی نمیشم.
      الان برای دیپلم مجدد اقدام کردم.همه ی درسای سال سوم تجربی رو برام زدن که امتحان بدم.می خوام معدلم رو برای کنکور 96 تجربی بیارم بالای 19.الان برام سوال پیش اومده اگر دیپلم تجربی بگیرم آیا برای دانشگاه باید پیش دانشگاهیم هم برم دوباره تجربی بگیرم؟
      نه نیازی به گرفتن مدرک پیش تجربی نیست. مگر این که سال دیگه باز قانون رو عوض کنن که بعیده این قانون عوض بشه.
      ویرایش توسط Janvaljan : 19 بهمن 1394 در ساعت 12:50

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من از سنجش پرسیدم گفتن کسی که یه دیپلم انسانی و یه تجربی داره با هرکدومش میتونه ریاضی شرکت کنه و مشکلی نیست. فقط کسی که دیپلم اولش مثلا تجربی بوده باشه اگه بخواد در کنکور تجربی ثبت نام کنه باید همون دیپلم اول رو وارد کنه. این تبصره به سفارش شخص آقای عمادی بوده و برای مقابله با کسایی که میخواستن از طریق دیپلم مجدد قانون رو دور بزنن.
      برای اولین بار تو زندگیم خوش شانسی آوردم! دیپلم اول من ریاضی بود و امسال مجدد تجربی گرفتم (البته هنوز سوابق رو وارد سامانه ساهت نکردن) الان فقط حق دارم با دیپلم تجربیم در کنکور تجربی شرکت کنم که خدا رو شکر امسال نمره های خوبی توش گرفتم. البته با کمک رئیس محترم حوزه که 7 نمره فیزیک بهم رسوند. زمین شناسی هم کلا صفر بودم با کمک بازرس آموزش پرورش تونستم 11 بگیرم و فارغ التحصیل بشم.

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط legend528 نمایش پست ها
      سلام.

واسه کنکور امسال (کنکور95) لازم نیست که شما پیش تجربی رو هم داشته باشی...!!!

ولی واسه کنکور 96 ، حتی ملائک آسمان هم خبر موثقی ندارن...!!!

آخه اینجا ایران است و مسئولین محترم سبقه ی طولانی در بازی با روح و روان کنکوری ها و البته در بستن تمام روزنه های امید جوانان دارن...!!!

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khaan نمایش پست ها
      من از سنجش پرسیدم گفتن کسی که یه دیپلم انسانی و یه تجربی داره با هرکدومش میتونه ریاضی شرکت کنه و مشکلی نیست. فقط کسی که دیپلم اولش مثلا تجربی بوده باشه اگه بخواد در کنکور تجربی ثبت نام کنه باید همون دیپلم اول رو وارد کنه. این تبصره به سفارش شخص آقای عمادی بوده و برای مقابله با کسایی که میخواستن از طریق دیپلم مجدد قانون رو دور بزنن.
      برای اولین بار تو زندگیم خوش شانسی آوردم! دیپلم اول من ریاضی بود و امسال مجدد تجربی گرفتم (البته هنوز سوابق رو وارد سامانه ساهت نکردن) الان فقط حق دارم با دیپلم تجربیم در کنکور تجربی شرکت کنم که خدا رو شکر امسال نمره های خوبی توش گرفتم. البته با کمک رئیس محترم حوزه که 7 نمره فیزیک بهم رسوند. زمین شناسی هم کلا صفر بودم با کمک بازرس آموزش پرورش تونستم 11 بگیرم و فارغ التحصیل بشم.
      سلام جناب خان

ارادتمند ...

خوشحالم از اینکه حداقل شما یکی شانس اوردی...

راستی اینکه میگن امسال کسایی که مدرک کارشناسی شون رواز دانشگاه دولتی گرفته باشن ، نمی تونن واسه مثلا پزشکی دانشگاه دولتی اقدام کنن ، رو شنیدین ...؟؟؟
      میخواستم ببینم این موضوع شامل شما هم می شه ...؟؟؟
      راستی می شه بگین نمراتتون واسه دیپ مجدد توی هر درس چند شده ... ؟؟؟
      (آخه یکی از بچه ها بود میگفت که درس ادبیات رو خیلی سخت داده بودن داخل دی)

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      @Weed Master @daniad

Be ga raftim

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط joozef نمایش پست ها

@Weed Master @daniad

Be ga raftim
      هرچی میخام بیخیالی طی کنم و خودمو گول بزنم

اما نمیشه!

حیف
      The only way to deal with an unfree world is to become so absolutely free that your very existence is an act of rebellion

9. Top | #9
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط joozef نمایش پست ها

@Weed Master @daniad

Be ga raftim
      عرق بخور میشوره میبره پایین

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Am111r نمایش پست ها
      عرق بخور میشوره میبره پایین
      خودش مهم نی !!
      سوزشش مسئله س !

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Janvaljan نمایش پست ها
      سلام دوستان من قبلاً با توجه بهتبصره 5 صفحه 14 دفترچه ثبت نام کنکور، تاپیکی در مورد شرط تظابق بین دیپلم مجدد با گروه ازمایشی کنکو.....ی ندارن و از هر دیپلمشون که خواستن میتونن استفاده کنن ولی خب در نهایت بهتره از خود سنجش پرسید.
      فک کنم تفسیر درستش میشه این مطلبی که اینجا نوشته شده.شماره 6شو بخونین
      پاسخ به سوالات سربازی

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan7777777 نمایش پست ها
      سلام جناب خان

ارادتمند ...

خوشحالم از اینکه حداقل شما یکی شانس اوردی...

راستی اینکه میگن امسال کسایی که مدرک کارشناسی شون رواز دانشگاه دولتی گرفته باشن ، نمی تونن واسه مثلا پزشکی دانشگاه دولتی اقدام کنن ، رو شنیدین ...؟؟؟
      میخواستم ببینم این موضوع شامل شما هم می شه ...؟؟؟
      راستی می شه بگین نمراتتون واسه دیپ مجدد توی هر درس چند شده ... ؟؟؟
      (آخه یکی از بچه ها بود میگفت که درس ادبیات رو خیلی سخت داده بودن داخل دی)
      این قانون شامل من نمیشد از اولشم چون من مدرکم رو شبانه گرفتم نه روزانه. لیسانس تربیت بدنی از دانشگاه تهران در مقطع کارشناسی نوبت دوم شبانه دارم.
      دیپلم مجدد هم بعد از اعتراض زیست 19.75 فیزیک 19.25 شیمی 19.25 ریاضی 20 عربی 17.75 و زمین شناسی 11 شدم.

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

این قانون شامل من نمیشد از اولشم چون من مدرکم رو شبانه گرفتم نه روزانه. لیسانس تربیت بدنی از دانشگاه تهران در مقطع کارشناسی نوبت دوم شبانه دارم.
      دیپلم مجدد هم بعد از اعتراض زیست 19.75 فیزیک 19.25 شیمی 19.25 ریاضی 20 عربی 17.75 و زمین شناسی 11 شدم.
      حسابی گل کاشتی...!!!
      یعنی با این حساب ادبیات رو تطبیق زدی دیگه ...

موفق باشی ...

14. Top | #14
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      مهم:داوطلبانی که دارای بیش از یک دیپلم هستند بر اساس تبصره 5 ص 14 دفترچه کنکور سراسری 95 باید بدانند که با هر یک از دیپلم هایی که قصد شرکت در کنکور را دارند فقط در همان گروه ازمایشی هم نام با عنوان دیپلم توانایی شرکت را دارند(مثلا فردی اگر دیپلم تجربی داشته باشد و دیپلم مجدد انسانی بگیرد؛در صورت ثبت نام با دیپلم شماره ی 1 فقط در گروه ازمایشی تجربی حق شرکت دارد.اگر با دیپلم دوم خود ثبت نام کند نیز فقط در گروه ازمایشی انسانی توانایی شرکت دارد)؛اما سایر داوطلبان که دارای یک دیپلم هستند میتوانند بنابر علاقه در هر یک از گروه های ازمایشی ریاضی؛تجربی؛انسانی شرکت کنند و محدودیتی در این مورد ندارند.

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات

خوش بحالت نمرات من همش یازده دوازده حسرت نمراتتو ادم میخوره

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن