خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 21
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

سوال در مورد کد نظام وظیفه

هو الرحمان
      سلام دوستان من متولد سال 76 ام.نیمه اول.یعنی شهریور ماه همین امسال 18 سالم شد.
      یعنی وقتی 17 سالم بود مدرک پیش دانشگاهی رو گرفتم و در کنکور 94 هم شرکت کردم.
      الان امسال که میخوام تو کنکور شرکت کنم کدوم کد نظام وظیفه رو باید وارد کنم؟6 یا 7؟
      كد 6) فارغ التحصيلان مقطع متوسطه (داراي مدرك پيش دانشگاهي) به شرط اتمام تحصيل حداكثر تا 20 سالگي به صورت پيوسته و حضوري (مدار س روزانه،
      بزرگسالان و آموزش از راه دور) و در صورتي كه وارد غيبت نشده باشند.
      تبصره: دانش آموزاني كه دوره متوسطه (سال اول متوسطه) را از مهر 91 آغاز كرده باشند، سقف مجاز سنوات تحصيلي آنان حداكثر تا پايان 20 سالگي خواهد بود.
      كد 7) دانش آموزاني كه قبل از سن مشموليت (قبل از 18 سالگي تمام) موفق به اخذ پيش دانشگاهي به صورت حضوري يا غير حضوري (داوطلب آزاد) شده باشند،
      به شرط نداشتن غيبت.
      توضيح: دانش آموزاني كه در سن 17 سالگي و قبل از سن مشموليت موفق به اخذ ديپلم يا پيش دانشگاهي مي شوند، چنانچه حداكثر تا شش ماه پس از رسيدن به
      سن مشموليت ( 18 سالگي تمام) وارد دانشگاه شوند، مجاز به ادامه تحصيل مي باشند؛ در غير اينصورت به دليل ورود به غيبت، مجاز به ادامه تحصيل
      نخواهند بود. مگر اينكه در مهلت شش ماه معرفي، خود را از طريق يكي از دفاتر پليس+ 10 به وظيفه عمومي معرفي كرده و داراي برگ اعزام بدون غيبت
      باشند
      تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست capture.jpg  
      بای بکس
      ویرایش توسط Arian_GNTC : 19 بهمن 1394 در ساعت 13:45

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من هم الان ۱۷ سالمه. یه ساله پشت کنکورم. سوال من هم هست.up

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوست خوب من
      شهریور نیمه اوله ساله
      من دقیقا مثل تو ام
      باید کد6 رو انتخاب کنیم

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ....

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      حواسم نبود اشتباه تایپ کردم.
      مطمئنی؟
      بای بکس

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بله

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من پارسال مث شما بودم...کد7 زدم چون معقولانه تر بنظر میرسید

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      عاغا من متولد اردیبهشت 76 ام. 94 اولین کنکورم بود. الان کدوم کد رو باید بزنم؟
      یکی از درسامو هنوز پاس نکردم

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اگه بری معافیت بگیری مث من تا 96 معافی...منم درس نگه داشتم...فایل پیوست 49889

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      کد نظام وظیفه برا ما که متولد سال 75 هستیم و سال 93 دیپلم گرفتیم هم میشه 7؟؟؟؟

11. Top | #11
      کاربر باسابقه
      در انتظار تایید ایمیل

Khabalod
      نمایش مشخصات
      من متول مرداد 77هستم .میتونم بدون اینکه درس مو پاس نکنم تو کنکور 96هم شرکت کنم؟

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوستان من متولد 14 اردیبهشت سال 76 هستم و کنکور94 اولین کنکورم بود و برا کنکور95 میخوام ثبت نام کنم باید کد نظام وظیفه رو چند بزنم؟درس افتاده هم ندارم و اردیبهشت امسال هم 18 سالم شدیعنی موقع دیپلم گرفتم 18 سالم بود حالا باید چندو بزنم لطفا راهنمایی کنید در ضمن یه برگه معافیت تحصیلی هم برا گواهینامه رانندگی گرفتم توش نوشته حداکثر مدت تحصیل وی برای فراغت تا چهاردهم اردیبهشت یک هزار و سیصد ونود شش میباشد وچنانجه مشومل به تحصیل پس از ان تمایل داشته باشد از مدت یکساله پس از اتمام تحصیل وی کسر میگردد
      ویرایش توسط masoud9033 : 24 بهمن 1394 در ساعت 09:56

13. Top | #13
      Pro
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط masoud9033 نمایش پست ها
      دوستان من متولد 14 اردیبهشت سال 76 هستم و کنکور94 اولین کنکورم بود و برا کنکور95 میخوام ثبت نام کنم باید کد نظام وظیفه رو چند بزنم؟درس افتاده هم ندارم و اردیبهشت امسال هم 18 سالم شدیعنی موقع دیپلم گرفتم 18 سالم بود حالا باید چندو بزنم لطفا راهنمایی کنید در ضمن یه برگه معافیت تحصیلی هم برا گواهینامه رانندگی گرفتم توش نوشته حداکثر مدت تحصیل وی برای فراغت تا چهاردهم اردیبهشت یک هزار و سیصد ونود شش میباشد وچنانجه مشومل به تحصیل پس از ان تمایل داشته باشد از مدت یکساله پس از اتمام تحصیل وی کسر میگردد
      6 بزن

14. Top | #14
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من متولد 19 آذر 74م
      دانشجوی پیام نورم
      کد چندو بزنم؟>

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط *Yousef* نمایش پست ها
      من متولد 19 آذر 74م
      دانشجوی پیام نورم
      کد چندو بزنم؟>
      فکر کنم کد 3 ...

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن