خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 11 از 11 نخستنخست ... 1011
    نمایش نتایج: از 151 به 163 از 163
    1. Top | #151
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      باسلام
      دوستان دیگه واقعا دارن زیاده روی میکنن و ماهم داریم سکوت میکنیم ...
      باد یه فکری کردویه اعتراضی چیزی کرد که صی ما به گوشون برسه،من واقعا برادیپلم مجدد تمام زندگی مو گذاشتم،کسی راه حلی داره؟؟؟؟

2. Top | #152
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      تکلیف چیه دوستان،باید صدامونو به گوش مسولان برسونیم
      من خودم مهرماه از سازمان سنجش پرسیدم و گفتن بلامانع است ومیشه شرکت کنید با هر دیپپلمی و من رفتم فرش زیر پامو فروختم وهمین دیروز نمراتم اومد
      مملکتی که نام جمهوری اسلامی رو یدک میکشه نباید به این راحتی از ین مسایل بگذره

3. Top | #153
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      به ذاتتون لعنت
      من چندین ماهه پدرم در اومد
      ..
      ..
      ..

4. Top | #154
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بچه ها دیگه کاریش نمیشه کرد

حداقل دعا کنید رای دیوان به کرسی بشینه و تاثیرشو بردارن یا حداقل مثبت بشه ...

5. Top | #155
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اینا میخوان افرادی که روزانه خوندن دیگه نتونن تو کنکور شرکت کنن

چون اگه تاثیر رو بردارن همینایی که روزانه خوندن میان اعتراض میکنن و دوباره کنکور میدن

اینا هم واسه اینکه راه اعتراضشونو ببندن گفتن دیگه نمیتونین شرکت کنین ...

به نظر من اینطوریه ....

نظر شما چیه دوستان ؟؟؟؟؟

6. Top | #156
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Janvaljan نمایش پست ها
      جناب خان ، در تبصره اومده اگر بیش از یک دیپلم داری ، باید یا از دیپلم اصلی دبیزستانت استفاده کنی یا از دیپلم مجدد منطبق با گروه ازمایشی.

حالا ایشون که دیپلم اصلیش ریاضی و دیپلم مجددش انسانی جزوه افراد بیش از یک دیپلم حساب میشه یا نه؟؟؟؟ حساب میشه .

ایا دیپلم مجددش با گروه تجربی مطابقه ؟خیر

پش الزاماً باید از دیپلم اصلیش (ریاضی) استفاده کنه.........واقعاً خیلی روشنه بیان کرده.

-------------------------------------------------------------------

اگر اون طوری که شما میفرمایید باشه ، این قانون فقط ظلم در حق بچه های تجربی میشه و
      بچه هایی ریاضی و انسانی خیلی نفع میبرند که قطعاً قانونش این طوری نیست و همونظور که بالا گفتم.
      ولي ْآخه تو تبصره اينو هم نگفته كه بايد از ديپلم اصلي ات استفاده كني...

%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D8%AF%DB%8C%D9%BE%D9%84%D9%85-%D9%85%D8%AC%D8%AF%D8%AF.jpg

7. Top | #157
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Asemoon نمایش پست ها
      ولي ْآخه تو تبصره اينو هم نگفته كه بايد از ديپلم اصلي ات استفاده كني...

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: در مورد دیپلم مجدد.jpg
مشاهده: 72
حجم: 190.2 کیلو بایت
      چرا اذیت میکنی خودتو؟ یه زنگ بزن سازمان سنجش بپرس

8. Top | #158
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام.
      من رشته ی دیپلم و پیش دانشگاهیم ریاضی بوده با معدل کتبی 17.04.سال 90 فارغ التحصیل شدم و مشمول سابقه ی پیش دانشگاهی نمیشم.
      الان برای دیپلم مجدد اقدام کردم.همه ی درسای سال سوم تجربی رو برام زدن که امتحان بدم.می خوام معدلم رو برای کنکور 96 بیارم بالای 19.الان برام سوال پیش اومده اگر دیپلم تجربی بگیرم آیا برای دانشگاه باید پیش دانشگاهیم هم برم دوباره تجربی بگیرم؟

9. Top | #159
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط legend528 نمایش پست ها
      سلام.
      من رشته ی دیپلم و پیش دانشگاهیم ریاضی بوده با معدل کتبی 17.04.سال 90 فارغ التحصیل شدم و مشمول سابقه ی پیش دانشگاهی نمیشم.
      الان برای دیپلم مجدد اقدام کردم.همه ی درسای سال سوم تجربی رو برام زدن که امتحان بدم.می خوام معدلم رو برای کنکور 96 بیارم بالای 19.الان برام سوال پیش اومده اگر دیپلم تجربی بگیرم آیا برای دانشگاه باید پیش دانشگاهیم هم برم دوباره تجربی بگیرم؟
      نع شما میتونی با دیپلم تجربی ک میخوای بگیری، تو کنکور تجربی شرکت کنی.

10. Top | #160
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      این نماینده مجلس با اشاره به اینکه مجلس ابهام موجود در قانون سنجش و پذیرش دانشجو را که در قالب استفساریه از سوی سازمان سنجش مطرح شده است،‌پاسخ خواهد داد، گفت:‌ تأکید داریم که سهم سوابق تحصیلی در کنکور به صورت قطعی اعمال شود نه به صورت مثبت چرا که قانون سنجش و پذیرش دانشجو به تأثیر قطعی سوابق تحصیلی تاکید دارد و وزارت آموزش و پرورش نیز در جلسه شورای سنجش و پذیرش دانشجو متعهد شد تا سوابق تحصیلی دانش‌آموزان را در اختیار سازمان سنجش قرار دهد.

11. Top | #161
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      توکلی:وی با تاکید بر اینکه سوابق تحصیلی در آزمون سراسری سال 95 موثر خواهد بود، ادامه داد: میزان و نحوه اعمال سوابق تحصیلی بر اساس قوانین الزام آوری است که به سازمان سنجش ابلاغ خواهد شد و بعد از ابلاغ به سازمان قبل از توزیع کارت به داوطلبان اطلاع داده می‌شود.
      قبل از توزیع کارت؟؟؟؟؟؟!!!!!!

12. Top | #162
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      فلک به مردم نادان دهد زمام مراد ...

13. Top | #163
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      افسوس که این مزرعه را آب گرفته .................. دهقان مصیبت زده را خواب گرفته

صفحه 11 از 11 نخستنخست ... 1011

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 16 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 16 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن