خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 45
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

رای دیوان مراحل قانونی را به اتمام رساند (انتشار در روزنامه رسمی کشور)

قبل از هرچیز بگم که این تاپیک واقعا ضروری بود چون مساله خیلی مهمی در مورد رسمی شدن رای دیوان عدالت اداری در مورد قانون اعمال سوابق تحصیلی در کنکور انجام شده. اگر خبرها و مخصوصا صحبت های آقای خدایی رو دنبال کرده باشین ایشون گفتن که حکم دیوان عدالت اداری رسمی نشده و به طور رسمی ابلاغ نشده و منتظر ابلاغ رسمی هستیم و ...
      حالا داستان از چه قراره؟

یه روزنامه در کشور داریم که 99% از ماها ازش بیخبر هستیمو هرگز در دکه های روزنامه فروشی ندیدیم چون تیراژش پایین هست و معمولا مدیران دولتی و قضایی و نهادهای اجرایی فقط به مطالعه کردنش علاقه دارن، اسم این روزنامه "روزنامه رسمی کشور" هست.

هر قانونی در هر نهاد قضایی یا مجلس تصویب بشه حتی بعد از طی کردن تمام مراحل در صورتی رسمی و لازم الاجرا میشه که در روزنامه رسمی کشور منتشر بشه. هر قانونی هم که در این روزنامه منتشر بشه از 13 روز بعدش تمام نهادهای اجرایی و غیراجرایی و نظامی و سیاسی و ... کشور و همچنین کلیه افرادی که تابعیت جمهوری اسلامی رو دارن، از این قانون مطلع محسوب میشن و نقض قانون مربوطه جرم حساب میشه.

حکم دیوان عدالت اداری در خصوص اعمال سوابق کنکور بالاخره در روزنامه رسمی کشور منتشر شد و از ساعت 24 دیشب رسمی محسوب میشه و عدم تمکین به اون حکم جرم محسوب خواهد شد.
      در واقع از تاریخ 30 بهمن دیگه سازمان سنجش از نظر قانونی هیچ عذری برای عدم انجام حکم دیوان عدالت اداری نداره.

این مساله چون از نظر حقوقی خیلی مهم بود براش تاپیک جداگانه ایجاد کردم لطفا پست های غیرضروری در این تاپیک ارسال نشه و بحث های غیرمربوط به روزنامه رسمی کشور هم اینجا صورت نگیره. پیشاپیش از همکاری شما سپاسگذارم.

لینک خبر در روزنامه رسمی کشور (تاریخش در نسخه اینترنتی اشتباه درج شده البته. تاریخ صحیح درج این خبر 17 بهمن هست )
      http://rooznamehrasmi.ir/Laws/ShowLaw.aspx?Code=9095
      ویرایش توسط khaan : 18 بهمن 1394 در ساعت 23:27

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      یه چیز هایی شنیده بودم درباره ی این روزنامه ولی اصلا این موضوع رو نمیدونستم .
      دم شما گرم با این اطلاعاتتون .
      من شخصا به هر جایی بتونم پیام میدم و زنگ میزنم برای اعتراض .
      Moonlight Shines Upon The Guilty And The Innocent Alike

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      بدون انتشار در این روزنامه هیچ حکمی از دیوان عدالت اداری ارزش قضایی نداره.

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      الان چک کردم و دیدم .
      واقعا خوشحال شدم . امیدوارم آقای منتظری حق ما رو بگیرن از این جماعت ظالم !
      Moonlight Shines Upon The Guilty And The Innocent Alike

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اونوقت معدل چی شد ؟؟؟؟؟؟

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      البته نسخه اصلی این حکم در نسخه الکترونیکی روزنامه رسمی وارد نشده و اون حکمی که دیروز وارد شده مربوط به اخذ شهریه از فارغ التحصیلان لیسانس در رشته پزشکی هست. دوست من که وکیل هست و به روزنامه رسمی کشور دسترسی داره انتشار حکم رو تایید کرده

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      باید یکی روزنامه رو گیر بیاره تا با چشمای خودمون ببینیم

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

9. Top | #9
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط biology115 نمایش پست ها
      خوب اینجوری تکلیف کسایی که دو تا دیپلم دارن چی میشه...
      باید تکلیف مارو روشن کنن تا ما بدونیم با کدومش شرکت کنیم...

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.Hosein نمایش پست ها
      خوب اینجوری تکلیف کسایی که دو تا دیپلم دارن چی میشه...
      باید تکلیف مارو روشن کنن تا ما بدونیم با کدومش شرکت کنیم...
      تبصره 5- داوطلباني كه برابر ضوابط آموزش و پرورش بيش از يك ديپلم اخذ نموده اند براي ثب تنام در آزمون سراسري، منحصراً ديپلم مرتبط
      با گروه آزمايشي داوطلب مورد استناد خواهد بود

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      بچه ها ببخشید من اشتباه کردم. حکم دیوان عدالت اداری در مورد اعمال سوابق هم در نسخه الکترونیکی منتشر شده منتها تاریخش رو اشتباها 13 بهمن درج کردن. تاریخ صحیحش 17 بهمن هست.

12. Top | #12
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khaan نمایش پست ها
      بدون انتشار در این روزنامه هیچ حکمی از دیوان عدالت اداری ارزش قضایی نداره.

شیخ ای کاش یه عکس از صفحه روزنامه میگذاشتی حداقل زحمتش رو میکشی؟

13. Top | #13
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط biology115 نمایش پست ها
      تبصره 5- داوطلباني كه برابر ضوابط آموزش و پرورش بيش از يك ديپلم اخذ نموده اند براي ثب تنام در آزمون سراسري، منحصراً ديپلم مرتبط
      با گروه آزمايشي داوطلب مورد استناد خواهد بود
      واقعا نمیدونم چی بگم...
      افسوس...

14. Top | #14
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات

دوستان یکی یه عکس از این روزنامه مبنی بر اعلام رسمی این حکم توسط دیوان عدالت اداری در رابطه با تاثیر معدل در کنکور بذاره لطفاً

15. Top | #15
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      [IMG]http://forum.konkur.in/attachments/49847d1454871696-***.jpg[/IMG]

اخه چرااااااا؟

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن