خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 31
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط optician نمایش پست ها
      سلام.... صبح شما هم بخیر... خانم بچه ها خوبن؟!

والا از نظر من فقط سنجش استاندارده

سنجش سوالای قدیم کنکور یا سوالای ردی کنکور رو میزاره اونم خیلی استاندارد نیست..

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط optician نمایش پست ها
      آزمون استاندارد آزمون هست که سوالات با سطوح مختلف داشته باشه ، نه فقط سوالات ساده مثل گزینه 2 یا فقط سوالات سخت مثل گاج... حتی قلمچی هم استاندارد نیست چون هیچوقت یک روند منظمی رو پیش نمیگیره... بعضی وقتها شیمی رو 100 هم میشه زد و بعضی اوقات 30 درصد بهترین درصد ممکن برای بهترین دانش آموزا هست
      خوب سنجش هم دقیقا همون مشکل کانون رو داره و حتی گاهی چینش سوال هاش 100٪ با کنکور متفاوت میشه که این به نظرم خوب نیست

3. Top | #18
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      آزمون هاش برای متوسطه اول فعلا. گزینه 2 که فقط متوسطه دومه قلمچی هم که کارش تو متوسطه اول اصلا جدی نیست و چون بچه ها با خیلی سبز بیشتر آشنا هستن. امکان موفقیتشون زیاده

4. Top | #19
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      هیچکودوم استاندارد نیستن
      هیچکدوممممممممممممممممم
      فقط درصد های خطا زیاد و کم میشه
      تازه خود کنکور هم گاهی گاف داده!!!

حالا اگه اینم شه موسسه اینهمه متقاضی از کجا جورشه؟
      اینهمه دانش اموز داریم؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      حتما سوالاتم از تو کتاباشونه!!!
      خلاف قوانین.

5. Top | #20
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بالاخره آزمونهاش از امسال (مهر ۱۳۹۵) برگزار می‌شه و نمایندگی‌های استانیش شروع کردن به ثبت‌نام؛ اما فعلا فقط از پایه دوم تا نهم!

دو تا آزمون تشریحی یکی قبل از امتحان‌های دی‌ماه و یکی هم قبل از امتحان‌های پایان سال برگزار می‌کنه. برام سواله چطوری می‌خواد تصحیح‌شون کنه؟
      ویرایش توسط ساله : 30 شهریور 1395 در ساعت 16:56

6. Top | #21
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات
      خوب امروز اولین دفترچه تخصصی خیلی سبز با سوالات و پاسخ های تشریحی منتشر شد .
      فقط میتونم بگم که خیلی سبز دهن همه موسسات رو اسفالت خواهد کرد . همین مخصوصا قلمچی رو نابود میکنه اگه اینطوری بره جلو / به طرز فجیعی محشر بود آزمون خیلی سبز
      تیم طراحی سوالات محشر و باسواد و باسابقه و خفن . فاقد جوجه دانشجو هایی که تو قلمچی اند.
      ویراستاری قوی و اساتید ویراستار قوی
      پاسخ نامه ای پشم ریزون
      استاندارد ازمونی بالا

در کل عالی بود واقعا و ارزش دارد
      " دردا که بپختیم در این سوز نهان
      وان را خبر از آتش ما نیست که خامست "
      ویرایش توسط _Joseph_ : 31 تیر 1401 در ساعت 14:29

7. Top | #22
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط من همان سیزدهم نمایش پست ها

خیلی سبز از سال ۹۴ استارت اینکارو زد ولی شکست خورد بهت فول میدم بازم نمیتونهحای قلم چی رو بگیره نهایت پیشرفتش رسیدن به گزینه دو و گاج هست قلم چی استارتر این موضوع بوده معمولا بنیانگذار تو هر کاری کیلومترها از بقیه فاصله داره و مثل یه کوه یخ میمونه که شما فقط نوک اونرو میبینید اما اصل عطمتش زیر آبه چه از نظر امکانات چه از نظر روابط چه از نظر اعتقاد و اعتماد مردم بهش
      بهنظر من میتونه همه رو کنار بزنه . سال 94 خیلی سبز موسسه معروف چندانی نبود و پشت قلمچی و گاج و در انتشارات بود.الان اولینه تو همه چی / قلمچی فقط به یک دلیل در صدر هستش و اون هم داشتن شعبه های متعدد نمایندگی در سرتاسر کشور هستش . همین باعث میشه که جلوتر از گاج و بقیه باشه . خیلی سبز شاید نتونه تو شعب به قلمچی برسه ولی قطعا در کیفیت قلمچی رو رد میکنه حتی اگر انلاین برگزار بشه.

8. Top | #23
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات
      برای دانلود دفترچه سوالات + پاسخ تشریحی آزمون خیلی سبز روی لینک زیر کلیلک کنید.

https://docdro.id/aODECFh

9. Top | #24
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط من همان سیزدهم نمایش پست ها

خوب دقیقا منظور من از کوه یخ همینه امکانات قلم چی تو این ۲۰ سال دست نیافتنی شده مثل مقایسه بانک ملی با بانک پارسیان میمونه . خیلی سبز و همه آزمونا همیشه یه فاصله معنا دار با قلمچی خواهند داشت برای همینم اگر دقت کرده باشی همشون بر حسب برنامه قلمچی و هماهنگ با اون برنامه میدن حتی اینو الان تو تبلیغاتش هم میتونی ببینی که نوشته هماهنگ با آزمون های آزمایشی دیگر . خیلی سبز و گاج و ماز و ... همیشه جای پاشون رو حای پای کانون گذاشتن برای همینم از اون بهتر نخواهند شد تنها موسسه ای که یه مقدار مستقل تر عمل کرد گزینه دو بود برای همینم بعد از قلمچی بهترین آزمون شد
      کیفیت خود آزمون رو بنده میگم وگرنه 100 درصد که کانون کل سیستم آموزش و بلعیده و نه تنها برای کنکور الان داره برای ابتدایی هم آزمون برگزار میکنه این که مسلمه
      ولی کیفیت آزمون های شبیه ساز کنکور و عدم تقلب و پشتیبانی خیلی سبز میتونه از قلمچی پیشی بگیره چون تیم قوی پشتشه

10. Top | #25
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      کسی سوالات آزمون ها آزمایشی قلم چی گاج گزینه ۲ خیلی سبز و ...داره که واتر مارک نداشته باشه روی اعصاب ادم راه بره راحت بشه پرینت گرفت و استفاده کرد

11. Top | #26
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AmirAria نمایش پست ها
      هر چند تو این همه تایپک معدل دیده نخواهد شد این خبر ولی خب

کانال تلگرام خیلی سبز امروز این عکس رو منتشر کرد که خبر از تصمیم خیلی سبز برای برگزاری آزمون های آزمایشی میده :

البته اینکه این آزمون در همه درس ها خواهد بود یا یه درس و کلا جزئیاتش مشخص نیست ولی میشه گفت که یک برگزار کننده دیگه هم به جمع برگزارکنندگان آزمون های آزمایشی اضافه شد .

پ.ن:به نظر من در حضور کانون و گزینه زیاد موفق نخواهد بود مگر با داشتن ایده های جدید .
      البته اینکه انحصار کانون رو هم بتونن بشکنن و یه جورایی برای عمو کاظم رقیب شن تا قیمت های سرسام آورش رو کم کنه هم خوبه
      حس خوبی نسبت بهش دارم .

12. Top | #27
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      وقتی سوالاش رو بررسی کردم قشنگ تو ذهنم اومد که داره شبیه ماز کار میکنه.کلا سیستم سوالا و پاسخ نامه همون سیستم مازه.نوع سوالا هم شبیه اونه.به نظرم فعلا تمرکزتون باشه روی ماز(اگر میخواید علاوه بر قلم چی ازمون دیگه ای هم بدید) اگر وقت کردید بعدا یه سری درس ها و ازمون هاشو کار کنید.

13. Top | #28
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mikimaka نمایش پست ها
      وقتی سوالاش رو بررسی کردم قشنگ تو ذهنم اومد که داره شبیه ماز کار میکنه.کلا سیستم سوالا و پاسخ نامه همون سیستم مازه.نوع سوالا هم شبیه اونه.به نظرم فعلا تمرکزتون باشه روی ماز(اگر میخواید علاوه بر قلم چی ازمون دیگه ای هم بدید) اگر وقت کردید بعدا یه سری درس ها و ازمون هاشو کار کنید.
      موسس های ماز وقتی داشتن درس مدرسه میخوندن خیلی سبز تو تلویزیون داشت تبلیغ میکرد. ماز با همکاری خیلی سبز پیشرفت خوبی کرد و با سبک اونا اشنا شد. نمیشه گفت خیلی سبز داره از ماز تقلید میکنه....

من خودم اگه کنکوری باشم امسال خیلی سبز نمیرم. چون سال اول هست و احتمالا از لحاظ خدمات رسانی و .. اشکالات زیادی دارن و باید حداقل یکسال بگذره تا بتونن با کسب تجربه با کوچیک ترین اشکال به دانش اموزا کمک کنن.
      ویرایش توسط rezzanr : 02 مرداد 1401 در ساعت 20:35

14. Top | #29
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      تقلید که نگفتم
      منظورم اینه که سبک ازمون مثل مازه.ماز هم توی ازمون با تجربه تر از خیلی سبزه .داستان کتاب خب یه چیز دیگست
      حالا باید بیشتر ازموناش بیاد بیرون که بهتر مقایسه کنیم

15. Top | #30
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mikimaka نمایش پست ها
      تقلید که نگفتم
      منظورم اینه که سبک ازمون مثل مازه.ماز هم توی ازمون با تجربه تر از خیلی سبزه .داستان کتاب خب یه چیز دیگست
      حالا باید بیشتر ازموناش بیاد بیرون که بهتر مقایسه کنیم
      این دوتا باهم همکارن کلا. همونطور که تو کتاب خیلی سبز به ماز کمک کرد تو ازمونم ماز داره یه سری کمک ها میکنه.

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن