خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 43 نخستنخست ... 23413 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 644
    1. Top | #31
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      خودتون دیگه از این تاپیکا حالتون بهم نمیخوره؟

2. Top | #32
      کاربر فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      به ما کاملا راضی به تاثیر مثبت هستیم اینطوری هم اون کسی که معدل بالا داره ضرر نمیکنه هم کسی که معدل پایین داره از دور رقابت خارج نمیشه

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      يه دليل مثل من... من تو زمان امتحان نهايي مشكلات خانوادگي پيش اومد نتونستم بخونم مني كه معدلم ١٨/٥ اونطرفا بود شد ١٣.... درضمن اين قانون ترميم معدل هم يك قانون فوق مسخره اي هستش وقتي ادم واسه كنكور ميخونه اون كم استرس نداره چه برسه به اينكه دوباره نهايي...

يه دليل محكم تر تقلب تو امتحاناته تو حوزه ي ما با توجه به گفته ي بقيه مراقباشون بهشون ميگفتن كه ميخواي. تقلب كنيد تقلب كنيد ولي سر و صدا نكنيد!.... اينو ديگه بايد قبول كنيد و خودتون هم از من بيشتر ميدونيد كه امتحانات در فساد كامل انجام ميشه

نظر من اينكه تاثيرش رو مثل سال هاي قبل كنيد مثبتش كنيد كه نه من ضرر بكنم نه اون هايي كه خوندن نه زحمت اونا به باد بره نه اينده ي ما به دليل حوادثي كه دست ما نيست از بين بره....

4. Top | #34
      کاربر اخراجی

Romantic
      نمایش مشخصات
      مجلس تابعد انتخابات تعطیله
      بعد انتخاباتم خر اینا از پل رد شده اوناییم ک رای نیاوردن دیگ براشون مهم نیس اکثرا نمیان مجلس
      قشنگ میدونستن چه موقعی علنی کنن این ابطال بیشرفا
      همه دستشون تو ی کاسس همه

5. Top | #35
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hldvlpln نمایش پست ها
      دوست عزیز مگر خبر نداری که آخرین جلسه مجلس رو گذاشتن و تموم شد؟مجلس فعلا تعطیله تا بعد از انتخابت هم هیچ جلسه علنی ندارن
      دوست عزیز این مجلس تموم نشده هنوز. الان تعطیله اما یه ماه دیگه همین نماینده ها باز میرن سر کار تا آخر خرداد 95

6. Top | #36
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط magicboy نمایش پست ها
      خودتون دیگه از این تاپیکا حالتون بهم نمیخوره؟
      داداش متاسفانه ما وضعمون همینه همه ی تصمیم ها خود به خود گرفته میشن تا بخواد صدامون به یه جایی برسه خاموش شده
      هر چند اندک باید برای احقاق حق قدمی برداشت نه شعار
      اگه چندین فرد مانند این بانو هوشمندانه اعتراض می کردن وضع بسیار متفاوت بود

7. Top | #37
      کاربر اخراجی

Romantic
      نمایش مشخصات
      هرچی نماینده پایداری تو این کمسیون بیشرفا
      همین افراطیا بی مخن ک ما ب این روز انداختن
      زارعی
      کوچک زاده
      نادران

8. Top | #38
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      به نماینده های دور بعد ربطی نداره دوست عزیز نماینده های دور بعد تیر ماه میرن رو صندلیاشون میشینن این نماینده ها تا خرداد مهمونمون هستن

9. Top | #39
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      لطفا همه به دیوان عدالت و جاهای مربوطه درخواست پیگیری ارسال کنید .
      یکبار برای گرفتن حقتون تلاش کنید !
      Moonlight Shines Upon The Guilty And The Innocent Alike

10. Top | #40
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      لطفا همه به دیوان عدالت و جاهای مربوطه درخواست پیگیری ارسال کنید .
      یکبار برای گرفتن حقتون تلاش کنید !
      Moonlight Shines Upon The Guilty And The Innocent Alike

11. Top | #41
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      من به نبویان تو تلگرام پی ام میدم میبینه پیام رو ولی جواب نمیده
      چه کنیم؟

12. Top | #42
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mpaarshin نمایش پست ها
      به نماینده های دور بعد ربطی نداره دوست عزیز نماینده های دور بعد تیر ماه میرن رو صندلیاشون میشینن این نماینده ها تا خرداد مهمونمون هستن
      داداش عزیز :
      این نماینده های فعلی همشون دوباره کاندید شدن یعنی اگه بخوان دوباره رای بیارن باید از الان جلب نظر کنن با کاراشون .

13. Top | #43
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      حتمــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــا
      اگه چند نفر مثل بانو کریمی به جدی (نه فقط حرف ...) اعتراض می کردن موضوع خیلی وقت پیش
      تموم می شد این قانون احمقانه حذف .
      با یک شکایت هوشمندانه و پیگر قانونا خود قانون لغو شد

14. Top | #44
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط king of konkur نمایش پست ها
      من اگه مستقیم نباشه حاضرم اعتراض کنم
      چون قبل این همه جنجال گفته شده بود تاثیر مستقیم و الان اگه نباشه حق تمام کسایی که خوندن ضایع میشه
      درک کنین لطفن
      اونایی که سال 92 به قبل که بهشون نگفته بود چی؟؟ حق اونا هم ضایع میشه؟؟ حال درس خوندن ندارین به معدلتون امیدوارین فقط

15. Top | #45
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      بابا بس کنید
      انجمن ترکید
      البته خودم دوست داشتم برداشته بشه

صفحه 3 از 43 نخستنخست ... 23413 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

، ، mit، فقط، فواید، فکر، فارغ، فرصت، فضای، قالب، قانون، قانون حذف تاتیر معدل، قراره، قصد، قضیه، قطعی، كه، لینک، لازم، لحن، لطفا، ممنون، مناسب، منتشر، منتظری، مهم، مورد، می، میکنم، میخوایم، میخواین، میدونه، ما، ماه، مثبت، مجلس، مجازی، مختلف، مختلفی، مرکز، مستقیم، مشکل، مضرات، معدل، نمی، نمیکنه، نمیکنیم، نمرات، چنان، چندین، چه، نهایی، چهارم، چیز، چیزی، نکنیم، نامه، نایب، ناامید، نباشه، نجات، نحوی، نشانه، نظر، نظری، نظرات، هفته، هم، همچنین، همه، همین، هیچ، ها، هاي، های، هایی، هر، هرچه، هست، هستید، هستش، وقتی، ولی، واسه، یه، یک، یا، کمپین، کمتر، کنم، کنن، کنند، کنیم، کنید، کنکور، کنکور 95، کنکور سراسری، کنکوری، کند، که، کی، کامل، کار، کاری، کسی، گفتن، گام، گرفتم، گرفتن، گرفته، گروه، پیرامون، پیش، پا، پایه، پایین، پذیرش، پس، پست، پشت، پشت کنکوری، www، آموز، آموزش، آموزشی، آن، آوری، افزایش، افسردگی، اقای، اقدام، الهی، الی، الان، امیدی، امکان، امروز، امسال، انتقال، انجمن، انجمن کنکور، این، اینجا، اگه، اگر، ابطال، اجتماعی، اذیت، ارسال، از، اسم، اساس، استاد، اضافه، اعتراض، بلاخره، بچه، بندی، به، بهتر، بهترین، بهشون، بود، بوده، بین، بیان، بیشتر، بگه، با، بالا، باید، بار، باره، بازم، باشد، ببرید، بحث، بدن، بدیم، بذارید، بر، برای، بسیار، بشه، تقاضا، تلفن، تمام، تماس، تهران، تو، تون، تونست، توی، توکلی، توضیحات، تأثیر، تایپیک، تاپیک، تاثیر، تاثیر مثبت، تاثیر معدل، تحصیلی، تراز، ترتیب، تصمیم، تعداد، تغییر، جلسه، جمع، جمعیت، جهت، جا، جبران، حق، حقمون، حمایت، حاضر، حتما، حذف، حذف تاثیر معدل در کنکور، حضوری، خلاصه، خواهیم، خودکشی، خودشون، خیر، خبر، خبر مهم، خدا، خدایی، دقیقه، دچار، دنبال، دهید، دوباره، دوستان، دانش، دانشگاهی، دانشجویان، دادن، داده، دارند، داره، داریم، دارد، داشتن، دختر، در، در کنکور، دراین، درخواست، درس، درصد، دسته، رو، روابط، رئیس، راه، راحت، راضی، رشته، زندگی، زود، زیاد، زیر، سن، سنجش، سوم، سوابق، سوابق تحصیلی، سیاسی، سیستم، سال، سال سوم، سایر، ساختمان، سازمان، سازمان سنجش، سراسری، شما، شماره، شهيد، شود، شکایت، شاهد، شده، شر، صورت، صحبت، طی، طریق، طرح، عمومي، عمومی، عالی، عدالت آموزشی، عزیز، عظیم

نمایش برچسب‌ها

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن