خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: به نظر شما مجلس چه تصمیمی درباره ی تاثیر معدل سال سوم در

رأی دهندگان
    48. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • 25 درصد تاثیر مثبت معدل سال سوم دبیرستان در کنکور 95

38 79.17%
    • 25 درصد تاثیر قطعی معدل سال سوم دبیرستان در کنکور 95

10 20.83%
    صفحه 10 از 10 نخستنخست ... 910
    نمایش نتایج: از 136 به 140 از 140
    1. Top | #136
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط king of konkur نمایش پست ها
      عذر میخام کدوم معدل ب ناحق؟؟؟؟؟من واسه نهایی روزانه 7 ساعت از عید تا خرداد خوندم.بعد تو زمان امتحانا این ساعت مطلعه شد روزانه 12 ساعت.هر روز خوندم.این ناحقه؟؟؟داداش ملاکت خیلیییییییییییی فرق میکنه
      خیلی ناحقی های دگ مثه سهمیه شهدا هس
      ی خانوم فاطمه کریمی واسه همچین چیزایی پیدا نمیشه؟؟؟شما ک مثلن میگی ما معدل بالاها هیچی تو کنکور نمیشیم بذارین معدل ما بمونه
      شما بیا ی چیزی بشو
      ایشالا شما موفق شی
      ن شما بلکه همه
      فقط ب حق
      من دارم نون بازومو میخورم.تا چند شب پیش 25 درصد کنکورو با هزار زحمتی ک شماهاااااااا نکشیدین و شب هایی ک شماها بیدار نموندین داشتم.اما الان با شماااااهااااا ک سال سوم هیچ کاری نکردین یکسانم.با اینکه گفته شده بود از قبلش
      داداش حرفت خیلی نابجاست
      و چه تقلبهایی که نمیشه و چه تصحیح هایی که به ناحق نمیشه
      بعدش مگه ما گفتیم تاثیر برداشته بشه؟؟ ما میگیم یه چیزی بشه که راه جبرانی باز بشه
      اولا که تاثیر برداشته نمیشه فوقش مثبت میشه که بازم به نفعتونه دوما سوابقی که هیچ جوره راه جبرانی نداره برخلاف عدالته که تو سرنوشتت تاثیر داده بشه حالا شما میدونستی تاثیر داره خیلیت هستن قبل از 92 دیپلم گرفتن اونا چی؟؟ چون شما معدلت بالاعه و حال میده بهت بقیه غلط کردن درس نخوندن؟؟ نه پس این رسمش نیست در ضمن نهایی کجا کنکور کجا این ساعتی که شما داری میگی خوندم روزی 12 ساعت خیلیارو میشناسم با نصف این ساعت 20 گرفتن حالا اینا به کنار حرف اینه که باید راه جبران باشه که نیست و نا عادلانست
      کنکور مگه یه مسابقه نیست؟؟
      تو کشتی یه 200 کیلویی رو نمیندازن با یه 60 کیلویی مسابقه باید عادلانه باشه دوست عزیز امیدوارم منطقی تر فکر کنی و فقط به فکر خودت نباشی

2. Top | #137
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mpaarshin نمایش پست ها
      و چه تقلبهایی که نمیشه و چه تصحیح هایی که به ناحق نمیشه
      بعدش مگه ما گفتیم تاثیر برداشته بشه؟؟ ما میگیم یه چیزی بشه که راه جبرانی باز بشه
      اولا که تاثیر برداشته نمیشه فوقش مثبت میشه که بازم به نفعتونه دوما سوابقی که هیچ جوره راه جبرانی نداره برخلاف عدالته که تو سرنوشتت تاثیر داده بشه حالا شما میدونستی تاثیر داره خیلیت هستن قبل از 92 دیپلم گرفتن اونا چی؟؟ چون شما معدلت بالاعه و حال میده بهت بقیه غلط کردن درس نخوندن؟؟ نه پس این رسمش نیست در ضمن نهایی کجا کنکور کجا این ساعتی که شما داری میگی خوندم روزی 12 ساعت خیلیارو میشناسم با نصف این ساعت 20 گرفتن حالا اینا به کنار حرف اینه که باید راه جبران باشه که نیست و نا عادلانست
      کنکور مگه یه مسابقه نیست؟؟
      تو کشتی یه 200 کیلویی رو نمیندازن با یه 60 کیلویی مسابقه باید عادلانه باشه دوست عزیز امیدوارم منطقی تر فکر کنی و فقط به فکر خودت نباشی
      دوست عزیز این حرفی ک شما میگی منطقیه
      اره قبول دارم
      کاش تو کنکورم خیلی سهمیه ها نبود
      اینم جریان همون کشتی گیرست دیگه
      اونی ک سهمیه داره ی کشتی گیر 1000000000 کیلوییه با مایی ک هییییییچی نداریم و تنها چیزی ک داشتیمو ازمون گرفتن 70 کیلویی
      کنکور هیچ جاش عدالت نیس
      ولی ایشالا تاثیر مثبت میشه
      اینجوری شماها هم ضرر نمیبینین
      ب امید روزی ک همه موفق شن
      ویرایش توسط king of konkur : 18 بهمن 1394 در ساعت 01:34

3. Top | #138
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      اره قبول دارم
      اونی ک سهمیه جانبازی و شهدا داره ی کشتی گیر 1000000000 کیلوییه با مایی ک هییییییچی نداریم و تنها چیزی ک داشتیمو ازمون گرفتن 70 کیلویی
      کنکور هیچ جاش عدالت نیس
      داداش اونا سهمیه خودشونو دارن و پذیرششون با شماها فرق داره شما سهمیه خودتو داری پذیرشت سر جاشه درسته با رتبه 5000 میرن پزشکی ولی جای شمارو نمیگیرن ظرفیتی اختصاص داده میشه به اونا
      درضمن تاثیر سوابق رو داری با سهمیه مقایسه میکنی؟؟ اینا اصلا ربطی بهم ندارن فک کن شما ریاضی 30 درصدت با 70 من برابره سواد کی بیشتره؟؟ من. چرا؟؟ چون ریاضی کنکور به مراتب سطحش از نهایی بالاتره ولی شما با اون درصدت همون دانشگاهی میری که من میرم

4. Top | #139
      کاربر فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      اره قبول دارم
      اونی ک سهمیه جانبازی و شهدا داره ی کشتی گیر 1000000000 کیلوییه با مایی ک هییییییچی نداریم و تنها چیزی ک داشتیمو ازمون گرفتن 70 کیلویی
      کنکور هیچ جاش عدالت نیس
      دوست عزیز هنوز تاثیر مثبت به قوت خودش باقیه فقط تاثیر منفی برا معدل پایین ها برداشته شده که چیز بدی نیست.
      واسه شما هم بد نمیشه.
      ویرایش توسط hldvlpln : 18 بهمن 1394 در ساعت 01:46

5. Top | #140
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      عذر میخام کدوم معدل ب ناحق؟؟؟؟؟من واسه نهایی روزانه 7 ساعت از عید تا خرداد خوندم.بعد تو زمان امتحانا این ساعت مطلعه شد روزانه 12 ساعت.هر روز خوندم.این ناحقه؟؟؟داداش ملاکت خیلیییییییییییی فرق میکنه
      خیلی ناحقی های دگ مثه سهمیه شهدا هس
      ی خانوم فاطمه کریمی واسه همچین چیزایی پیدا نمیشه؟؟؟شما ک مثلن میگی ما معدل بالاها هیچی تو کنکور نمیشیم بذارین معدل ما بمونه
      شما بیا ی چیزی بشو
      ایشالا شما موفق شی
      ن شما بلکه همه
      فقط ب حق
      من دارم نون بازومو میخورم.تا چند شب پیش 25 درصد کنکورو با هزار زحمتی ک شماهاااااااا نکشیدین و شب هایی ک شماها بیدار نموندین داشتم.اما الان با شماااااهااااا ک سال سوم هیچ کاری نکردین یکسانم.با اینکه گفته شده بود از قبلش
      داداش حرفت خیلی نابجاست
      نه ببین داری صحبت از حق میزنی!!الان تکلیف ادمایی مثل من که مثلا 91 دیپلم گرفتن و روحشون هم از تاثیر معدل مثبت و قطعی توی سال های بعدش باخبر نبوده چه گناهی کردن که باید به پای معدلای شما بسوزن!!بالاخره شما خبر داشتی که قراره معدلت اثر داشته باشه و براش تلاش کردی!!ایا وقتی تو هم نمیدونستی که این معدل قراره یه روز اینقدر اثر داشته باشه و رتبه ها رو جا به جا کنه ایا بازم همین قدر و
      همین تعداد شبانه روز براش زحمت میکشیدی انصافا!!الان افرادی چون ما روحمون از هیچی خبردار نبوده که یه روزی معدل این قدر اثرگزار میشه..زمان ما اثلا معدل اثر نداشت..هر که میرفت کنکور میداد میومد!!!چرا باید تر و خشک به پای هم بسوزن!!حرف های شما نابه جاس نه من!
      ویرایش توسط Dj.ALI : 18 بهمن 1394 در ساعت 01:44

صفحه 10 از 10 نخستنخست ... 910

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

com، http، فقط، فهمیدن، فوق، فارس، فارغ، فرآیند، قانون، قبل، قرار، قطعی، لازم، لحظه، منم، منابع، منتظر، مهم، موفق، مواد، مورد، موضوع، می، میکنم، میکنن، میکنه، میکند، میگیرن، میتونم، میخوان، میزان، میشه، ماه، ماده، مبنی، متفاوت، متناسب، متوسطه، مثل، مثبت، مجلس، مجدد، محمد، محوری، محاسبه، مختلف، مرور، مربوط، مسئله، مشمول، مشکلی، مشخص، مطرح، معنی، معدل، نمی، نمیده، نمیدونه، چند، چه، نهایی، چون، نوع، چی، چیز، چیزی، نیست، نکنید، نگه، چگونه، نام، نامه، چاپ، نتیجه، نحوه، نخواهد، نداریم، چرا، نشده، نظر، نظریه، هم، همچنین، همچنان، همه، همین، همیشه، همان، هنوز، هیچ، هیأت، ها، های، هایی، هدف، هر، هستم، هستیم، وقتی، ولی، وی، واقع، واقعا، وای، واگه، وارد، وجود، وزیر، وزارت، وضعیت، يا، یه، یهو، یک، یک ماه، یا، یابد، یعنی، کل، کلا، کلام، کنم، کنن، کنندگان، کنه، کنیم، کنید، کنکور، کنکور 93، کنکور 95، کنکور سراسری، کنکوری، کند، که، کامل، کارنامه، کاری، کدام، کرد، کسی، کشور، گفت، گفته، گیری، گذشته، گرفتن، گرفته، گرم، گروه، ۱۰، ۹۳، ۹۵، پیدا، پیرامون، پیش، پایین، پاسخ، پذیرش، پزشكی، پس، www، yahoo، آموزان، آموزش، آمده، آن، آینده، آخر، آخرین، آزمون، افزایش، الکی، الان، التحصیلان، امیدوارم، امیر، امکان، اما، امتحان، امسال، امضای، انتخابات، انجام، انسانی، اول، اومدن، اومده، اونجا، اوجاقلو، ای، این، اینه، اینو، اینکه، اینجاس، اگر، اب، ابلاغ، ابتدای، اتفاق، اتفاقی، اجتماعی، اجرایی، اخبار، اخذ، اخر، اخرین، اخرش، ادامه، ارسال، از، اسلامی، اساس، است، اصلا، اطلاع، اعلام، اعمال، بلکه، بچه، بند، بندی، به، بهمن، بهتر، بود، بودن، بوده، بی، بینی، بیان، بیاد، بیخیال، بیداره، بکنم، بگم، بگه، بگیریم، با، باقی، باید، بار، بازم، باشیم، باشید، باشگاه، باشد، باطل، ببینیم، بحث، بخوانید، بدم، بدن، بده، بر، برف، برنامه، برنامه ریزی، برین، برگزار، برای، بررسی، بزنید، بشه، بصورت، بعد، تنها، توجه، توصیه، توضیح، توضیحات، تأثیر، تا، تایید، تاپیک، تاثير، تاثیر، تاثیر مستقیم معدل، تاثیر معدل، تاثیرمعدل، تاریخ، تتلو، تحقیقات، تحصیلی، تدریجی، ترم، تشریح، تصمیم، تعداد، تعطیل، تغییر، ثبت، جلسه، جنگ، جوان، جا، جان، جدید، حل، حوزه، حکم، حال، حالا، حذف، خلاف، خلاصه، خواسته، خوب، خود، خودم، خودکشی، خودتون، خودتونو، خودش، خیلی، خاصی، خبر، ختم، خدایی، دهیم، دوم، دوازدهم، دوبی، دوبار، دوباره، دوره، دوستان، دیگه، دیگری، دکتر، دانش آموزان، دانشگاه، دانشگاهی، دانشجو، داوطلبان، دادن، داده، دارم، دارن، داره، دارین، دارد، داشت، داشته، دبیرستان، در، دروس، درگیر، درباره، درخواست، درخصوص، درصد، درصدی، دست، دستتون، رفتن، رو، روند، روی، روزنامه، روش، روشن، ریزی، رئیس، رابطه، رخ، رسمی، رسانی، زمانی، زیادی، زیر، سنجش، سه، سوم، سوی، سوالات، سوابق، سوابق تحصیلی، سیستم، سال، سازمان، ساعت، سر، سراسری، شلوغ، شما، شمال، شویم، شود، شورای، شیوه، شید، شاهد، شبکه، شد، شده، شروع، شرکت، شرایط، صفحه، صفحات، صورت، طوری، طی، طبق، علمی، علوم، عمل، عملی، عمومی، عنوان، عدالت، عشق، غلط، غیر

نمایش برچسب‌ها

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن