خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات

نظرتون در مورد برنامه 90 روزه دکتر افشار چیه؟

خوبه ؟من میخوام فقط در مورد عمومیا ازش استفاده کنم+در مورد اختصاصی ها با بودجه بندی خودم.

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      به نظر منم عمومیش خیلی خوبه
      برای اختصاصی برنامه ی مخصوصت چه جوریه ؟

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      همون جوری که میگه ولی اون فصل هایی که میگه رو نمیخونم فصل های دیگه ای رو میخونم

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط emprator227 نمایش پست ها
      همون جوری که میگه ولی اون فصل هایی که میگه رو نمیخونم فصل های دیگه ای رو میخونم
      به نظر من حذفیات فیزیکش خیلی زیاده ... درسته درست و حسابی بچه ها نخوندن ولی اینهمه حذف !
      بقیش خوبه به نظرم
      البته زیست گیاهی رو هم نمیشه حذف کرد .

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط lily7 نمایش پست ها
      به نظر منم عمومیش خیلی خوبه
      برای اختصاصی برنامه ی مخصوصت چه جوریه ؟
      ببینید دروس اختصاصی، از نفر ب نفر متفاوته. مثل دینی نیست ک هر کس با هر لولی بتونه با یه برنامه پیش بره.و مسلما شما باید برنامه ای ک آقای افشار دادن رو شخصی سازی کنید(طبق اهمیت فصول و ...). در مورد حذفیات فیزیک هم شما میتونید مباحثی ک مشخص شده رو زود تر جمع کنید و در تایمی ک سیو کردید، مباحث جدید رو مطالعه کنید.
      موفق باشید

6. Top | #6
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      به نظر من که عالیه

7. Top | #7
      پاسخگوی ارشد

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام

ممنون از همه اظهار نظرهای دوستان عزیز
      من قائل به برنامه ریزی شخصی و فردی متناسب با شراط هر داوطلب هستم و برنامه های کلی را هیچ وقت نمی پسندم و کاربردی نمی بینم .
      در سه جلسه کارگاه های باکس بندی سال گذشته هم نیت من فقط پیشنهاد برنامه ، برای بچه هایی بود که خیلی خیلی از نظر روانی و انگیزشی در وضعیت ناگواری بودند و آمدم بجای نگاه کلی به همه کتاب ها و مباحث و بخش های نخوانده و کم تسلط که الحق وحشت ناک هست ، فقط از هر درس اجرای ساده و روان تر در کنار هم گذاشتم و با توجه به زمان موجود تعمیم دادم به 3 ماه تا بچه ها باور کنند اگر از الان هم شروع کنند چه اتفاق خوبی میفته و استارت بزنند .
      وگرنه با توجه به پایه درسی و شرایط هرکس میشه این برنامه حجیم تر کرد و اولویت فصول سنگین و سخت تر را نیز زودتر وارد برنامه کرد تا کمترین حذف و یا شاید هم اصلا حذف اتفاق نیفتاد

مشابه آن 3 جلسه امسال در شهرستان های مختلف در قالب نهایت 100 دقیقه برگزار کردم و این هم یکی از همان فایل ها هست و برنامه ریزی ظرف مدت زمان 4 ماه
      حالا شاید دو روز دیگه هم در سایت ها بنویسند برنامه 4 ماهه دکتر افشار
      در صورتی که از نظر من این فقط یک نوع سبک نگاه به کنکور هست و برای برجسته کردن ارزش ماه های پایانی بیان نموده ام . با تشکر دکتر افشار
      همایش گرگان من _ 11 بهمن 94

Hamayesh konkur_Bahman 94

مشاوره تحصیلی و کنکور_سایت مشاوره تحصیلی علیرضا افشار

دانلود رایگان همایش های مشاوره ای انگیزشی و آموزشی از سال 90 تا امروز
      www.alirezael.ir
      ویرایش توسط afshar : 17 بهمن 1394 در ساعت 09:11

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط afshar نمایش پست ها
      سلام

ممنون از همه اظهار نظرهای دوستان عزیز
      من قائل به برنامه ریزی شخصی و فردی متناسب با شراط هر داوطلب هستم و برنامه های کلی را هیچ وقت نمی پسندم و کاربردی نمی بینم .
      در سه جلسه کارگاه های باکس بندی سال گذشته هم نیت من فقط پیشنهاد برنامه ، برای بچه هایی بود که خیلی خیلی از نظر روانی و انگیزشی در وضعیت ناگواری بودند و آمدم بجای نگاه کلی به همه کتاب ها و مباحث و بخش های نخوانده و کم تسلط که الحق وحشت ناک هست ، فقط از هر درس اجرای ساده و روان تر در کنار هم گذاشتم و با توجه به زمان موجود تعمیم دادم به 3 ماه تا بچه ها باور کنند اگر از الان هم شروع کنند چه اتفاق خوبی میفته و استارت بزنند .
      وگرنه با توجه به پایه درسی و شرایط هرکس میشه این برنامه حجیم تر کرد و اولویت فصول سنگین و سخت تر را نیز زودتر وارد برنامه کرد تا کمترین حذف و یا شاید هم اصلا حذف اتفاق نیفتاد

مشابه آن 3 جلسه امسال در شهرستان های مختلف در قالب نهایت 100 دقیقه برگزار کردم و این هم یکی از همان فایل ها هست و برنامه ریزی ظرف مدت زمان 4 ماه
      حالا شاید دو روز دیگه هم در سایت ها بنویسند برنامه 4 ماهه دکتر افشار
      در صورتی که از نظر من این فقط یک نوع سبک نگاه به کنکور هست و برای برجسته کردن ارزش ماه های پایانی بیان نموده ام . با تشکر دکتر افشار
      همایش گرگان من _ 11 بهمن 94

Hamayesh konkur_Bahman 94

سلام اقای افشار
      فایل دانلود نمیشه خطا میده

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pourya.sh1 نمایش پست ها
      با مرورگر دیگه امتحان کن ابجی

امتحان کردم ولی نمیشه
      چند وقته از پیکو فایل میخام دان کنم نمیشه

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط emprator227 نمایش پست ها
      خوبه ؟من میخوام فقط در مورد عمومیا ازش استفاده کنم+در مورد اختصاصی ها با بودجه بندی خودم.
      از کجا یاید این برنامه رو بگیری؟؟

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط www.sama.goon نمایش پست ها
      از کجا یاید این برنامه رو بگیری؟؟
      هر سه رو دانلود کن و گوش کن
      برنامه ریزی از صفر برای کنکوری ها95
      همایش مشاوره تحصیلی علیرضا افشار
      مشاور و برنامه ریزی تلفنی دبیرستان و کنکور

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن