خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نظر سنجی حذف معدل از کنکور سراسری

رأی دهندگان
    286. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • شرط معدل حذف شود

210 73.43%
    • شرط معدل حذف نشود

48 16.78%
    • اجازه به اینکه معدل ترمیم شود

17 5.94%
    • هیچکدام

11 3.85%
    صفحه 3 از 11 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 161
    1. Top | #31
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من حالا چیکار کنم،ترمییم شرکت کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      آدم ها را از آنچه درباره ديگران مي گويند بهتر مي توان شناخت تا از انچه درباره انها ميگويند..
      -----------------------------------------------------
      سگی نزد شیر آمد گفت
      بامن کشتی بگیر
      شیر سر باز زد
      سگ گفت:نزد تمام سگان خواهم گفت
      شیر از مقابله با من می هراسد
      شیر گفت
      سرزنش سگان را خوشتر دارم از اینکه شیران مرا شماتت کنند
      که با سگی کشتی گرفته ام !!!
      http://www.hattrick.org/Signup/Invite.aspx?ref=BQ7NH4

2. Top | #32
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      تمام غصه و اندوه آدم از اینه که داخل مملکت ما ، وقت و عمر آدما که بزرگترین داراییشونه ، به اندازه ی پشیزی ارزش نداره...!!!

آه از اون هم آسایشی که به خاطر نداشتن یه معدل خوب از کنکوریا سلب شد !!!
      آه از اون همه وقتی که واسه گرفتن دیپلم مجدد به باد فنا رفت !!!
      و هزار و یک افسوس دیگه ...!!!

3. Top | #33
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aghakhani110 نمایش پست ها
      من حالا چیکار کنم،ترمییم شرکت کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      مگه ترمیم اجرایی شده که شما میخواید شرکت کنید؟

4. Top | #34
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      دوستان خیالتون راحت باشه که تاثیر برای 95 مثبته ؛

رای دادن به این داستان تو مجلس تا قبل از کنکور اتفاق نمیفته

دقت کنید که مجلس فعلا به مدت یک ماه تعطیله ؛

بعد از اون هم تا مجلس جدید شکل بگیره و کمیسیون ها و ... تشکیل بشه خیلی زمان میبره.

از طرفی حتما توجه داشته باشین که لایحه بودجه 95 کماکان یه ریزه کاریهایی ازش تو مجلس باقی مونده و ختی بعد از شکل گرفتن مجلس جدید اول این لایحه بررسی میشه.

رای دیوان عدالت ابتدا باید تو کمیسیونهای تخصصی بررسی بشه و تازه بعد از کمیسیون تخصصی به کمیسیون تحقیق و تفحص مجلس ارجاع داده میشه تا قشنگ درموردش تحقیق انجام شه.

تازه بعد از طی کردن کمیسیونها این مسئله تو صحن علنی مجلس مطرح میشه تا درموردش رای گیری بشه.

خلاصه حرفام : تاثیر واسه 95 مثبته برید شاد باشید چون بررسی کردن و تصمیم گرفتن در مورد این قضیه تو مجلس به همین اسونیا هم نیست

5. Top | #35
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

6. Top | #36
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      پس ترممیم چی شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟
      آدم ها را از آنچه درباره ديگران مي گويند بهتر مي توان شناخت تا از انچه درباره انها ميگويند..
      سگی نزد شیر آمد گفت
      بامن کشتی بگیر
      شیر سر باز زد
      شیر گفت

7. Top | #37
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      مگه از سال دوم و اول در کنکور نمیاد ؟؟؟اگر امتحانات نهایی از سال تا سال آخر دبیرستان برگزار بشه البته شبیه کنکور نه شبیه امتحانات کلاسی که روی در و دیوار و میز تقلب مینویسن.آره داداش اینجوریاست.مثلا خودم امتحانات نهایی پیش دانشگاهی که بودم در حوزه ی ما اول سال سومی ها امتحان میدادن و بعد پیش دانشگاهی و اینجسد که سوالات دینی ما رو به سومی ها دادن و بعد از پنج دقیقه متوجه شدن حالا فکرشو بکن چقد سوال لو رفته؟؟؟

8. Top | #38
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      مگه از سال دوم و اول در کنکور نمیاد ؟؟؟اگر امتحانات از سال اول تا سال آخر دبیرستان نهایی برگزار بشه البته شبیه کنکور نه شبیه امتحانات کلاسی که روی در و دیوار و میز تقلب مینویسن.آره داداش اینجوریاست.مثلا خودم امتحانات نهایی پیش دانشگاهی که بودم در حوزه ی ما اول سال سومی ها امتحان میدادن و بعد پیش دانشگاهی و اینجسد که سوالات دینی ما رو به سومی ها دادن و بعد از پنج دقیقه متوجه شدن حالا فکرشو بکن چقد سوال لو رفته؟؟؟

9. Top | #39
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aghakhani110 نمایش پست ها
      نظر سنجی حذف معدل از کنکور سراسری-لطفا در نظر سنجی شرکت کنید،من نزدیک 8 سال هستش دارم کنکور میدم و به آرزوم نرسیده ام

10. Top | #40
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سگی نزد شیر آمد گفت
      بامن کشتی بگیر
      شیر سر باز زد
      شیر گفت

11. Top | #41
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      باید بمونه یعنی چی این 12 سال الافی ؟؟ شاگرد اول شدن و زجر درس خوندن و اینا هیچی ینی بعد مفت خوران با اموزش روش تست زنی به سوی شریف ؟؟؟؟ اونایی که عقیده دارن که شاید یکی نهایی مشکل داشت اون مشکل تو کنکور بیشتره چه بسا خیلی ها از هوش رفتن و از دستش دادن ماراتن گذاشتن واسه ما همین کنکور رو هم تشریحی سخت میگرفتن اگه میخوان تراز واقعی بلد بوده و نبوده مشخص بشه

12. Top | #42
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      باید تاثیرش رو به گونه ای بکنن که 25 درصد اگه مثبت بود اعمال بشه منفی بود اعمال نکنن به اون بدبخت بیچاره ها والا

13. Top | #43
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MeysAM1999 نمایش پست ها
      به نظرم نباید حذف بشه

چون یه نفر 11 سال درس میخونه و میاد یه روزه کنکور رو خراب می کنه

و همه زحماتش به باد میره...

و در کل اگه امتحانات نهایی تأثیر نداشته باشه برای دانش آموزان انگیزه ای نمی مونه برای خوب درس خوندن در سال سوم

و فقط کنکور رو مد نظر قرار میدن....

و پیش خودشون میگن امیدم به کنکوره...

غافل از اینکه چون هیچ چی از سال سوم نخوندن قراره تو آینده به مشکل بخورن...

پ.ن:اینجا ایرانه اگه یه وقت دیدین گفتن معدل سال دوم دبیرستان هم تأثیر داره تعجب نکنین...!
      حرف شما متین.اما اگه به قول شما یه نفر مثلن یه روزه کنکورشو به دلایلی خراب کنه و به حقش نرسه،اولن می تونه سال بعد کنکور بده و به حقش برسه.اما کسی که بنا به دلایلی مثل خودم امتحان نهایی سال سومش رو خراب کنه دیگه هیچ وقت فرصت جبران نداره!!!دومن اگه کسی معدلش عالی باشه و به گفته شما روز کنکورش خراب کنه و نتونه خوب بده آیا به نظرتون فقط با معدل عالی موفق میشه؟؟؟یعنی معدلش باعث میشه مثلا کلا بد دادن کنکورش جبران بشه؟؟؟!!قطعا اینطور نیست!!!پس بهتره که کنکور مثل خیلی سال ها که برگزار شد و اکثرا به حقشون رسیدن،فقط خودش تعیین کننده باشه نه با تاثیر معدل که بی عدالتی در حق خیلی افراد است.

14. Top | #44
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط soheilp نمایش پست ها
      حرف شما متین.اما اگه به قول شما یه نفر مثلن یه روزه کنکورشو به دلایلی خراب کنه و به حقش نرسه،اولن می تونه سال بعد کنکور بده و به حقش برسه.اما کسی که بنا به دلایلی مثل خودم امتحان نهایی سال سومش رو خراب کنه دیگه هیچ وقت فرصت جبران نداره!!!دومن اگه کسی معدلش عالی باشه و به گفته شما روز کنکورش خراب کنه و نتونه خوب بده آیا به نظرتون فقط با معدل عالی موفق میشه؟؟؟یعنی معدلش باعث میشه مثلا کلا بد دادن کنکورش جبران بشه؟؟؟!!قطعا اینطور نیست!!!پس بهتره که کنکور مثل خیلی سال ها که برگزار شد و اکثرا به حقشون رسیدن،فقط خودش تعیین کننده باشه نه با تاثیر معدل که بی عدالتی در حق خیلی افراد است.
      بله.اینم یه حرفیه!

من فکر اینجاشو نکرده بودم...

15. Top | #45

نمایش مشخصات
      محدودیت جدید سازمان سنجش برای دیپلم مجدد ها

بصره 5:داوطلباني كه برابر ضوابط آموزش و پرورش بيش از يك ديپلم اخذ نموده اند براي ثبتنام در
      آزمون سراسري منحصرا دیپلم مرتبط با گروه آزمایشی داوطلب مورد استناد خواهد بود.
      صفحه 15 دفترچه راهنمای ثبت نام**********************متاسفانه مشخص نیست چه کسانی بدون هیچ گونه کار کارشناسی تصمیم های یک شبه برای خیل عظیمی از داوطلبان می گیرند .1- وقتی دیپلمی از طرف وزارت آموزش وپرورش صادر می شود یعنی معتبر است پس برای ثبت نام هیچ منعی ندارد2- وقتی با هردیپلمی می توان در کنکور ثبت نام کرد پس هیچ منع قانونی نباید برای دیپلم مجددها باشد3- اگرقانونی هم بخواهد اجرایی شود مرجع صادر کننده باید زمان اجرا را از قبل به اطلاع داوطلبان برساند تا دچار صدمه نشوند نه اینکه هزاران نفر با یک قانون یک دفعه بامشکل مواجه شوند.4- علیرغم آنکه در قانون تاثیرمعدل وضعیت را دیدند چطور شده اما باز درس عبرتی نشده و قانون جدید دیگری را بدون کارشناسی اجرا می نمایند.5- احتمالا مسئولان سازمان سنجش فکرکردند که اخذ دیپلم مجدد یک نوع بازی و کار ساده ای هست که این چنین به راحتی برای آن محدودیت قائل می شوند!در این زمینه داوطلبان می توانند مجددا از طریق مجاری قانونی پی گیری کنند و در این راستا نیز توصیه می شود اگر اولین بار هست که بادیپلم مجدد قصد شرکت دارند گزینه آخر (آیا در کنکور 94 شرکت کردید یا خیر ))را تیک نزنند!!

صفحه 3 از 11 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن