خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آِیا معدل نهایی سوم در کنکور 95 تاثیر گذار خواهد بود؟!

رأی دهندگان
    266. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • بله

114 42.86%
    • خیر

152 57.14%
    صفحه 126 از 358 نخستنخست ... 26116125126127136226 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1,876 به 1,890 از 5359
    1. Top | #1876
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      معدل هست عمرانم حذف نمی شه !! بیخودی سرخودتونو به درد نیارین !! چندین سال قبل این همه گفتن کنکور حذف میشه واسه 94 کو کجا ما که ندیدیم !! اینم مثه اونه

2. Top | #1877
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 8MIT8 نمایش پست ها
      داداش تاثیر معدل در کنکور 95 اعمال نخواهد شد ، خیالت تخت تخت
      شما از کجا مطمئنی بگو ما هم مطمئن شیم بریم سر درسمون

3. Top | #1878
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      انصافا از یه لحاظ هایی هم درسته ...من خودم یه رفیقی داشتم صندلیش واسه نهایی کنار من بود اینقد وز وز میکرد تو گوشم ...ما هم از رو رفاقت مجبور بودیم کمکش کنیم ..و تمرکز خودم سر جلسه از دست بره ... ونتیجش بشه 16 حیف شد کاش راه جبرانی بود.

4. Top | #1879
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام به همگی

من تازه متوجه شدم

الان میشه بگید دقیقا چه خبره؟؟؟؟

200 صفحه رو بخونم می ترکم
      دوستان عزيزم فعلا خداحافظ !

5. Top | #1880
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

Cool

جلسه رسیدگی سنجش به این موضوع چه ساعتی تموم میشه ؟؟؟؟اصلا شروع شده آیا؟ بابا تو رو خدا زودتر تکلیف مارو مشخص کنید دیگه من اینقد استرس دارم اصلا نمیتونم ودرس بخونم جمعه هم قلمچی آزمون داره باید یرسم مباحثو تموم کنمضمنا اونایی که جمعه قلمچی دارن منتظر سختترین آزمون قلمچی باشن کاظم بابت این ابطال معدل خیلی عصبانیه ودر حال حاضر تو موسسه مرکزی قلمچی حکومت نظامیه

6. Top | #1881
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

7. Top | #1882
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehrsa.m نمایش پست ها

مثلا میخوان بگن خیلی بلدن....یکی نیس بهشون بگه مردیشن بدون معدل و تاثیرش کنکور بدین ببینیم چقد حالیتونه
      ما میگیم تاثیر معدل اعمال بشه به خاطر ترس از شما ها نیست.میخوایم رقابت بین 19 به بالا ها یه مقدار منطقی تر بشه. شما و امثال شما با معدل 12 و 15 که رقیب نیستین.وقتی قانون برداشته نشد میفهمید چقد الکی خوشحالی کردین

8. Top | #1883
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط magicboy نمایش پست ها
      سلامتی همه معدل بالا ها
      سلامتی همه بی منطقا
      سلامتی همه ترسو ها
      آقا مهدی مهدوی کیا
      علی آقا کریمی
      تو نميشه پيام نزاري ؟! هروقت پيام ميزاري ميخواد ده بار ديگه بيام نگاش كنم از خنده روده بر شم !!! دمت گرم خيلي باحال به موضوعات نگاه ميكني

Sent from my iPhone using Tapatalk
      در جامعه ای زندگی میکنم
      که بسیاری از مردمانش با یک “استخاره” هدف تعیین میکنند
      و با یک “عطسه” از هدف خود دست میکشند

از کانال sarzaminglico@ در تلگرام حتماااااا دیدن کنید , قول میدم موثر باشه

9. Top | #1884
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بعد از جلسه دیگه اعلام میشه

یعنی اگه تاثیر به قوت خودش باقی بمونه

دیوان عدالات یعنی کشک ...

10. Top | #1885
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pg_matin نمایش پست ها
      ما میگیم تاثیر معدل اعمال بشه به خاطر ترس از شما ها نیست.میخوایم رقابت بین 19 به بالا ها یه مقدار منطقی تر بشه. شما و امثال شما با معدل 12 و 15 که رقیب نیستین.وقتی قانون برداشته نشد میفهمید چقد الکی خوشحالی کردین
      لایککککک
      بخدا باید حرفت رو طلا گرفت

11. Top | #1886
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pourya.sh1 نمایش پست ها
      خوشم میاد مثه خودم کله شقی همه هم بهم میگن
      چه ربطی به اون چیزی که من گفتم داشت الان؟ میشه قرابتش رو کشف کنی؟
      ولش کن اصلاً بخیالش شو

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrsa.m نمایش پست ها

سجاد داداشی ....امسال بدبختمون میکنن....من نمیفهمم چرا حالیشون نیس وضعیت ماها رو اخه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      اونکه کلاً بیشتر از این امیدی به این حمارا نیست ، بیچاره ها مغزشون نمیکشه دیه

تاثیر سوابق برداشته خواهد شد یا در بدترین حالت تاکید میکنم بدتیرن حالت میشه تاثیر مثبت ، کنکور رو هم اگر سخت کنن واسه همه سخت میشه و چندان تفاوتی ایجاد نمیکنه آبجی

12. Top | #1887
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

13. Top | #1888
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad hasan نمایش پست ها
      دوست عزیز چرا ربطی نداره؟؟؟؟؟؟

شما خودت میگی که هر امتحن دو روز بخونی بیست میگیری
      یعنی برای ده تا امتحان بیست روز بخونی معدلت بیست میشه
      اون وقت شما خانم با استعداد و تلاشگر تو 270 روز سال تحصیلی (9ماه)نتونستی بیست روز درس بخونی ؟؟؟؟؟؟؟
      .......
      چرا اتفاقن با همون 270 روز تحصیلی که خونده بودم معدلم 16 شد و تقربیا با دانسته های قبلی که داشتم رفتم سر جلسه چون توفرجه امتحانا هیچی واسه هیچکدوم از امتجانام نخوندم اگه در طول سال هم چیزی نحونده بودم که معدلم الان 10 بود ولی کلا من همیشه شب امتجانی بودم همیشه شب امتجان فقط درس میخوندم و صبحم یکم زودتر پامیشدم یه مرور میکردم میرفتم امتحان هم میدادم و یه نمره خوب هم میگرفتم ... ولی قرار نیست که واو به واو کتابو تو امتحان نهاییم یادم باشه در صورتیکه چیزی نخوندم

14. Top | #1889
      در انتظار تایید ایمیل

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arasre نمایش پست ها
      من به اونهایی که قبل ۹۲ دیپلم گرفتن کاری ندارم و واقعا حق اعتراض دارن.
      اما اونهایی که میدونستن قراره تاثیربزاره و معدلشون پایینه حق اعتراضی ندارن و باید ساکت باشن.(تقصیر خودشون بوده) همونطور که کنکور رقابته برا امتحان نهایی هاهم چون اطلاع داده شده بود رقابته و حذف این نتایج عین حذف نتایج کنکور و بی عدالتی محضه. هر چند که من خودم برام مهم نیست و با موندن یا نموندنشون کاری ندارم.
      به به مرسی

15. Top | #1890
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad hasan نمایش پست ها
      لایککککک
      بخدا باید حرفت رو طلا گرفت
      ههههههه باشه یه همکلاسی داشتم شاگرد اول کلاس اون همیشه شاگرد اول بود منم شاگرد دوم سوم میشدم ... معدلشم واسه نهایی فک کنم 19 و خرده بود دقیق نمیدونم کنکور که دادیم رتبه ش 60000 شده بود الانم داره پیام نور میخونه ... رقابت بین 20 و 19 ها هم بدون تاثیر معدل میتونه عادلانه باشه

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

100، baraye، com، home، http، ﭼﻮﻥ، ﮐﻪ، ﯾﮏ، ﺁﺯﻣﻮﻥ، ﺍﯾﻦ، ﺍﺯ، ﺍﻋﻼﻡ، ﺑﺎ، ﺑﻮﺩﻥ، ﺗﺠﺮﺑﯽ، ﺟﻬﺖ، ﺧﺪﺍﯾﯽ، ﺩﺭﺱ، ﺯﺑﺎﻥ، ﺷﺮﻭﻉ، ﻓﻘﻂ، ﻣﺎﻩ، ﻣﻦ، ﻣﻮﺭﺩ، ﻧﺘﺎﯾﺞ، ﻧﻬﺎﯾﯽ، ﻧﻮﻉ، ﻫﺮ، ، news، page، php، show، فقط، فیزیک، فکر، فایل، فارس، فارغ، فرق، فرصت، فضای، فعلا، فعال، قوانین، قانون، قانونی، قبل، قبول، قرار، قسم، قضاوت، قضایی، قطعی، قطعا، كنكور، كند، كه، كسي، لینک، لیسانس، لازم، لحاظ، لطفا، لغو، مقاومت، مقابل، مقابله، مقطع، ممکنه، من، منکه، منتشر، منتظري، منتظری، منظور، مهم، موفق، مونده، موافقید، موثر، مورد، موضوع، می، میکنید، میگم، میگن، میاد، میبره، میتونن، میتونه، میخواهم، میدم، میدونید، میره، میشه، میشه؟، مگر، ما، ماده، مبنی، متوقف، متوجه، متوسطه، مثل، مثلا، مثبت، مجلس، مجاز، مجازی، محمد، محکوم، مختلف، مدیر، مدتی، مدرك، مربوط، مربوطه، مردم، مسیر، مستقیم، مشکل، مشاوره، مشاوره تحصیلی، مشخص، مشغول، مصوبه، مصوبات، مصاحبه، مطلب، مطابق، معلوم، معمولی، معدل، معدلم، معدلشون، نفر، نفس، نفعمه، نقض، نمونه، نمیکنم، نمیگیره، نمیدونم، نمره، نمرات، چند، چه، نهم، نه؟، نهایی، نوع، چی، نیم، چیه، چیزی، نیست، نکنه، نام، نامش، نتيجه، نتیجه، نتایج، نتایج کنکور، نثار، نحوه، نخواهد، ندادم، ندادن، ندارم، نداره، نذری، چرا، نسبت، نشود، نشد، نظام، نظام وظیفه، نظر، نظر سنجی، نظرم، نظرتون، هم، هممون، همچنین، همه، همین، همیشه، همگی، همان، هنوز، هندسه، هنر، هوا، هيأت، هی، هیچوقت، هیچکس، هیأت، ها، های، هایی، هر، هس، هست، هستم، هستش، وقفه، وقت، ول، ولي، ولی، وي، وی، واقعا، وضع، وظیفه، يكي، يا، یه، یک، یکی، یا، یاد، یعنی، کلیه، کمک، کنم، کنن، کنه، کنیم، کنید، کنکور، کنکور 95، کنکور سراسری، کنکوری، کنکور؛، کند، که، کپی، کامل، کار، کاری، کاربران، کاردانی، کارشناسی، کرد، کردم، کردن، کرده، کسی، کسایی، کسب، کشور، گفت، گفتم، گفته، گوش، گیر، گذار، گذاشتن، گذاشته، گذشته، گرفتم، گرفته، گروه، گردش، گزينه، گزارش، ۱۰، ۹۳، ۹۴، پيام، پی، پیدا، پیروز، پیش، پانزدهم، پایین، پاسخ، پاسخگویی، پخش، پذيرش، پذیرش، پرورش، پرداخت، پرسش، پزشكی، پزشکی، پس، www، آقای، آموزی، آموزان، آموزش، آموزشی، آن، آنلاین، آنچه، آنها، آینده، آیین، آیا، آپلود، آپارات، آب، آبان، آخر، آذر، آذرماه، آرشیو، آزمون، آزاد، اقا، الكترونيكي، الآن، الان، اموزش، امید، امیدوار، امکان، اما، امتحان، امتحان نهایی، امتحانات، امر، امروز، انقد، انتخاب، انجمن، انجام، اند، انساني، انسانی، اهمیت، اول، اولین، اومده، اون، اونی، اوج، اين، اينطور، این، اینم، اینه، اینو، اینکه، اینجا، ایا، ایران، اکثر، اگه، اگر، ابطال، اثر، اجرا، اجرايي، اجرای، اجرایی، اخبار، اخذ، اخر، اخرین، ادامه، اداری، ادبیات، ارسال، از، ازای، اسلامی، اسم، اساس، است، استفاده، است،، اشکال، اشتباهی، اشعار، اصلا، اصول، اطلاع، اعلام، اعلامیه، اعمال، اعتراض، اعتراضات، بلاخره، بمونه، بچه، بند، بنده، به، بهمن، بهتر، بهترین، بهداشت، بود، بودن، بوده، بود؟، بیاد، بیشتر، بک، بکنیم، بگم، با، باقي، بالا، بالای، بالاتر، بالاست، بايد، باید، بار، بارها، باز، بازم، باشم، باشن، باشند، باشه، باشیم، باشگاه، باطل، بتونه، بحث، بخونیم، بخونید، بخونش، بخدا، بد، بدن، بده، بدون، بدونید، بدین، بدید، بدانیم، بداند، بذارید، بر، برنامه، برای، بردارن، برداشته، برداشته شدن سوابق تحصیلی، بزنم، بزنن، بزنه، بزرگی، بسیار، بشم، بشه، بعیده، بعد، بعدا، تلاش، تمام، تنهایی، توکل، توکلی، توانید، توجه، توش، توضيح، توضیح، تک، تأثير، تأثیر، تا، تایید، تاپیک، تابستان، تاثير، تاثیر، تاثیر مثبت، تاثیر معدل، تاثیر سوابق، تاثیری، تاثیرگذاری، تازه، تحصيلي، تحصیل، تحصیلی، تر، ترمیم، ترمیم معدل، تره، تراز، تست، تشکر، تشریحی، تصویب، تصویری، تضمینی، تغییر، جلو، جلوگیری، جمهوری، جمعه، جای، جبران، جدید، جدیدی، جدا، جریان، جزئيات، جعفر، حق، حقوق، حل، حلی، حوزه، حال، حالی، حالا، حجم، حداقل، حداکثر، حذف، حسين، حسابان، حضوری، خلاف، خلاص، خلاصه، خوندن، خواهم، خواهد، خواست، خوب، خوبی، خود، خودم، خیلی، خیلیا، خارج، خبر، خبرنگار، خبرگزاری، خدمت، خدا، خدایی، خستگی، خصوص، دفترچه، دلتون، دو، دوم، دوره، دوست، دوستان، دوستانی، دوستای، ديوان، دیماه، دینی، دیوان، دیگه، دیپلم، دکتر، دانش، دانش آموزان، دانشگاه، دانشگاه آزاد، دانشجو، داوطلبان، داد، دادن، داده، دارم، داره، داریم، دارای، دارد، دارد؟، داشت، داشتن، داشته، داغ، دبيرستان، دبیرستان، در، در کنکور، درود، دروس، درباره، درج، درخواست، درخواستی، درس، درسال، درصد، درصدی، ذهنمو، رقمی، رو، روابط، روز، روش، رياضي، ریاضی، رئیس، را، راه، راهنما، راي، رای، رابطه، راحت، رتبه، رشته، رضا، رعایت، زنده، زندگی، زیاد، زیادی، زیر، زیست، زبان، زحمت، زد، زدن، زده، سنجی، سنجش، سنجش؟، سه، سوم، سومم، سوی، سوال، سوالی، سوابق، سوابق تحصیلی، سوابق،توكلي،كنكور، سیما، سیمای، سال، سال سوم، سال‌های، سايت، سایت، سازمان، سازمان سنجش، سخنرانی، سر، سراسري، سراسری، سربازی، سردرگمی، شما، شهریه، شهریور، شهریورماه، شود، شورای، شیمی، شیوه، شکایت، شکر، شامل، شاید، شبكه، شبهه، شبکه، شخصیت، شد، شدن، شده، شروع، شرایط، شرع، ششم، صفحه، صوتی، صورت، صورتی، صادر، صدور، صدا، صرفا، ضمن، طبق، طرفه، طرح، ظلم، علمی، علوم، علاقه، علت، عمل، عمومي، عمومی، عنوان، عوض، عالی، عادلانه، عبارت، عدم، عدالت، عربی، عزیز، عزیزم، غیر

نمایش برچسب‌ها

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن