خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 9 از 9 نخستنخست ... 89
    نمایش نتایج: از 121 به 135 از 135
    1. Top | #121
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      یکی از دوستام گرفته بود روزی خودشو 100 بار فحش میده

2. Top | #122

bahat-ghahram
      نمایش مشخصات
      کدوم درساشو؟همه رو؟اخه اونطوری که نشون میده فیزیک وشیمیش خوبه!

3. Top | #123

bahat-ghahram
      نمایش مشخصات
      یعنی درصدهاش افتضاح شده بود؟ یانحوه درس دادن اونهارودوست نداشت؟

4. Top | #124
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      فیزیک وزبانش عالیه
      در خدمتتونم

5. Top | #125

bahat-ghahram
      نمایش مشخصات
      سلام شیمی شوندیدی یاخوشت نمی یاد؟

6. Top | #126
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      صبا جان اگه میخوای تو کنکور نتیجه قابل قبولی بگیری دور اینارو خط بکش...

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 4 Beta
      مَنْ أَحْيَاهَا فَكَأَنَّمَا أَحْيَا النَّاسَ جَمِيعًا﴿32 المائدة﴾
      هر كس انساني را از مرگ رهائي بخشد چنان است كه گوئي همه مردم را زنده كرده است!

7. Top | #127
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saba joon نمایش پست ها
      سلام شیمی شوندیدی یاخوشت نمی یاد؟
      من کامل دیدم
      شیمیشو ببینی حالت از هر چی شیمی ه بهم میخوره
      مبتکرانو جلوش بازکرده حتی نمیتونه از رو مبتکران هم درس بده
      گول حرفای تو رادیو نخور

خود این یزدانی که اینقد شیمی شیمی میکنه الان دانشجوی آزادگرمساره!!!

8. Top | #128
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saba joon نمایش پست ها
      سلام کسی ازبروبچ هست که dvdهای کنکوراسان است روگرفته باشه؟
      سلام
      ببین عزیز اصلا و ابدا طرف این جور چیزا نرو! ما که رفتیم الان در حد لالیگای عربستان(!) پشیمونیم! این تمام چیزیه که میتونم بهت بگم، حالا اگه باور نداری برو گول تبلیغاتشونو بخور و محصولات ... شون رو بگیر تا خودت عملا تجربه کنی استاد احمدی و گروهش رو!
      ببین اصلا یه استدلال دیگه برای اثبات حرفم اینکه اگه فرض کنی که من با اینا دشمنی دارم که این جوری میگم، پس بقیه چی؟ چرا از هر 10 نفر 9 نفرشون میگه dvd ها به درد نمیخورن؟ خوب بنده خدا حتما یه چیزی میدونن دیگه که اینجوری میگن! غیر از اینه؟

9. Top | #129
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      یه نمونه دیگه من می گم بری سایت احمدی نرم افزار انتخاب رشته گذاشته تمام اطلاعاتی که می پرسه همانند گزینه 2 است یا کارنامه کنکور گذاشته همانند کارنامه های موجود در گزینه 2 .
      پاسخ سوالات تشریحی سوالات 92 رو گذاشته کپی برابر اصل کانون
      این ها هیچ چیز از خودشون ندارن همه چیز رو می خرن یا کپی برداری می کنند.
      یه عده ای خود فروش هستند که خودشون رو به پول می فروشند سیاوی مهران رو سال 90 چهار موسسه به طور همزمان تبلیغ می کرد

10. Top | #130
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      واسه بچه های منطقه سه مناطقه پایینتر فیزیکش یکمی کار سازه(فقط یکمی) اونم چون معلم خوب توی این مناطق نایابه
      ینی به قول خودشون ساخته واسه بچه های شهرستانی و روستایی که امکانات ندارن
      ولی اگه میتونی کلاسای حضوری بری الکی وقتتو صرف اینچیزا نکن که واقعا بی فایده ست

11. Top | #131
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بچه ها لطفا اول یه گشتی تو انجمن بزنید ببینید تایپیک مشابهی هست اگه هست سوالتونو اونجا بپرسین خب
      تایپیک ادغام شد

12. Top | #132
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام من امسال كنكور ىاشتمو dvdهاي شيمي و رياضي و فيؤيكشو خريده بودم _ خيلي دير براي خريدشون اقدام كردم بخاءر همينم رياضيشو نتونستم ببينم- شيمي ش كامل نيست يعني نميشه بهش اكتفا كرد ولي فيؤيكشو اكه جندبار ببيني و بقول خود مسعودي با تمرين و ممارست خيلي خوبه- ببينيد بجه ها فيؤيكو يا بايد كامل بخونيد و همه نكته هاشو بدست بياريد يابيخيال بشيد كه حيفه

13. Top | #133
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ما به اندازه کافی تو همینجا پست دادیم بقیه دوستان هم نظراتشونو گفتن تو وبلاگم هم کلی بحث کردیم در مورد تک تک سی دی ها نمی دونم با این تفاصیل چرا کنکوریها اینقد مایل اند به خرید این محصولات بی کیفیت

14. Top | #134
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza.joon35 نمایش پست ها
      سلام يه سوال بسيار مهم و ضروري دارم ميخواستم بكم شما اين dvd ها رو خريدين؟؟؟ اكر خريدين كدومش خوبه كدومش به درد نميخوره؟؟؟ استاد امير مسعودي جطور درس ميده ؟؟؟ كسي نتيجه كرفته؟؟؟ درباره ي ساير استادا همراهنماييم كنين لطفا ...
      سلام چون مدیر سایت تاپیکو بست اینجا جوابتو دادم منو اکثر بچه های سایت میشناسن به اندازه کافی درباره سی دی های این موسسه صحبت کردیم چوت خودم علاوه بر خرید همه سی دی ها کلاس های این موسسه رو هم رفتم اما چون بازم مطرح کردین خدمتتوت یه نکاتی رو میگم این موسسه به بهانه مشاوره سی دی های بی کیفیت تحویل کنکوری ها میده کسایی که تو اون موسسه بعنوان مشاور مشغول کارن دیپلم هم ندارم خود همین یزدانی که اینقد دم از مشاوره میزنه سال 90 کنکور داده و دانشجوی آزاده اونم چه واحدی , واحد گرمسار گول اون رتبه ها رو هم نخور هموشنو خریدن سی دی های مسعودی هم نسبت به پولی که میدی ارزش نداره مثلا شما میری 3 تا مبحثشو میخری دینامیک میشه 100 حرکت میشه 100 و القا مغناطیسشم 150 با سه مبحث 350 تومن خرج کردی و یه سری سی دی بی کیفیت تحویل گرفتی اینکه میگن همه میتونن درس بخونن و از این حرفا اینا همش یه ترفنده که بچه های شهرستانو جذب کنن بازم سوالی داشتین تو همین تاپیک مطرح کنین در خدمتم

15. Top | #135
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      به اندازه کافی در زمینه موسسه احمدی در اینجا بحث شده است و موافقین و مخالفین نظراتشون را با دلیل گفته اند

تاپیک همینجا بسته می شود

با تشکر از همه شرکت کنندگان در این تاپیک

صفحه 9 از 9 نخستنخست ... 89

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن