خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 47
    1. Top | #1
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

انصراف قبل از 30 بهمن

سلام
      بعضی از دوستان میگن کسایی که قصد انصراف از دانشگاه و گرفتن مهلت یک ساله برای شرکت در کنکور رو میخوان باید تا قبل از 30 بهمن انصراف بدن . آیا این حقیقت داره ؟؟ ( من پیام نور هستم . ) مگه نمیشه بعد امدن نتایج هم انصراف داد ؟ آیا پیام نور هم جز مراکز عالی محسوب میشه که میگن کسانی که مراکز عالی مشغول تحصیل هستند تا قبل 30 بهمن باید انصراف بدن . لطفا راهنمایی کنید

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      این سوال منم هست اگه کسی می دونه پاسخ بده

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سوال منم هست
      میخواهی قضاوتم کنی؟؟؟
      کفش هایــــم را بپــوش
      راهـــم را قــدم بزن
      دردهایـــم را بکــش
      سـال هایـم رابگـذران
      بعـــد قضـاوت کن...!!!

4. Top | #4
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      ایا بعد اعلام نتیجه اولیه و مشخص شدن رتبه همون موقع انصراف بدیم مشکلی داره؟

5. Top | #5
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      طبق آنچه که در دفترچه ثبت نام قید شده است، دانشجویان روزانه تا تاریخ 30 بهمن فرصت انصراف دارند. و در مورد دانشجویان سایر دوره‌ها مطلبی ذکر نشده است.
      من که از چند نفر پرسیدم پیام نور و غیرانتفاعی تا اعلام نتیجه نهایی کنکور میتونن در اون رشته تحصیل کنن و بعدش خواستن انصراف بدن.

6. Top | #6
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط EVRINA نمایش پست ها
      ایا بعد اعلام نتیجه اولیه و مشخص شدن رتبه همون موقع انصراف بدیم مشکلی داره؟
      میشه حتی بعد از اعلام قبولی نهایی از دانشگاه انصراف بدید اما غیرانتفاعی و پیام نور فقط

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Bit نمایش پست ها

میشه حتی بعد از اعلام قبولی نهایی از دانشگاه انصراف بدید اما غیرانتفاعی و پیام نور فقط
      شبانه بعد اعلام نتایج اولیه؟

8. Top | #8
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Skinner نمایش پست ها
      شبانه بعد اعلام نتایج اولیه؟
      راستش نمیدونم دقیقا از وضع دوره شبانه
      شما میتونید سوالتون رو از مشاوره تبیان بپرسید خیلی خوب راهنمایی میکنن شمارو

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      شما میتونید بعد کنکورتون و اعلام نتایج اولیه هم انصراف بدین...هیچج مشکلی نداره....
      ویرایش شده توسط مدیریت
      خلاف قوانین.

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نه بابا فقط اونایی که روزانه هستن این شرایطو دارن . من که علمی کاربردیم و الان هم مرخصی تحصیلی گرفتم . بیخیااااااااااااااااال .
      ترم اول معدلم 20 شد

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ah.at نمایش پست ها
      نه بابا فقط اونایی که روزانه هستن این شرایطو دارن . من که علمی کاربردیم و الان هم مرخصی تحصیلی گرفتم . بیخیااااااااااااااااال .
      ترم اول معدلم 20 شد
      به غیر از روزانه بقیه حله دیگه... شبانه پیام نور ازاد غیر انتفاعی علمی کاربردی

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Skinner نمایش پست ها
      به غیر از روزانه بقیه حله دیگه... شبانه پیام نور ازاد غیر انتفاعی علمی کاربردی

آره بابا مشکلی نیییییییییییی دادا خخخخخخخخ

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط konkur100 نمایش پست ها
      سلام
      بعضی از دوستان میگن کسایی که قصد انصراف از دانشگاه و گرفتن مهلت یک ساله برای شرکت در کنکور رو میخوان باید تا قبل از 30 بهمن انصراف بدن . آیا این حقیقت داره ؟؟ ( من پیام نور هستم . ) مگه نمیشه بعد امدن نتایج هم انصراف داد ؟ آیا پیام نور هم جز مراکز عالی محسوب میشه که میگن کسانی که مراکز عالی مشغول تحصیل هستند تا قبل 30 بهمن باید انصراف بدن . لطفا راهنمایی کنید
      دانشجویان نوبت شبانه،پیام نور،غیرانتفاعی،آزاد میتونن بعد از اعلام نتایج انصراف بدن.اما روزانه ها باید قبل از تاریخی که در دفترچه کنکور95 اعلام میشه انصراف بدن
      پاسخ به سوالات سربازی

14. Top | #14
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

جواب فوری . دانشگاه رو چیکار کنم ؟؟؟

سلام
      ترو خدا کسی که واقعا مطمئنه بیاد اینجا جواب مارو بده . یعنی توی عمرم این قدر گیج نشده بودم . میرم تو سنجش میپرسم اصلا جواب قطعی نمیده و همه ی جواباش از روی احتماله . ایناجا هم کسی نیست جواب درست و حسابی بده . یکی مشاوری چیزی سراغ نداره و جواب قطعی سوالمو بگیرم ؟

( انصراف از دانشگاه پیام نور . اگه انصراف بدم مهلت یک ساله بهم میده نظام وظیفه یا نه ؟؟ آخه من ورودی 93 هستم تا امروز فقط شهریه پرداخت کردم و واحد پاس نکردم . میترسم انصراف بدم بعدا مشکل نظام وظیفه برام پیش بیاد نتونم برم رشته جدید ثبت نام کنم . )

15. Top | #15
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      دوستان منتظر راهنمایی هاتون هستم

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن