خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      کاربر فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات

Exclamation دانلود برنامه ریزی شروع برای کنکور از بهمن

توضیح برنامه : در این برنامه ، سعی بر این بوده است تا مباحثی انتخاب شود که بیشترین طرفداررا دارد . مثلا برای زیست ، معمولا مبحث گیاهی را اکثر داوطلبان کنکوری ، حذف میکنند.حال شما داوطلبی را در نظر بگیرید که 5 ماه مانده به کنکور تازه می خواهد شروعکند برای درس . مسلما نمی تواند تمام مباحث را بخواند و طبق انتظار صحیح همه دنبالدرصد مناسب و قابل قبول برای قبولی در رشته قابل قبول خودشان هستند.پس تمام تلاش بر این بوده است تا بهترین مباحث انتخاب و گزینش شود.
      نکات مهم :ü مرور بر مطالب جدید و گذشته دراین برنامه ریزی رعایت شده است. به گونه ای که داوطلب بتواند به راحتی دروس را یادآوری کند و نیز مطالب جدید را نیز مرور کند. ü در برنامه بعضی دروس به صورت کاملو بعضی از درس ها مانند ریاضی ، فقط بعضیبخش های آن ها مشخص شده است. بخش هایی که معمولا آسان تر و پر تست تر هستندü شما می توانید به دلخواه ، بعضیبخش ها را حذف یا اضافه کنید .ü درس زمین شناسی را می توانید بهدلخواه خودتان حذف کنید. و وقتش را به سایر دروس بدهید.ü شما باید تا فاز 5 دروس را تمامکنید.ü فاز ششم ، برای جمع بندی است. ü بعد از فاز ششم ، شما میتوانید درآزمون های جامع مانند آزمون سنجش یا کانون یا گزینه 2 شرکت کنیدü مبنای این برنامه ، آزمون جامعسنجش است . یعنی بعد از این برنامه ، داوطلب میتواند در آزمون جامع سنجش شرکت کند.

منبع : :::: خورسند ام :::::

دانلود برنامه به صورت فایل متنی ، با حجم اندک

اسم فایل برنامه ریزی از بهمن.pdf
      حجم 244.5 KB

2. Top | #2
      کاربر فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      من خودم دانشجو انصرافی هستم و از همین بهمن ماه ، شروع به کنکور کردم

امیدوارم این برنامه برای شما دوستان هم مناسب باشه .

به امید موفقیت تک تک شما سروران
      ویرایش توسط .Mohamad. : 15 فروردین 1395 در ساعت 16:01

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      پشمکستان!!!!

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      حجم فصلایی که باید واسه یه فاز باید خونده بشه زیاد نیست ؟

5. Top | #5
      کاربر فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zahra_sba نمایش پست ها
      حجم فصلایی که باید واسه یه فاز باید خونده بشه زیاد نیست ؟
      با توجه به وقت کم ، و ایده رتبه عالی ، تنها کار مطالعه حداقل روزی 8 تا 10 ساعت هست. علاوه بر این که حجم ها توی 15 روز تقسیم شدن و روزانه شما مقدار کمی نیاز به خواندن دارید. ( برنامه روزانه در سایت اصلی قرار داده شد )

6. Top | #6
      کاربر فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط .Mohamad. نمایش پست ها

توضیح برنامه : در این برنامه ، سعی بر این بوده است تا مباحثی انتخاب شود که بیشترین طرفداررا دارد . مثلا برای زیست ، معمولا مبحث گیاهی را اکثر داوطلبان کنکوری ، حذف میکنند.حال شما داوطلبی را در نظر بگیرید که 5 ماه مانده به کنکور تازه می خواهد شروعکند برای درس . مسلما نمی تواند تمام مباحث را بخواند و طبق انتظار صحیح همه دنبالدرصد مناسب و قابل قبول برای قبولی در رشته قابل قبول خودشان هستند.پس تمام تلاش بر این بوده است تا بهترین مباحث انتخاب و گزینش شود.
      نکات مهم :ü مرور بر مطالب جدید و گذشته دراین برنامه ریزی رعایت شده است. به گونه ای که داوطلب بتواند به راحتی دروس را یادآوری کند و نیز مطالب جدید را نیز مرور کند. ü در برنامه بعضی دروس به صورت کاملو بعضی از درس ها مانند ریاضی ، فقط بعضیبخش های آن ها مشخص شده است. بخش هایی که معمولا آسان تر و پر تست تر هستندü شما می توانید به دلخواه ، بعضیبخش ها را حذف یا اضافه کنید .ü درس زمین شناسی را می توانید بهدلخواه خودتان حذف کنید. و وقتش را به سایر دروس بدهید.ü شما باید تا فاز 5 دروس را تمامکنید.ü فاز ششم ، برای جمع بندی است. ü بعد از فاز ششم ، شما میتوانید درآزمون های جامع مانند آزمون سنجش یا کانون یا گزینه 2 شرکت کنیدü مبنای این برنامه ، آزمون جامعسنجش است . یعنی بعد از این برنامه ، داوطلب میتواند در آزمون جامع سنجش شرکت کند.

منبع : :::: خورسند ام :::::

دانلود برنامه به صورت فایل متنی ، با حجم اندک

اسم فایل برنامه ریزی از بهمن.pdf
      حجم 244.5 KB
      اگر کسی بخواد با این برنامه پیش بره باید قلم چی ترم2 رو رها کنه !!! البته میشه شخصی سازیش کرد تا حدودی
      ویرایش توسط Aguila Roja : 14 بهمن 1394 در ساعت 14:25

7. Top | #7
      کاربر فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Aguila Roja نمایش پست ها
      اگر کسی بخواد با این برنامه پیش بره باید قلم چی ترم2 رو رها کنه !!! البته میشه شخصی سازیش کرد تا حدودی
      تنظیم شده واسه آزمون های جامع
      چون آزمون های غیر جامع مهم نیستن که

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      گیرم که باخته ام
      اماکسی جرات ندارد به من دست بزند
      یا از صفحه بازی بیرونم بیاندازد
      شوخی که نیست من شاه شطرنجم
      تخریب میکنم انچه را که نمیتوانم باب میلم بسازم

آخرین مطالب سایت کنکور