خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 41
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

اولین گفت و گوی تصویری محسن یگانه بعد از چند سال ( جدید )

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ​up

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      یعنی از این دوتا مجری دروغگو تر وجود نداره. به محسن یگانه گفتن تو اینقد خوب بودی که شادمهر توی یکی از مصاحبه هاش گفته توی خواننده های داخل ایران یگانه بهترین تحریر رو داره. اصلا خود محسن یگانه جا خورد وقتی این حرف رو از مجری شنید. چون اصلا شادمهر همچین چیزی در مورد یگانه نگفته. این مجری های تی وی پلاس هم در همه ی مصاحبه هاشون با خواننده ها اسم شادمهر رو میارن. چون میدونن با اوردن اسم شادمهر امار بازدید ویدئوشون میره بالا. من توی اینستاگرام به مجری تی وی پلاس گفتم که چرا الکی شایعه پراکنی میکنی و شادمهر اصلا با یگانه هیچ صنمی نداره که بخواد دربارش حرف بزنه. ولی جوابمو نداد.
      خیلی بدم میاد از این شایعه ها. فردا طرفدارای یگانه میان پز میدن که شادمهر در مورد یگانه ایجوری گفته در حالی که اصلا حقیقت نداره

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arash775 نمایش پست ها
      یعنی از این دوتا مجری دروغگو تر وجود نداره. به محسن یگانه گفتن تو اینقد خوب بودی که شادمهر توی یکی از مصاحبه هاش گفته توی خواننده های داخل ایران یگانه بهترین تحریر رو داره. اصلا خود محسن یگانه جا خورد وقتی این حرف رو از مجری شنید. چون اصلا شادمهر همچین چیزی در مورد یگانه نگفته. این مجری های تی وی پلاس هم در همه ی مصاحبه هاشون با خواننده ها اسم شادمهر رو میارن. چون میدونن با اوردن اسم شادمهر امار بازدید ویدئوشون میره بالا. من توی اینستاگرام به مجری تی وی پلاس گفتم که چرا الکی شایعه پراکنی میکنی و شادمهر اصلا با یگانه هیچ صنمی نداره که بخواد دربارش حرف بزنه. ولی جوابمو نداد.
      خیلی بدم میاد از این شایعه ها. فردا طرفدارای یگانه میان پز میدن که شادمهر در مورد یگانه ایجوری گفته در حالی که اصلا حقیقت نداره
      ببین دوست من ، شخصا علاقه ای به آهنگای شادمهر ندارم که حالا بخام اضهار ننظراش وسم مهم باشه که منو جذب یه شخصیتی بکنه .

بعدشم ینی شما لحظه به لحظه زندگی شادمهرو حفظی که چه موقه چه حرفی رو در چه حالتی با چه لحنی به کی گفته؟؟؟؟؟

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      کلا از محسن یگانه خوشم میاد...هتل چمران شیراز دیدمش و دو سه باری که رفتم کنسرتش واقعا با هواداراش راحته و این که به نظرم یکی از بهترین اجراهای زنده رو داره..یه زمانی مدیر ارشد انجمن هواداریش بودمولی در کل درباره ی این مصاحبه مجریا خیلی ابکی بودن...مثلا اون کت مشکیه اومده میگه اون اهنگای یواشکی باعث شد محسن بترکهخب بگو تو که چیزی از رزومه ی یگانه نمیدونی چرا الکی چرت و پرت میگی...!!!!مجریاشون هیچی بارشون نبود در کل

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ah.at نمایش پست ها
      ببین دوست من ، شخصا علاقه ای به آهنگای شادمهر ندارم که حالا بخام اضهار ننظراش وسم مهم باشه که منو جذب یه شخصیتی بکنه .

بعدشم ینی شما لحظه به لحظه زندگی شادمهرو حفظی که چه موقه چه حرفی رو در چه حالتی با چه لحنی به کی گفته؟؟؟؟؟
      با قاطعیت تمام میگم که اره همه زندگی شادمهر رو حفظم. اولا شادمهر حدودا 6 ساله هیچ گونه مصاحبه ای انجام نداده. یعنی اگه کسی مصاحبه ای چیزی از شادمهر اورد که بعد از سال 88 باشه من دستمو قطع میکنم. دوما شادمهر در طول عمرش فقط در مورد یه نفر صحبت کرده که مرتضی پاشایی بود که اونم توی کنسرتش بود گفت روحش شاد خیلی خوب میخوند. بعدشم یعنی به نظرت شادمهر رو بامحسن یگانه که مقلد اونه قابل مقایسه میدونی؟
      ویرایش توسط arash775 : 11 بهمن 1394 در ساعت 18:02

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      با قاطعیت تمام میگم که اره همه زندگی شادمهر رو حفظم. اولا شادمهر حدودا 6 ساله هیچ گونه مصاحبه ای انجام نداده. یعنی اگه کسی مصاحبه ای چیزی از شادمهر اورد که بعد از سال 88 باشه من دستمو قطع میکنم. دوما شادمهر در طول عمرش فقط در مورد یه نفر صحبت کرده که مرتضی پاشایی بود که اونم توی کنسرتش بود گفت روحش شاد خیلی خوب میخوند. بعدشم یعنی به نظرت شادمهر رو بامحسن یگانه که مقلد اونه قابل مقایسه میدونی؟

:troll (9):

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      باید بگم بعد از چاووشی و بابک جهانبخش محسن یگانه یکی از بهترین خواننده های مورد علاقمه اصلا مرده بی ریا و ساده

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Pourya.sh نمایش پست ها
      باید بگم بعد از چاووشی و بابک جهانبخش محسن یگانه یکی از بهترین خواننده های مورد علاقمه اصلا مرده بی ریا و ساده
      توی خواننده های داخل ایران انصافا بعضیا خیلی خوب هستن. مثل یگانه چاووشی خواجه امیری حمید عسگری خراطها مرحوم پاشایی و.... چون اگه صداشون خوب نبود که خواننده نمیشدن. اونم خواننده هایی که همه میشناسنشون
      ولی هنر هیچ خواننده پاپ داخل ایران به پای شادمهر و قمیشی نمیرسه. در ضمن 90 درصد خواننده های پاپ کشورمون شادمهری هستن. یعنی الگوشون شادمهر بوده خودشون هم گفتن. یه ایراد دیگه که خواننده های داخل دارن اینه که کارهاشون همه تکراریه. یعنی نوع اهنگسازی و تنظیمشون تکراریه و همش شبیه هم. یه خواننده ی درجه یک باید مثلا یه البوم که میده بیرون از همه ی ساز های طبیعی مثل گیتار ویولن پیانو ماندولین و گیتار الکتریک استفاده کنه در اون البوم.

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ah.at نمایش پست ها
      :troll (9):
      راستی داداش این یعنی چی الان؟

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

:troll (16):

12. Top | #12
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      توی خواننده های داخل ایران انصافا بعضیا خیلی خوب هستن. مثل یگانه چاووشی خواجه امیری حمید عسگری خراطها مرحوم پاشایی و.... چون اگه صداشون خوب نبود که خواننده نمیشدن. اونم خواننده هایی که همه میشناسنشون
      ولی هنر هیچ خواننده پاپ داخل ایران به پای شادمهر و قمیشی نمیرسه. در ضمن 90 درصد خواننده های پاپ کشورمون شادمهری هستن. یعنی الگوشون شادمهر بوده خودشون هم گفتن. یه ایراد دیگه که خواننده های داخل دارن اینه که کارهاشون همه تکراریه. یعنی نوع اهنگسازی و تنظیمشون تکراریه و همش شبیه هم. یه خواننده ی درجه یک باید مثلا یه البوم که میده بیرون از همه ی ساز های طبیعی مثل گیتار ویولن پیانو ماندولین و گیتار الکتریک استفاده کنه در اون البوم.
      ببین در کل همه ی خواننده ها یه جوری الگوشون شادمهر بوده و اصلا نمیشه شادمهر رو با بقیه مقایسه کرد....الان سامان جلیلی اومده راحت میگه الگوم شادمهره و حتی ملودی یکی از اهنگای البومش مستقیم برداشتی از یکی از اهنگای شادمهر بود...همین محسن یگانه دو تا از اهنگای شادمهر رو بازخونی کرده و کلا به خاطر یکی از اهنگای شادمهر به خوانندگی علاقه مند شده!در کل هم ببینی مثلا همه ی طرفدارای محسن یگانه شادمهری هم هستن...در کل این بحث همیشه بوده بین طرفدارای مثلا یگانه و شامهر بوده ولی خوب شادمهر یه چیز دیگس..تنها خواننده ای که بیش از 20 نوع ساز زنده رو میتونه با هم بزنه...هر چند کارای قدیمی شادمهر خیلی بهتر بود و اگر از ایران نمیرفت الان در صدر بهترین ها بود توی ایران ولی از وقتی رفت کاراش افت کرد به نظرم هر چند چند تا کار خوب داشت ولی کاش از ایران نمیرفت

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      یکی اینو از برق بکشه

رفع اسپم : آقای یگانه خواننده خوبیست.

14. Top | #14
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dj.ALI نمایش پست ها
      ببین در کل همه ی خواننده ها یه جوری الگوشون شادمهر بوده و اصلا نمیشه شادمهر رو با بقیه مقایسه کرد....الان سامان جلیلی اومده راحت میگه الگوم شادمهره و حتی ملودی یکی از اهنگای البومش مستقیم برداشتی از یکی از اهنگای شادمهر بود...همین محسن یگانه دو تا از اهنگای شادمهر رو بازخونی کرده و کلا به خاطر یکی از اهنگای شادمهر به خوانندگی علاقه مند شده!در کل هم ببینی مثلا همه ی طرفدارای محسن یگانه شادمهری هم هستن...در کل این بحث همیشه بوده بین طرفدارای مثلا یگانه و شامهر بوده ولی خوب شادمهر یه چیز دیگس..تنها خواننده ای که بیش از 20 نوع ساز زنده رو میتونه با هم بزنه...هر چند کارای قدیمی شادمهر خیلی بهتر بود و اگر از ایران نمیرفت الان در صدر بهترین ها بود توی ایران ولی از وقتی رفت کاراش افت کرد به نظرم هر چند چند تا کار خوب داشت ولی کاش از ایران نمیرفت
      اره واقعا از نظر هنر کاری نمیشه مقایسه کرد. بعدشم الان خیلی از خواننده های داخل ایران دارن از روی شادمهر کپی میکنن. مثلا اهنگ خواهش نمیکنم حمید عسگری از اهنگ رابطه شادمهر الهام گرفته. متن اهنگ ایده آل عسگری از روی متن اهنگ طرفدار شادمهر الگو برداری شده. ولی شادمهر به نظر من افت نداشته واقعا. البته اگه نمیرفت که دیگه واویلا بود. ولی انصافا اهن**** مثا تقدیر و عادت و انتخاب و رابطه و گمت کردم دارای ملودی عالی و اهنگسازی فوق العاده ای دارن که واقعا هرکی گوش کنه این اهنگارو معنای واقعی اهنگسازی و تنظیم رو میفهمه. بی انصافیه بگیم شادمهر افت کرده. اتفاقا روز به روز در کار موزیک داره حرفه ای تر میشه.

15. Top | #15
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amin-jh نمایش پست ها
      یکی اینو از برق بکشه

رفع اسپم : آقای یگانه خواننده خوبیست.
      منم که نگفتم یگانه بده. خب اگه یگانه رو با شادمهر قابل مقایسه میدونی با حرفای منطقی و دلیل مدرک حرف بزن. اینکه میگی یکی اینو از برق بکشه یعنی چی؟ تا بگم شاخی مثلن؟ یا بگن حرف زدنم بلدی؟

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن