خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 41 از 41
    1. Top | #31
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yaghma نمایش پست ها

اینها جواب سوالات بنده نبود با این حال....
      اکثر خواننده ها به الات موسیقی اشراف دارن شک نکن , شما فرمودین شادمهر 20 تا ساز رو با هم مینوازه حالا این به کنار , اون 20 تا ساز رو نام ببرید
      شمایی که ادعا میکنید رویایی دارم کار موفقی نبود و نیست اون باقی اهنگا ی موفق خارج از کشور هم تعدادشون کم هست , چند تا ,نمیگم خیلی زیاد , به تعداد کم , از اهنگ های خوب داخل ایرانش رو معرفی کن.
      مگر هرکسی مثل امثال سالار عقیلی یا علی زند وکیلی و.... بخواد سنتی کار کنه حتما تقلیدی از شجریان هست؟
      درمورد رنگی بودن خون سالار عقیلی هم , در پست قبل اشاره کردم با چند تا عکس و یک مصاحبه ,بعنوان یک سوژه بطور احساسی با موضوع برخورد نکنین ,چون از پشت پرده ماجرا من و امثال شما اطلاع کافی نداریم .
      درمورد سیروان هم , چون پیگیر کارهای ایشون نیستم نظری ندارم.
      در سبک پاپ استعداد شادمهر بی نظیره. شادمهر ساز هایی رو که میزنه به طور حرفه ای میزنه. وگرنه خود من هم گیتار بلدم هم ویولن. ولی ساز زدن من کجا هنر شادمهر کجا. اگه نمیدونید کنسرتای شادمهر رو ببینید که واقعا چقد حرفه ایه. شادمهر در سنتور. گیتار. ویولن. پیانو. ترومپت. هارمونیگا. گیتار الکتریک. گیتار بیس. گیتار آکوستیک. ماندولین مهارت خاصی داره.
      شادمهر هم به هیچ وجه از لحاظ سطح موزیک افت نکرده. تقدیر عادت ماندگار انتخاب حالم عوض میشه طرفدار رابطه گمت کردم حس خوبیه اهنگ هایی هستن که در سالی که با بازار اومدن بهترین اهنگ اون سال شدن. واقعا اهنگسازی شادمهر و هوش و نبوغ او در موسیقی بی نظیره. اهنگ رویای ما هم کار خیلی خوبی از اب در اومد. مخصوصا با شعر اقای گلرویی عزیز. در ایران هم شادمهر اهنگاش از لحاظ حسی واقعا عالی بودن. ولی سطح اهنگای الانش خیلی بالاتره. تازه دو تا کار جدید از شادمهر توی راهه که مطمئنم میترکونه. اسم یکیش فقط با تو عشقم هستش اون یکی وارث.
      همه میدونیم که اقای صدای ایران ابی هستش. قبلنا ابی اهنگسازش قمیشی یا شماعی زاده بودن که بعد از اختلافی که بین ابی و قمیشی پیش اومد ابی یه ذره افت کرد. بعد شادمهر با رویای ما و همین خوبه و نوازش ابی رو دوباره به اوج برگردوند. البوم اخر ابی یعنی جان جوانی هم به جز دوتا تراک بقیه افتضاح بودن. اینو گفتم که اگه بهترین صدای دنیارو هم داشته باشی ولی اهنگسازت خوب نباشه هیچی نمیشی. شادمهر هم اول به خاطر اهنگسازیشه که اهنگاش عالی میشن بعد صداش. من دیگه نمیدونم چی در مورد این نابغه پاپ بگم.اهنگهایی که واسه خانم مهستی ساخته بود که دیگه محشر بودن.
      یه چیز دیگه: هر نظر سنجی که میزارن اگه اسم شادمهر در اون نظرسنجی باشه محاله شادمهر اول نشه.

2. Top | #32
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      من هزار بار دیگه هم میگم. درسته اهنگ هایی که شادمهر در ایران خوند از لحاظ حسی یه چیز دیگه هستن. ولی اکثر اهنگهایی که در خارج از ایران خونده یه سر و گردن از اهنگهای داخل ایرانش بالاترن.
      در ضمن شادمهر اخرین اهنگش حس خوبیه بود که ساز اصلیش کیتار کلاسیک بود. یعنی به هیچ وجه اهنگ بعدی شادمهر ساز اصلیش گیتار کلاسیک نخواهد بود. همیشه هم تنوع طلبه. توی یه اهنگ از پیانو و ویولن استفاده میکنه توی یه اهنگ دیگه از گیتار بیس و ویولن. توی یه اهنگ دیگه گیتار کلاسیک و ویولن. توی یه اهنگ دیگه فقط از ماندولین . یعنی همش ساز های مختلف رو با هم ترکیب میکنه. انصافا یه بار اهنگهای شادمهرو گوش کنید به صداش توجهی نکنید فقط زوم شید روی اهنگاش اونوقت میفهمید که هنر شادمهر قابل مقایسه با دیگران در عرصه پاپ نیست
      ویرایش توسط arash775 : 11 بهمن 1394 در ساعت 22:20

3. Top | #33
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arash775 نمایش پست ها
      در سبک پاپ استعداد شادمهر بی نظیره. شادمهر ساز هایی رو که میزنه به طور حرفه ای میزنه. وگرنه خود من هم گیتار بلدم هم ویولن. ولی ساز زدن من کجا هنر شادمهر کجا. اگه نمیدونید کنسرتای شادمهر رو ببینید که واقعا چقد حرفه ایه. شادمهر در سنتور. گیتار. ویولن. پیانو. ترومپت. هارمونیگا. گیتار الکتریک. گیتار بیس. گیتار آکوستیک. ماندولین مهارت خاصی داره.
      شادمهر هم به هیچ وجه از لحاظ سطح موزیک افت نکرده. تقدیر عادت ماندگار انتخاب حالم عوض میشه طرفدار رابطه گمت کردم حس خوبیه اهنگ هایی هستن که در سالی که با بازار اومدن بهترین اهنگ اون سال شدن. واقعا اهنگسازی شادمهر و هوش و نبوغ او در موسیقی بی نظیره. اهنگ رویای ما هم کار خیلی خوبی از اب در اومد. مخصوصا با شعر اقای گلرویی عزیز. در ایران هم شادمهر اهنگاش از لحاظ حسی واقعا عالی بودن. ولی سطح اهنگای الانش خیلی بالاتره. تازه دو تا کار جدید از شادمهر توی راهه که مطمئنم میترکونه. اسم یکیش فقط با تو عشقم هستش اون یکی وارث.
      همه میدونیم که اقای صدای ایران ابی هستش. قبلنا ابی اهنگسازش قمیشی یا شماعی زاده بودن که بعد از اختلافی که بین ابی و قمیشی پیش اومد ابی یه ذره افت کرد. بعد شادمهر با رویای ما و همین خوبه و نوازش ابی رو دوباره به اوج برگردوند. البوم اخر ابی یعنی جان جوانی هم به جز دوتا تراک بقیه افتضاح بودن. اینو گفتم که اگه بهترین صدای دنیارو هم داشته باشی ولی اهنگسازت خوب نباشه هیچی نمیشی. شادمهر هم اول به خاطر اهنگسازیشه که اهنگاش عالی میشن بعد صداش. من دیگه نمیدونم چی در مورد این نابغه پاپ بگم.اهنگهایی که واسه خانم مهستی ساخته بود که دیگه محشر بودن.
      یه چیز دیگه: هر نظر سنجی که میزارن اگه اسم شادمهر در اون نظرسنجی باشه محاله شادمهر اول نشه.
      عزیز من شما هم که دارین حرفای خودم رو به خودم برمیگردونین , من شادمهر رو از شما خیلی بیشتر و بهتر میشناسم همین بس که ایشون و خشایار اعتمادی . محمد اصفهانی از اولین بنیانگذارهای پاپ در ایران بودن , بعد از این 3 تا خواننده مجوز های پاپ صادر شد.شاید خیلیا حتی البوم مسافر یا دهاتی شادمهر و یا البوم بی کلام بهار من ایشون رو هم نشنیدن
      اگر پست های قبل بنده رو خونده باشین , بنده هم عرض کردم که کیفیت کارهای ایشون درخارج از کشور خیلی بهتر از داخل بوده , ....
      دوست دیگه ما نظر دیگه ای داشتن و من هم برای این از ایشون نقل قول کردم.
      ضمنا بنده کنسرت های ایشون رو هم پیگیر بودم و دیدم از کنسرتی که گلزار در اون شرکت داشت بگیر تا این اخری که با ابی بود

4. Top | #34
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yaghma نمایش پست ها

عزیز من شما هم که دارین حرفای خودم رو به خودم برمیگردونین , من شادمهر رو از شما خیلی بیشتر و بهتر میشناسم همین بس که ایشون و خشایار اعتمادی . محمد اصفهانی از اولین بنیانگذارهای پاپ در ایران بودن , بعد از این 3 تا خواننده مجوز های پاپ صادر شد.شاید خیلیا حتی البوم مسافر یا دهاتی شادمهر و یا البوم بی کلام بهار من ایشون رو هم نشنیدن
      اگر پست های قبل بنده رو خونده باشین , بنده هم عرض کردم که کیفیت کارهای ایشون درخارج از کشور خیلی بهتر از داخل بوده , ....
      دوست دیگه ما نظر دیگه ای داشتن و من هم برای این از ایشون نقل قول کردم.
      ضمنا بنده کنسرت های ایشون رو هم پیگیر بودم و دیدم از کنسرتی که گلزار در اون شرکت داشت بگیر تا این اخری که با ابی بود
      منم از اولین کنسرتش که سال 2004 بود تا اخرین کنسرتش که همین یه ماه پیش بود همشونو دارم. داداش باید این کنسرتای یکی دو ماه پیششو ببینی. یعنی ترکونده ها. لامصب جوری ویولن میزنه که نگو.
      تا اخر همین هفته هم اهنگ فقط با تو عشقم میاد بیرود. یه ماه دیگه هم اهنگ وارث. سال 95 هم که یه البوم میده

5. Top | #35
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      بابا بسه دیگه پسرررررر شادمهرو کردی خدا .

6. Top | #36
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      امضام

7. Top | #37
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ah.at نمایش پست ها
      بابا بسه دیگه پسرررررر شادمهرو کردی خدا .
      انصافا اگه جایی از حرفام دروغه یا ایراد داره بگو تا با دلیل بهت بگم که چرا این حرف رو زدم. ببین شادمهر در بین خواننده های ایرانی یکه تازه و حرف اولو میزنه. ولی در عرصه ی جهانی هیچ حرفی برا گفتن نداره. همانطور که در فوتبال و سینما و خیلی چیزای دیگه از دنیا عقب هستیم موزیکمون هم در جهان هیچ حرفی برا گفتن نداره. موسیقی پاپ ایران خیلی عقبه از دنیا.

8. Top | #38
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      انصافا اگه جایی از حرفام دروغه یا ایراد داره بگو تا با دلیل بهت بگم که چرا این حرف رو زدم. ببین شادمهر در بین خواننده های ایرانی یکه تازه و حرف اولو میزنه. ولی در عرصه ی جهانی هیچ حرفی برا گفتن نداره. همانطور که در فوتبال و سینما و خیلی چیزای دیگه از دنیا عقب هستیم موزیکمون هم در جهان هیچ حرفی برا گفتن نداره. موسیقی پاپ ایران خیلی عقبه از دنیا.

:troll (3):

9. Top | #39
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      @yaghma
      شادمهر عقیلی اولین نوازنده ی ایرانی ساز ماندولین در تاریخ موسیقی ایران
      آره ماندولین یک ساز خارجی است که در تاریخ موسیقی ایران برای اولین بار در آهنگ مشکوک و یکاری کن از شادمهر عقیلی در آلبوم سبب نواخته شده.یعنی در کل تاریخ چند هزار ساله فرهنگی ایران باستان در شاخه ی موسیقی تنها و تنها برای اولین بار در بین هزاران هزار ترانه ی سنتی و پاپ و کلاسیک و ... شادمهر عقیلی میاد برای نخستین بار این ساز رو استفاده میکنه و چه دلنشین هم استفاده می کنه.حالا شادمهر هم تاریخ ساز میشه.
      این مطلب در سایت تحقیقاتی ویکی پدیا هم نوشته شده و حتی سازهایی رو که شادمهر می نوازه رو هم نوشته ، سازهایی از قبیل :گیتار(انواع) ، ویلن(انواع) ، پیانو ، کیبورد و آخری که جدیدا بهش اضافه شده ماندولین هست. البته شادمهر سازهای خیلی بیشتری رو نسبت به این لیست میزنه ولی داخل سایت ویکی پدیا ننوشته.
      سازهایی مثل:سنتور ، ترومپت ، ساکسیفون ، بزارید کلی تر بگم چون سازها زیاد هست .
      شبکه ی جهانی پن:شادمهر چه سازی رو بلد نیستی بزنی؟
      شادمهر:من فقط بلد نیستم کتک بزنم.(شادمهر از زدن این حرف زیاد خوشحال نبود ، چون مصاحبه زنده بود و مجری های شبکه خیلی به این مساله دامن زده بودند)
      در کنسرت اوبرهاوزن اعلام شد که 16 ساز میزنه که این در نوع خودش واقعا بی نظیره.و به قول دوستانش هنگامی که در ایران برای نوازندگی برای سایر خوانندگان دیگر می آمد..یک وانت ساز با خودش می آورد.به همراه بیژن مرتضوی جزو 50 ویولن زن برتر جهان هست.به سازهای زیادی تسلط داره مثل سنتور/گیتار/ویولون/پیانو/گیتار الکتریک/گیتار بیس/ماندولین/ترومپت/هارمونیکاو........
      ؟شادمهر در کنسرت هاش ددیم که در یک آهنگ گیتار الکتریک بعد کلاسیک بعد ویولن بعد پیانو و جدیدا هم که ساز جدید و یونانی ماندولین(که در مشکوک باهاش نواخت)همین جوریش شادمهر در هر کنسرت 5 6 ساز میزنه..عرض شود از این که این 16 تا ساز رو میزنه هیچ شکی نیست چون کنسرت گذار آرنا اوبر هازون و مدیر شبکه ی تی وی پرشیا چنین حرفی زده و خب چنین فرد ی نمیاد حرفی مفت بزنه..دلیلم نیمشه شادمهر این 16 تا ساز رو جلوی دوربین یا جلوی چشم مردم بزنه و شادی خیلی سازها رو اصلا تو آهنگاش استفاده نکنه ..،بله شادمهر همه ی این ها رو به طور کامل بلده،شما میتونید تو این آلبوم سببش هنرنماییش با گیتار برقی و تیو آهنگی مثل آدم فروش نواختن ویالونش رو ببینید.فکر نکنم توی یک کنسرت با حضور 11 هزار نفر بیاید کنسرت گذار دروغ بگه که شادمهر 16 ساز میزنه...و تنها شادمهر تونسته بود آهنگ پاپ کرن ژان میشل ژان رو روی ویالن پیاده کنه و یا تنها کسی بود که چنین خلاقیتی رو داشت

Piano
      Vocals
      Keyboards
      Saxophone
      Flute
      Trumpet
      Trombone
      Harp
      drums
      و........

در مورد اهنگای داخل از ایرانش خوب خیلی هستن اهن**** مثل خیالی نیست/پاییز/دهاتی/محال/بیا/علامت سوال/باور/اغوش و خیلی بودن شما حسابش کن بیش از 50 درصد کارایی که تو ایران خونده از لحاظ حسی و...خیلی قوی هستن....

درباره ی سالار عقیلی هم من دارم اینو میگم اگر یک خواننده ی دیگه ای غیز از سالار عقیلی بود این کارا رو میکرد همین وزارت ارشاد چه بلایی سرش میاورد...!!حرف گفتنی در این زمینه بسیاره که به همین بسنده میکنم فعلا!

10. Top | #40
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      [QUOTE=Dj.ALI;722026

در مورد اهنگای داخل از ایرانش خوب خیلی هستن اهن**** مثل خیالی نیست/پاییز/دهاتی/محال/بیا/علامت سوال/باور/اغوش و خیلی بودن شما حسابش کن بیش از 50 درصد کارایی که تو ایران خونده از لحاظ حسی و...خیلی قوی هستن....
      [/QUOTE]
      داداش اهنگای محال و باور اغوش و خیالی نیست رو خارج از کشور خونده ها
      اهنگای داخلیش مثل هزارویک شب/مسافر/پرپرواز/ستاره هم عالی بودن

11. Top | #41
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      داداش اهنگای محال و باور اغوش و خیالی نیست رو خارج از کشور خونده ها
      اهنگای داخلیش مثل هزارویک شب/مسافر/پرپرواز/ستاره هم عالی بودن
      اره حواسم نبود کلا اهن**** که تو ایران خونده بود یه حس و حال و هوای دیگه ای داشت....اگر تو ایران مونده بود کولاک میشد !

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن