خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 41
    1. Top | #16
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arash775 نمایش پست ها
      اره واقعا از نظر هنر کاری نمیشه مقایسه کرد. بعدشم الان خیلی از خواننده های داخل ایران دارن از روی شادمهر کپی میکنن. مثلا اهنگ خواهش نمیکنم حمید عسگری از اهنگ رابطه شادمهر الهام گرفته. متن اهنگ ایده آل عسگری از روی متن اهنگ طرفدار شادمهر الگو برداری شده. ولی شادمهر به نظر من افت نداشته واقعا. البته اگه نمیرفت که دیگه واویلا بود. ولی انصافا اهن**** مثا تقدیر و عادت و انتخاب و رابطه و گمت کردم دارای ملودی عالی و اهنگسازی فوق العاده ای دارن که واقعا هرکی گوش کنه این اهنگارو معنای واقعی اهنگسازی و تنظیم رو میفهمه. بی انصافیه بگیم شادمهر افت کرده. اتفاقا روز به روز در کار موزیک داره حرفه ای تر میشه.
      خوب این که بگیم شادمهر افت نداشته هم یکم تعصبی برخورد کردنه..اتفاقا شادمهر خیلی افت داشته...از وقتی که رفته خارج نیگاه کن تعداد اهنگای خوبش به تعداد انگشتای یه دست نمیرسه...حالا زمانی که ایران بود نگاه کن تعداد اهنگای موفق شادمهر چقدر زیاد بود..از زمانی که از ایران رفت چقدر شد!!!

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      منم که نگفتم یگانه بده. خب اگه یگانه رو با شادمهر قابل مقایسه میدونی با حرفای منطقی و دلیل مدرک حرف بزن. اینکه میگی یکی اینو از برق بکشه یعنی چی؟ تا بگم شاخی مثلن؟ یا بگن حرف زدنم بلدی؟
      نه خیر تا متوجه بشی یه بار که گفتی شادمهر بهترینِ بسه دیگه نمیخواد هی یادآوری کنی.
      درضمن برای من هیچ اهمیتی نداره که شادمهر بهتره یا یگانه...
      یه ضرب المثلی هم هست که میفرماید :
      من آنم که رستم بود پهلوان

3. Top | #18
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      [QUOTE=Dj.ALI;721817]خوب این که بگیم شادمهر افت نداشته هم یکم تعصبی برخورد کردنه..اتفاقا شادمهر خیلی افت داشته...از وقتی که رفته خارج نیگاه کن تعداد اهنگای خوبش به تعداد انگشتای یه دست نمیرسه...حالا زمانی که ایران بود نگاه کن تعداد اهنگای موفق شادمهر چقدر زیاد بود..از زمانی که از ایران رفت چقدر شد!!![/QUOT
      میدونی چرا در خاج از کشور یه سری از اهنگاش زیاد جالب نیست؟ چون شادمهر هم به دنبال تنوع هستش. میخواد سبک و مدلای جدید رو ارائه بده و ریسک میکنه. خب بعضی از اهنگاش میگیره بعضیاش نمیگیره. اگه بخواد تنوع نداشته باشه باور کن یه دونه اهنگ ضعیف هم نداشت. خب اگه اهنگاش مثل قدیمیاش نیست این یه چیز طبیعیه چون توی حال و هوای ایران نیست. بعدشم انصافا در اهنگسازی و ساز زدن خیلی حرفه ای تر شده. یعنی ویولن رو توی کنسرتاش جوری میزنه انگشت به دهن میمونه ادم. البته اینم بگم همه خواننه ها افت کردن. از شادمهر بگیر تا ابی و معین قمیشی. حتی خواننده های داخلی هم افت کردن. حمید عسگری که واقعا افت کرده. اهنگای قدیمیش خیلی قشنگ تر بودن. خواجه امیری قدیمیاش بهتر بود. یگانه هم از البوم رگ خواب به بعد داره سیر نزولی رو طی میکنه

4. Top | #19
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amin-jh نمایش پست ها
      نه خیر تا متوجه بشی یه بار که گفتی شادمهر بهترینِ بسه دیگه نمیخواد هی یادآوری کنی.
      درضمن برای من هیچ اهمیتی نداره که شادمهر بهتره یا یگانه...
      یه ضرب المثلی هم هست که میفرماید :
      من آنم که رستم بود پهلوان
      اگه لازم باشه هزار بار هم یاداوری میکنم

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      شادمهر که عالیه
      متاسفانه ایران بهترین خواننده ها داره ولی بعضی از بالا بالا ها تعصب الکی دارن روی دین

Sent from my H30-U10 using Tapatalk

6. Top | #21
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      [QUOTE=arash775;721826]
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dj.ALI نمایش پست ها
      خوب این که بگیم شادمهر افت نداشته هم یکم تعصبی برخورد کردنه..اتفاقا شادمهر خیلی افت داشته...از وقتی که رفته خارج نیگاه کن تعداد اهنگای خوبش به تعداد انگشتای یه دست نمیرسه...حالا زمانی که ایران بود نگاه کن تعداد اهنگای موفق شادمهر چقدر زیاد بود..از زمانی که از ایران رفت چقدر شد!!![/QUOT
      میدونی چرا در خاج از کشور یه سری از اهنگاش زیاد جالب نیست؟ چون شادمهر هم به دنبال تنوع هستش. میخواد سبک و مدلای جدید رو ارائه بده و ریسک میکنه. خب بعضی از اهنگاش میگیره بعضیاش نمیگیره. اگه بخواد تنوع نداشته باشه باور کن یه دونه اهنگ ضعیف هم نداشت. خب اگه اهنگاش مثل قدیمیاش نیست این یه چیز طبیعیه چون توی حال و هوای ایران نیست. بعدشم انصافا در اهنگسازی و ساز زدن خیلی حرفه ای تر شده. یعنی ویولن رو توی کنسرتاش جوری میزنه انگشت به دهن میمونه ادم. البته اینم بگم همه خواننه ها افت کردن. از شادمهر بگیر تا ابی و معین قمیشی. حتی خواننده های داخلی هم افت کردن. حمید عسگری که واقعا افت کرده. اهنگای قدیمیش خیلی قشنگ تر بودن. خواجه امیری قدیمیاش بهتر بود. یگانه هم از البوم رگ خواب به بعد داره سیر نزولی رو طی میکنه
      کلا اگه دقت کنی همه ی خواننده ها اوایل که ابتدای کارشون بود و میخوندن اهنگاشون خیلی خوب بود ولی از وقتی هی رفته رفته تعداد طرفداراشون بیشتر شد و معروف تر شدن یه جورایی حس غرور یا هر چیز دیگه ای باعث شد که کلا اکثرشون سیر نزولی پیدا کنن وگرنه اهنگای اولیه ی همشون رو ببین چقدر با احساس میخوندن...در کل خیلی کم پیش میاد که دیگه مثل قدیم زیاد موزیک خوب بشنویم

7. Top | #22
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      [QUOTE=Dj.ALI;721835]

کلا اگه دقت کنی همه ی خواننده ها اوایل که ابتدای کارشون بود و میخوندن اهنگاشون خیلی خوب بود ولی از وقتی هی رفته رفته تعداد طرفداراشون بیشتر شد و معروف تر شدن یه جورایی حس غرور یا هر چیز دیگه ای باعث شد که کلا اکثرشون سیر نزولی پیدا کنن وگرنه اهنگای اولیه ی همشون رو ببین چقدر با احساس میخوندن...در کل خیلی کم پیش میاد که دیگه مثل قدیم زیاد موزیک خوب بشنویم
      اره واقعا. من فک میکنم به خاطر اینه که اوایل خیلی بیشر رو اهنگشون کار میکردن و کل وقت و زندگیشونو میزاشتن پای اهنگاشون تا معروف بشن. الانم که به اینجا رسیدن دیگه زیاد روی اهنگاشون کار نمیکنن که همه ی وقتشونو بزارن روش.

8. Top | #23
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Pourya.sh نمایش پست ها
      شادمهر که عالیه
      متاسفانه ایران بهترین خواننده ها داره ولی بعضی از بالا بالا ها تعصب الکی دارن روی دین

Sent from my H30-U10 using Tapatalk
      همش باند بازی و پارتی بازیه...الان سالار عقیلی رفته همه ی خط قرمزا رو شکونده بعد دوباره راش دادن تو موسیقی فجر بعد زانیار خسروی رادیو جوان اهنگاشو پخش کرده سه ماهه زانیار ممنوع الفعالیته...یه پست مونده به اخری سیروان رو بخون توی اینستاگرامش ببین چه طور اعتراض کرده

9. Top | #24
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      %DB%B6-%D9%87-.%D8%B4.-1.jpg
      همش باند بازی و پارتی بازیه...الان سالار عقیلی رفته همه ی خط قرمزا رو شکونده بعد دوباره راش دادن تو موسیقی فجر بعد زانیار خسروی رادیو جوان اهنگاشو پخش کرده سه ماهه زانیار ممنوع الفعالیته...یه پست مونده به اخری سیروان رو بخون توی اینستاگرامش ببین چه طور اعتراض کرده
      منم مصاحبه سالار عقیلی رو دیدم از منوتو پلاس. یه عکس هم دیدم ازش که ندا دستشو قشنگ انداخته بود گردن سالار عقیلی. من فقط اینو نمیفهمم که اخه زانیار چه گناهی داره که رادیو جوان اهنگشو پخش کرده.

10. Top | #25
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      من الان نمیگم اینکه سالار عقیلی با ندا عکس انداخته کار بدی کرده. ولی چرا بازم مجازه سالار عقیلی؟ خب بقیه خواننده های خارج از کشور مگه چیکار کردن که نمیزارن بیان

11. Top | #26
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      [QUOTE=arash775;721844]
      اره واقعا. من فک میکنم به خاطر اینه که اوایل خیلی بیشر رو اهنگشون کار میکردن و کل وقت و زندگیشونو میزاشتن پای اهنگاشون تا معروف بشن. الانم که به اینجا رسیدن دیگه زیاد روی اهنگاشون کار نمیکنن که همه ی وقتشونو بزارن روش.
      اره دیگه الان که به این درجه از معروفیت رسیدن دیگه نیازی حس نمیکنن...چون همه جور تامین شدن...برای این که طرفداراشون رو حفظ کنن اهنگ میدن بیرون فوقش به خودشون میگن یا میگیره یا نمیگیره...الا ن همین یگانه میگه من بیش از 10 برابر 500 میلیون تاحالا دراوردم..خوب دیگه این نیاز مالی که نداره و وقتی احساس نیاز نکنی کارات هم با افت کیفیت روبه رو میشه

12. Top | #27
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: ۶ ه-.ش. - 1.jpg
مشاهده: 28
حجم: 118.6 کیلو بایت
      منم مصاحبه سالار عقیلی رو دیدم از منوتو پلاس. یه عکس هم دیدم ازش که ندا دستشو قشنگ انداخته بود گردن سالار عقیلی. من فقط اینو نمیفهمم که اخه زانیار چه گناهی داره که رادیو جوان اهنگشو پخش کرده.
      همین دیگه...همین کارا رو میکنن که هنرمندا هوس میکنن برن خارج دیگه برنگردن...

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ببین در کل همه ی خواننده ها یه جوری الگوشون شادمهر بوده و اصلا نمیشه شادمهر رو با بقیه مقایسه کرد....الان سامان جلیلی اومده راحت میگه الگوم شادمهره و حتی ملودی یکی از اهنگای البومش مستقیم برداشتی از یکی از اهنگای شادمهر بود...همین محسن یگانه دو تا از اهنگای شادمهر رو بازخونی کرده و کلا به خاطر یکی از اهنگای شادمهر به خوانندگی علاقه مند شده!در کل هم ببینی مثلا همه ی طرفدارای محسن یگانه شادمهری هم هستن...در کل این بحث همیشه بوده بین طرفدارای مثلا یگانه و شامهر بوده ولی خوب شادمهر یه چیز دیگس..تنها خواننده ای که بیش از 20 نوع ساز زنده رو میتونه با هم بزنه...هر چند کارای قدیمی شادمهر خیلی بهتر بود و اگر از ایران نمیرفت الان در صدر بهترین ها بود توی ایران ولی از وقتی رفت کاراش افت کرد به نظرم هر چند چند تا کار خوب داشت ولی کاش از ایران نمیرفت

20 نوع؟ اون هم با هم مینوازه همه رو؟
      میشه اون 20 تا الت موسیقی رو نام ببری؟
      خوب این که بگیم شادمهر افت نداشته هم یکم تعصبی برخورد کردنه..اتفاقا شادمهر خیلی افت داشته...از وقتی که رفته خارج نیگاه کن تعداد اهنگای خوبش به تعداد انگشتای یه دست نمیرسه...حالا زمانی که ایران بود نگاه کن تعداد اهنگای موفق شادمهر چقدر زیاد بود..از زمانی که از ایران رفت چقدر شد!!!
      اهنگ های موفق بعد از کوچ شادمهر:
      تقدیر
      حالم عوض میشه
      رویایی دارم ....
      چند تا از اهنگ های داخلی شادمهررو نام ببر که درمقایسه با اینا باشه
      خط قرمز؟
      احساسی برخورد نکن برادر من.
      ایشون ادم سیاسی نبوده و نیست ایشون صرفا برای اگاهی مخاطبین خودش بخاطر اجرایی که در لندن داشتن دراون برنامه حاضر شدن.
      درکل :
      بهتره بجای تخریبب شخصیت ایشون ,نگاهی هم به کارنامه هنری ایشون داشته باشین , کسی که اهنگی تحت عنوان وطن برای کشورش اجرا میکنه که با تک تک کلمه های اون شعر و اهنگ ارغ ملی ادم گل میکنه و اسمش توی اکثرا تیتراژهای سریال تاریخی من جمله تبریز در مه و معمای شاه و.......هست هیچ ربطی حضورش در یک شبکه اون ور ابی به وطن فروشی ایشون نداره

14. Top | #29
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yaghma نمایش پست ها

20 نوع؟ اون هم با هم مینوازه همه رو؟
      میشه اون 20 تا الت موسیقی رو نام ببری؟

اهنگ های موفق بعد از کوچ شادمهر:
      تقدیر
      حالم عوض میشه
      رویایی دارم ....
      چند تا از اهنگ های داخلی شادمهررو نام ببر که درمقایسه با اینا باشه

خط قرمز؟
      احساسی برخورد نکن برادر من.
      ایشون ادم سیاسی نبوده و نیست ایشون صرفا برای اگاهی مخاطبین خودش بخاطر اجرایی که در لندن داشتن دراون برنامه حاضر شدن.
      درکل :
      بهتره بجای تخریبب شخصیت ایشون ,نگاهی هم به کارنامه هنری ایشون داشته باشین , کسی که اهنگی تحت عنوان وطن برای کشورش اجرا میکنه که با تک تک کلمه های اون شعر و اهنگ ارغ ملی ادم گل میکنه و اسمش توی اکثرا تیتراژهای سریال تاریخی من جمله تبریز در مه و معمای شاه و.......هست هیچ ربطی حضورش در یک شبکه اون ور ابی به وطن فروشی ایشون نداره
      بله شادمهر جزو معدود خواننده هایی هست که به همه ی سازها اشراف کامل داره و همه ی سازها رو به صورت حرفه ای میزنه!!

میگم اثار موفق شادمهر بعد از رفتن به خارج حتی به تعداد انگشتای یه دست نمیرسه!!رویایی دارم شادمهر اصلا جزو اثار موفق شادمهر نیست....حالم عوض میشه/تقدیر/انتخاب/حس خوبیه/و....کارای موفق شادمهر تو خارج بودن ولی تو ایران بیش از صد تا کار موفق داشته...

نه دیگه نشد...ایشون دیگه باید چیکار بکنه که نکرده...حالا چون داره از شجریان تقلید میکنه و یه اهنگ برا وطن خونده پس خونش رنگی تر از بقیه باید باشه!!!هر خواننده ی دیگه ای این کارا رو کرده بود مادام العمر ممنوع الفعالیتش میکردن.!!!زانیار خسروی چه گناهی کرده که رادیو جوان اهنگاشو بدون اجازه گذاشته تو سایتش و برای همین چندین ماهه ممنوع الفعالیته!!
      پست سیروان خسروی درباره ی این موضوع:
      پست سیروان خسروی:

sirvankhosravi" سالار عقیلی به جشنواره‌ موسیقی فجر بازگشت
      رییس سی و یکمین دوره جشنواره موسیقی فجر از بازگشت «سالار عقیلی» به جدول اجراهای جشنواره‌ی موسیقی فجر خبر داد و اعلام کرد که این خواننده موسیقی سنتی همراه با گروه موسیقی «وزیری» در همان روز اعلام شده به اجرای برنامه خواهد پرداخت. "
      بعد از حواشی به وجود آمده درباره‌ی این خواننده، کمیته‌ی نظارت بر جشنواره اعلام کرد که شرایط برای حضور ایشان در جشنواره فراهم نیست؛ اما با توجه به اینکه او خواننده‌ی شناخته شده‌ای است و در این مدت خدمات بسیاری نیز انجام داده‌ است، من و دیگر مسوؤلان جشنواره تمامی تلاش خود را انجام دادیم تا ایشان به جدول جشنواره بازگردند.»
      ---
      بيش از ٣ ماه از ممنوعيت فعاليت برادرم به اتهام همكارى با سايت راديو جوان گذشته است! منظور از همكارى ، استفاده بدون اجازه اين سايت از آهنگهاى برادرم و تمامى خوانندگان پاپ و سنتى مجاز كشور است. به چه حقى فقط زانيار خسروى بايد شامل اين ممنوعيت باشد؟ اگر اين اتهام ثابت نشده و پوچ بايد منجر به ممنوع الفاليت شدن شود ، بايد تمامى خوانندگان مجاز كشور شامل اين ممنوعيت شوند.
      جناب آقاى جنتى ، وزير محترم ارشاد ؛
      در ابتداى پاييز كه تمامى خواننده هاى مطرح پاپ كشور ممنوع الفعاليت بودند ايا واكنشى به اين موضوع نشان داديد؟ حتى اگر اين موضوع شايعه اى بيش نبود آيا فكر نميكنيد نيازمند دخالت و اظهار نظر رسمى شما ، به عنوان بلندپايه ترين مقام دولتى كشور در امر هنر بود؟
      چگونه است كه در مورد آقاى سالار عقيلى كه براى چندمين بار ، آگاهانه خلاف خط قرمزهاى بسيار مشخصِ نظام از جمله موضوع حجاب و مصاحبه با شبكه هاى ماهواره اى معاند عمل كرده اند ، سريعا و شخصا واكنش نشان داده ايد؟ نكته جالب اين است كه هيچ اظهار ندامتى نيز از سوى ايشان انجام نشده ولى با اينكه خوانندگان پاپ طى يك نامه رسمى و سرگشاده از شخص رييس جمهور و شما تقاضاى دادخواهى كردند ، هيچگونه واكنشى نشان نداديد.
      چرا بايد امثال سالار عقيلى ها از چنين مصونيتى برخوردار باشند كه طبق قانون كشور فرانسه با آنها برخورد شود و با امثال زانيار خسروى ها نه طبق قوانين كشور عزيزمان ، بلكه طبق سليقه مسوولين رفتار شود؟
      حقايق ناگفته ، بسيار بيشتر از اين چند سطر بوده و هست.
      منتظر پاسخ صريح و سريع مسوولين در اين مورد هستم.
      سيروان خسروى

@hrouhani @ali.janati

پست زانییار خسروی:

• xaniarkhosraviدوستان عزيزم سلام. اگه اين چندوقت فعاليتى نداشتم، آهنگى ندادم يا كنسرتى ندارم از روى تنبلى يا استراحت نبوده، بلكه به دليل مشكلاتيه كه سايت راديوجوان و شبكه هاى ماهواره اى با پخش بدون اجازه كارام برام بوجود آوردن. با اينكه چندين بار هم ايميل زدم و بهشون اعلام كردم كه كارامو پخش نكنن ولى بازم اونا كار خودشونو ميكنن و اين كارشون گريبانگير من شده و در حالي كه تمام كليپها و تك آهنگهام از وزارت ارشاد مجوز داشتند و از طريق سايتهاي رسمي و مجاز منتشر شدند ولي متاسفانه فعلا اجازه هيچ گونه كارى ندارم و در واقع ممنوع الفعاليت شدم... اينم آخرين ايميل سايت راديو جوان به بنده هست.
        اميدوارم كه اين مشكلا زودتر برطرف شه و بتونم دوباره در خدمتتون باشم.

15. Top | #30
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      بله شادمهر جزو معدود خواننده هایی هست که به همه ی سازها اشراف کامل داره و همه ی سازها رو به صورت حرفه ای میزنه!!

میگم اثار موفق شادمهر بعد از رفتن به خارج حتی به تعداد انگشتای یه دست نمیرسه!!رویایی دارم شادمهر اصلا جزو اثار موفق شادمهر نیست....حالم عوض میشه/تقدیر/انتخاب/حس خوبیه/و....کارای موفق شادمهر تو خارج بودن ولی تو ایران بیش از صد تا کار موفق داشته...

نه دیگه نشد...ایشون دیگه باید چیکار بکنه که نکرده...حالا چون داره از شجریان تقلید میکنه و یه اهنگ برا وطن خونده پس خونش رنگی تر از بقیه باید باشه!!!هر خواننده ی دیگه ای این کارا رو کرده بود مادام العمر ممنوع الفعالیتش میکردن.!!!زانیار خسروی چه گناهی کرده که رادیو جوان اهنگاشو بدون اجازه گذاشته تو سایتش و برای همین چندین ماهه ممنوع الفعالیته!!
      پست سیروان خسروی درباره ی این موضوع:

اینها جواب سوالات بنده نبود با این حال....
      اکثر خواننده ها به الات موسیقی اشراف دارن شک نکن , شما فرمودین شادمهر 20 تا ساز رو با هم مینوازه حالا این به کنار , اون 20 تا ساز رو نام ببرید
      شمایی که ادعا میکنید رویایی دارم کار موفقی نبود و نیست اون باقی اهنگا ی موفق خارج از کشور هم تعدادشون کم هست , چند تا ,نمیگم خیلی زیاد , به تعداد کم , از اهنگ های خوب داخل ایرانش رو معرفی کن.
      مگر هرکسی مثل امثال سالار عقیلی یا علی زند وکیلی و.... بخواد سنتی کار کنه حتما تقلیدی از شجریان هست؟
      درمورد رنگی بودن خون سالار عقیلی هم , در پست قبل اشاره کردم با چند تا عکس و یک مصاحبه ,بعنوان یک سوژه بطور احساسی با موضوع برخورد نکنین ,چون از پشت پرده ماجرا من و امثال شما اطلاع کافی نداریم .
      درمورد سیروان هم , چون پیگیر کارهای ایشون نیستم نظری ندارم.

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن