خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 21
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

چگونه دین و زندگی گاج را برای دریافت درصد بالا بخونم؟؟

سلام اونایی که دین و زندگی گاج دارن و درصد عالی دارن میشه مارو هم راهنمایی کنین که چجوری بخونیم؟ بعد متن کتابو از گاج بخونم کافیه؟ در ضمن من در هفته 7 ساعت برا دین و زندگی وقت گذاشتم!
      درصدام حدود 40 تا 60 هستش فکر میکنم واقعا کمه و یه جای کارم مشکل داره!

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط michael.mj نمایش پست ها
      سلام اونایی که دین و زندگی گاج دارن و درصد عالی دارن میشه مارو هم راهنمایی کنین که چجوری بخونیم؟ بعد متن کتابو از گاج بخونم کافیه؟ در ضمن من در هفته 7 ساعت برا دین و زندگی وقت گذاشتم!
      سلام دوست عزیز

بر خلاف اینهمه صحنه سازی و تبلیغ برای این کتاب کتاب معمولی هستش
      توصیه میکنم اگه میخوای درصد بالای 70 بزنی با توصل به کتاب کم اموزشی=>کتاب دینی نشر الگو+خط سفید گاج+ایات و نکات خیلی سبز

اگه درست بخونی حتـــــــــــما جواب میگیری
      موفق باشی
      خلاف قوانین.

3. Top | #3
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      من زیر90نمی زنم خیلیم وقت براش نمیزارم اصلا ختی روز قبل ازمون می خونمش 100میزنم .اره گاج بخون همشو یه قسمتایی مشخص کرده اونا مهمن اونا بخون من فقط رو خوانی می کنم2/3بار تازه بعضی درسا یه بار ولی دیگه می خوام تستم بزنم این روش منه از این به بعد اول روخوانی از رو گاج بعد تستای تالیفی گاج دوباره روخوانی متن بعد تستای سراسری سنجش دوباره متنو بخون ببین تست که میزنی ایه مهم قسمتا مهم متن دست میاد تالفیا گاج سخت ترن تا سراسری سنجش ولی خب تستای خوبی داره سعی کن ازشون به عنوان تست اموزشی استفاده کنی تا سنجش خودت .تو دینی به نظرم خوندن مهم تره تا تست زدن ولی تستم لازمه من اولایل اینطور می خوندم 100میردم بعد تنبلی کردم تا الان دیگه قبل ازمون فقط رو خونی میکردم80تا90

4. Top | #4
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      همون گاج خیلیم خوبه ببین منم مشکل تو داشتم اویل نمی دونستم چطور بخونم میشستم حفظ می کردم مثه مدرسه بعد میرفتم سراغ تست بعد می دیدیم کلی جاهای مهم کتابو بهش توجه نکردم .تازه خیلیم خسته کننده بود شما اینطور بخون نطمن باش نتیجه میگیری

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط lili96666 نمایش پست ها
      من زیر90نمی زنم خیلیم وقت براش نمیزارم اصلا ختی روز قبل ازمون می خونمش 100میزنم .اره گاج بخون همشو یه قسمتایی مشخص کرده اونا مهمن اونا بخون من فقط رو خوانی می کنم2/3بار تازه بعضی درسا یه بار ولی دیگه می خوام تستم بزنم این روش منه از این به بعد اول روخوانی از رو گاج بعد تستای تالیفی گاج دوباره روخوانی متن بعد تستای سراسری سنجش دوباره متنو بخون ببین تست که میزنی ایه مهم قسمتا مهم متن دست میاد تالفیا گاج سخت ترن تا سراسری سنجش ولی خب تستای خوبی داره سعی کن ازشون به عنوان تست اموزشی استفاده کنی تا سنجش خودت .تو دینی به نظرم خوندن مهم تره تا تست زدن ولی تستم لازمه من اولایل اینطور می خوندم 100میردم بعد تنبلی کردم تا الان دیگه قبل ازمون فقط رو خونی میکردم80تا90
      پس اینجوری شد که 1 متن کتاب 2 ایات و پیام ایات 3 جملاتی که خود گاج مشخص کرده و با فونت بزرگ تر نوشته رو بخونم! درسته؟
      ویرایش توسط michael.mj : 10 بهمن 1394 در ساعت 13:50

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط naseri نمایش پست ها
      سلام دوست عزیز

بر خلاف اینهمه صحنه سازی و تبلیغ برای این کتاب کتاب معمولی هستش
      توصیه میکنم اگه میخوای درصد بالای 70 بزنی با توصل به کتاب کم اموزشی=>کتاب دینی نشر الگو+خط سفید گاج+ایات و نکات خیلی سبز

اگه درست بخونی حتـــــــــــما جواب میگیری
      موفق باشی
      دینی نشر الگو که دیگه چاپ نمیشه!

7. Top | #7
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      بازم بحث منبع

8. Top | #8
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      کل کتاب همش اون قسمتا بیشتر تو ایه ها مفهومو یاد میگیری نه حفظ ببین قسمتایی که تو تست مشخص شده وخودش مشخص کرده بیشتر بخون نه اینکه فقط اونا بخونی همشو بخون به اونا بیشتر دقت کن

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

Romantic
      نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز
      بهترین و مختصرترین منبع خط ویژه گاج
      بگیرش و هرروز ی درسش بخون ولی نکاتش قشنگ بخونا
      راحت دو دور میزنی زیر۸۰ام نمیای اینو مطمئن باش
      من پارسال ی ماه مونده ب کنکور گرفتم۷۸زدم
      هرچن خودمم تقریبا بلد بودما ولی این کتاب کم حجم و عالی
      بازم انتخاب با خودت

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط michael.mj نمایش پست ها

سلام فارغ از تعصب عرض میکنم ...در اینکه گاج کتاب خوبیه شکی نیست اما مشکل اینکه خیلی خوبه...اون خیلی خوب بودنش دردسر سازه به قول یکی از بچه ها گاج دایره المعارف دین و زندگیه نه یک کتاب کنکور... شما با گاج مجبورید مطالبی رو یاد بگیرین که نه تنها نیاز نیست بلکه ذهنتونم بی جهت مشغول خودش میکنه...
      اگه وقت داشتین کتاب خیلی سبز رو حتما ببینید...بدون پیچیدگی خاصی اصل مطالب و نکات رو برای کنکور اموزش میده ...خیلی سبز رو اگه ببینید متوجه میشید که گاج برای خوندن کنکور خیلی سنگین نگارش شده...
      موفق باشین

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      دینو زندگی من چکار میکنم؟
      خب کتاب درسسی جدید گرفتم که سفید باشه بعد میام کتاب گاج باز میکنم متن به متن وفق میدم و اونایی که پر رنگ کرده زیرش خط میکشم و اونایی که کادر خامستریه داخل کتاب میکنم تو کادر که نخام دوباره کتاب گاج بخوتم بعد نکته ها داخل کتاب مینویسم و بعد میام کادر همون درس داخل جلد دوم یا اوله میخونم همون ک پاسخه جلد پاسخ منظورمه بعد فقططط تست های قرمز رنگ که مشخص کرده میزنم و تست کنکور همیین کلا هر درس چلو پنج دقیقه تا یک ساعت طول میکشه سوال داشتی پ.خ پیام بده بگم اها برا مرورشم فقط خلاصه اخر کتاب میخووونمممم و نکته تست هاش اونایی که داره داخل کتاب مینویسم به همین سادگی شاید فک کنی زیاد وقت میبره ولی نه

Sent from my H30-U10 using Tapatalk

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      دوستان ایشون دینی گاج دارن و بخواین و نخواین یکی از بهترین منابع بعد میاین میگین این وقت سال برن خیلی سبز بگیرن؟
      منبعت خیلیم خوبه به حرفای اینا توجه نکن .
      گاج چون متن کتاب رو آورده و جایی که لازم بوده توضیح داده خیلی خوبه . قسمت هایی که بولد یا هایلایت شدن رو خوب بخون و توجه کن ولی از بقیه متن هم غافل نشو .
      تستای تالیفیشم سعی کن زیاد کار کنی ولی بعد مطالعه درسنامه ها تستای کنکور رو بزنن ، تو نوبت بعد یه تعداد از تستای سنجش ، تو نوبت بعد مرور یه تعداد از تالیفیها .
      اصلاحا پوششی تست کار کن .
      تستایی که غلط میزنی از پاسخ نامه حتما ببین که چی باعث شده غلط بزنی، شماره تست رو بنویس و توی مرور حتما اون رو دوباره بررسی کن .
      خلاصه های آخرشم برای جمع بندی روز قبل آزمون خوبن ولی میتونی خط ویژه بگیری که خیلیم عالی گفته

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AmirMansour نمایش پست ها
      دوستان ایشون دینی گاج دارن و بخواین و نخواین یکی از بهترین منابع بعد میاین میگین این وقت سال برن خیلی سبز بگیرن؟
      منبعت خیلیم خوبه به حرفای اینا توجه نکن .
      گاج چون متن کتاب رو آورده و جایی که لازم بوده توضیح داده خیلی خوبه . قسمت هایی که بولد یا هایلایت شدن رو خوب بخون و توجه کن ولی از بقیه متن هم غافل نشو .
      تستای تالیفیشم سعی کن زیاد کار کنی ولی بعد مطالعه درسنامه ها تستای کنکور رو بزنن ، تو نوبت بعد یه تعداد از تستای سنجش ، تو نوبت بعد مرور یه تعداد از تالیفیها .
      اصلاحا پوششی تست کار کن .
      تستایی که غلط میزنی از پاسخ نامه حتما ببین که چی باعث شده غلط بزنی، شماره تست رو بنویس و توی مرور حتما اون رو دوباره بررسی کن .
      خلاصه های آخرشم برای جمع بندی روز قبل آزمون خوبن ولی میتونی خط ویژه بگیری که خیلیم عالی گفته
      سلام کسی نگفت کتاب گاج بده یا منبع رو عوض کن....بحث پیشنهاد بود شاید ایشون نه اما گذر کسی دیگه بیفته به اینجا و از مطالب استفاده کنه
      کتاب یک امر سلیقه ایه...خواننده حتما باید باهاش ارتباط پیدا کنه تا بتونه ازش استفاده کنه...مثلا شما با گاج ارتباط برقرار کردی و نتیجه هم گرفتی ...اما این دلیل نمیشه که گاج برای همه مفید باشد در مورد خیلی سبز هم همین مسله صادقه...
      من اول سال گاج رو گرفتم بعد دو ماه دیدم واقعا نتیجه نمیگیرم خیلی سنگین بود بعد از سرچ تو این انجمن خیلی سبز رو انتخاب کردم...درصدام کمتر از 80 نیست
      اما شاید خیلیا هستن که فقط از گاج نتیجه میگیرن حتی 100 هم میزنن...بحث کتاب یه بحث پیشنهادیه تعصبی نیست...
      با هر کتابی که نتیجه میگیرین ادامه بدین...مهم اون نتیجه نه کتاب

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      اگه بتونین خوب بخونین (مخصوصا جاهای مهمی که مشخص کرده) میتونین به درصد خوبی برسین...ولی خوب مطالب بدرد نخور هم زیاد توش دیده میشه که شما باید ازونا فاکتور بگیرین!
      مطالبی که تو کنکور تکرار نشده رو زیاد اهمیتی براش قائل نشین. در عوض وقتتونو بیشتر صرف خوندن قسمتهای مهم کتاب بکنین.
      البته اینم باید بگم که کتابای دیگه مثل الگو و مهروماه نسبت به این کتاب خیلی خلاصه گویی کردن. اگه خواستین می تونین ازونا استفاده کنین(مخصوصا نشر الگو رو بیشتر پیشنهاد میکنم). موفق باشید
      ویرایش توسط peyman.rafiei : 10 بهمن 1394 در ساعت 16:39

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط وحید ی نمایش پست ها
      سلام کسی نگفت کتاب گاج بده یا منبع رو عوض کن....بحث پیشنهاد بود شاید ایشون نه اما گذر کسی دیگه بیفته به اینجا و از مطالب استفاده کنه
      کتاب یک امر سلیقه ایه...خواننده حتما باید باهاش ارتباط پیدا کنه تا بتونه ازش استفاده کنه...مثلا شما با گاج ارتباط برقرار کردی و نتیجه هم گرفتی ...اما این دلیل نمیشه که گاج برای همه مفید باشد در مورد خیلی سبز هم همین مسله صادقه...
      من اول سال گاج رو گرفتم بعد دو ماه دیدم واقعا نتیجه نمیگیرم خیلی سنگین بود بعد از سرچ تو این انجمن خیلی سبز رو انتخاب کردم...درصدام کمتر از 80 نیست
      اما شاید خیلیا هستن که فقط از گاج نتیجه میگیرن حتی 100 هم میزنن...بحث کتاب یه بحث پیشنهادیه تعصبی نیست...
      با هر کتابی که نتیجه میگیرین ادامه بدین...مهم اون نتیجه نه کتاب
      پس من این تایپک رو اشتباهی خوندم؟
      وقتی 5 نفر بیان از خیلی سبز خوب بگن خود به خود ایشون ازین کتاب سرد میشن دیگه ، نیاز به چیز دیگه ای نیست ، عوض کردن کتاب راه آخره .
      ایشون شیوه مطالعش شاید اشتباهه ، درست کنه نتیجه بگیره چرا الکی 50 تومن دیگه خرج کنه واسه کتاب جدید؟!!!

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)