خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 16
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

خواهان داروسازی....بیاین تو...

با سلام...ممنون بابت بازدید این تاپیک

من چون علاقه عجیبی به شیمی دارم میخوام برم داروسازی...
      از نیمسال دوم هم میخوام شروع کنم برای خوندن زمین که بتونم تو کنکور حدود70-80 بزنم.دوستانی که دارو میخونن یا علاقه به داروسازی دارن و دارن زمین میخونن میخواستم یه راهنمایی کنن منو که مورد استفاده بقیه دوستداران قبولی در داروسازی باشه...پیشاپیش از کمکتون تشکر میکنم...

به نظرتون با جامع مهروماه کار کنم حله؟؟؟

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      من از مهر و ماه اطلاعی ندارم ولی خودم هفت چیز خیلی سبز دارم خیلی خلاصه است ولی تستهای اون خوبه تو آزمونها بالای60 میزنم
      در سال 94 بیشترین تستهایی که اومده از فصول 2-7-9 پیش وسالهای قبل از فصل های 3و11 هم سوال طرح میشد
      در سال 94 از سال سوم بیشترین تست از فصلهای5-6-7 و درسالهای قبل دروس2-9 تقریبا بیشترین تستها را داشتند
      برای خواندن درس زمین نیاز به عمقی خوندن ویا به صورت قیدی خوندن مثل زیست نیست ودرس پنج سال سوم نیاز به درک عمیق و مطالعه زیاد دارد چون هر ساله بیشترین تست به این فصل اختصاص داده میشود به نظر من اگر نیاز به درسنامه ندارید سوالات کتاب ابی کانون را حل کنید تا با تیپ بندی آشناشوید یا سوالات چند سال اخیر را دانلود کنید
      اصلا می‌دانی چیست ؟!

من خدا را در بین فرمول های فیزیک یافتم !
      من خدا را در بین مسائل شیمی یافتم ! در بین مفاهیم ژنتیک !
      خبری از خدا نبود در کتاب دینی هایم !
      خدا را بیاب . . .
      نه در بین نماز های شبت ...
      بلکه در بین شب بیداری هایت برای علم اموزی ...

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Remistry نمایش پست ها
      با سلام...ممنون بابت بازدید این تاپیک

من چون علاقه عجیبی به شیمی دارم میخوام برم داروسازی...
      از نیمسال دوم هم میخوام شروع کنم برای خوندن زمین که بتونم تو کنکور حدود70-80 بزنم.دوستانی که دارو میخونن یا علاقه به داروسازی دارن و دارن زمین میخونن میخواستم یه راهنمایی کنن منو که مورد استفاده بقیه دوستداران قبولی در داروسازی باشه...پیشاپیش از کمکتون تشکر میکنم...

به نظرتون با جامع مهروماه کار کنم حله؟؟؟
      سلام
      -جامع مهرو ماه کتاب کاملیه منتها فکر کنم برای شروع از نیمسال دوم یه کم حجیم باشه بهتره با خیلی سبز یا دریافت همراه بشین
      -شکل های کتاب درسی رو جدی بگیرین
      تست های ازمون قلم چی رو بررسی کنین
      -به دروس شیمی و ریاضی بهای زیادی بدین چون دارای ضریب بالایی در این زیرگروه هستن
      امیدوارم به هدف تون برسین

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      من بهت جمع بندی زمین مهر و ماه رو توصیه می کنم...

اولا که در عین خلاصه بودن جامع هست و چیزی از قلم نینداخته

دوم حجم مناسبی داره و حجم کتاب بهت استرس نمیده حدود 190 صفحس

سوم اینکه تست های سراسری رو از سال 80 به بعد متناسب با هر مبحث اورده

چهارم اینکه نموداری اموزش داده

پنجم اینکه پاسخنامه خوبی داره

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      آخه از یه نفر که امسال زمینو حدود 80 زده بود گفت جامع مهروماه داشت و نسبت به بقیه کتابا جامع تر هست و درسنامه خوبی هم داره...

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      من قط یه چیز بگم! زمین شناسی خیلی خیلی خیلی مهمه! زمین شناسی حدود 70 درصد کنکور حفظیه و بقیش تحلیلی طوره..من فقط کتاب درسی رو خوندم و هیچی تست نزدم! میانگین زمین شناسی قلم چیم ترم 1 حدود 7500 بود و ترم 2 هم نخوندم دیگه!
      میخوام بگم کلا تست برن هر چی بیشتر بزنی بهتره

شیمی و ریاضی هم که اضحه خیلی مهمه! کلا مجموع ضرایب داروسازی 53 هستش! روی زیست و شیمی و زمین سرمایه گذاری کنی منطقی ترین حالته ( به نسبت زمان)
      20 تا دانشکده داروسازی هم در کل کشور وجود داره

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      آخرش چیکار کنم؟جامع مهروماه یا جمع بندی مهروماه رو بگیرم...

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Remistry نمایش پست ها
      آخرش چیکار کنم؟جامع مهروماه یا جمع بندی مهروماه رو بگیرم...
      شما دوست عزیز خودت عقل داری سطح آگاهی از خودتم بیشتر از ماست

با توجه به این شرایط و وقتی که مونده و با توجه به سبک کتاب جمع بندی و نحوه ارائه مطلبش جمع بندیش بهتره

ینی مطمنم همون نتیجه ای که میخای و مد نظرت هست رو می تونی باهاش بگیری

حالا باز اگه خودت فکر می کنی از پس جامعش بر میای تو این فرصت باقی مونده و سطح زمین شنایست عالیه ! دیگه خود دانی جامع رو بگیر

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط one man army نمایش پست ها
      شما دوست عزیز خودت عقل داری سطح آگاهی از خودتم بیشتر از ماست

با توجه به این شرایط و وقتی که مونده و با توجه به سبک کتاب جمع بندی و نحوه ارائه مطلبش جمع بندیش بهتره

ینی مطمنم همون نتیجه ای که میخای و مد نظرت هست رو می تونی باهاش بگیری

حالا باز اگه خودت فکر می کنی از پس جامعش بر میای تو این فرصت باقی مونده و سطح زمین شنایست عالیه ! دیگه خود دانی جامع رو بگیر
      سومو میشه با جمع بندیش خوند ولی خوب به نظر شما برای زمین پیش که بعضی مباحثش رو باید خوب یاد گرفت(تحلیلی ها) و آموزش دید با جمع بندی میشه خوب فهمید؟

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      دوست عزیز ببینید من خودم اینطوری بودم که اول از رو هفت چیز می خوندم ولی اصلا تست ها رو نمی فهمیدم. هفت چیز بدترین کتاب زمین شناسیه به نظرم.
      بعد رفتم جامع مهروماه گرفتم و درسنامه هاش رو خوندم ولی سر ازمونای سنجش غلط می زدم. حالا نمیدونم دوستان دیگر در تاپیک چیکار کردند که میگن زمین شناسیشون بدون تست زدن بالاست!
      بعد که تستاش رو زدم نکاتی که هربار ازش سوال میدن دستم اومد. اون نکات رو هر سال ازمونای سنجش و کنکور سوال میده. ازمون های سنجش هم در حد کنکوره!! مثل بقیه درس ها نیست. زمین شناسی چند ساله که آسون و کلا یه جور سوال میدن. بیشتر هم به شکل ها توجه می کنند.
      رو این حساب به نظرم شما جامع مهر و ماه رو بگیر و هر فصلی که کار کردی حتما تست هاش هم بزن. مهم نیست چند فصل بشه تست هاش رو بزنی دیگه مطمئنی هر سوالی که از اون فصل بدن درست میزنی.
      در ضمن خودم هم تو کنکور ۹۴، ۷۸ زدم.

11. Top | #11
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      فقط هفت چیز

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      برای دارو زمین جکم برگ برنده رو داره فراموشش نکن

13. Top | #13
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط elm10 نمایش پست ها
      دوست عزیز ببینید من خودم اینطوری بودم که اول از رو هفت چیز می خوندم ولی اصلا تست ها رو نمی فهمیدم. هفت چیز بدترین کتاب زمین شناسیه به نظرم.
      بعد رفتم جامع مهروماه گرفتم و درسنامه هاش رو خوندم ولی سر ازمونای سنجش غلط می زدم. حالا نمیدونم دوستان دیگر در تاپیک چیکار کردند که میگن زمین شناسیشون بدون تست زدن بالاست!
      بعد که تستاش رو زدم نکاتی که هربار ازش سوال میدن دستم اومد. اون نکات رو هر سال ازمونای سنجش و کنکور سوال میده. ازمون های سنجش هم در حد کنکوره!! مثل بقیه درس ها نیست. زمین شناسی چند ساله که آسون و کلا یه جور سوال میدن. بیشتر هم به شکل ها توجه می کنند.
      رو این حساب به نظرم شما جامع مهر و ماه رو بگیر و هر فصلی که کار کردی حتما تست هاش هم بزن. مهم نیست چند فصل بشه تست هاش رو بزنی دیگه مطمئنی هر سوالی که از اون فصل بدن درست میزنی.
      در ضمن خودم هم تو کنکور ۹۴، ۷۸ زدم.
      ببخشید شما الان دانشجوی داروسازی هستید؟

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط remistry نمایش پست ها
      ببخشید شما الان دانشجوی داروسازی هستید؟
      خیر من اختصاصیای دیگه رو پایین زدم رتبه زیرگروه ۲ ام شد حدود ۴۰۰۰ . زیر گروه ۱ ام حدود ۶۰۰۰.
      یعنی رتبه کشوریم در کل، از رتبه زیرگروه در منطقه ام بالاتره!! :d
      زمین رو که ۷۸ زدم رتبه زیرگروه رو ۲۰۰۰ برد بالا. رتبه منطقه ام رو ۵۰۰۰. خخخخ
      امسال همه درس ها رو بالا میزنم رتبه منطقه ام دو رقمی بشه انشاءالله.

15. Top | #15
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط elm10 نمایش پست ها
      خیر من اختصاصیای دیگه رو پایین زدم رتبه زیرگروه ۲ ام شد حدود ۴۰۰۰ . زیر گروه ۱ ام حدود ۶۰۰۰.
      یعنی رتبه کشوریم در کل، از رتبه زیرگروه در منطقه ام بالاتره!! :d
      زمین رو که ۷۸ زدم رتبه زیرگروه رو ۲۰۰۰ برد بالا. رتبه منطقه ام رو ۵۰۰۰. خخخخ
      امسال همه درس ها رو بالا میزنم رتبه منطقه ام دو رقمی بشه انشاءالله.
      ممنون بابت کمکتون...

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن