خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

دانشجو بیدار باش : شفافیت «راه خروج از فساد اداری و سیاسی در ایران»

دوستان کنکوری و دانشجویان عزیز سلام .
      یه راست میرم سر اصل مطلب ! همه میدونید که وضعیت فعلی ایران چقدر نا به سامانه ، همه از رشوه گیری ها ،شانتاژ ها و کثافت کاری های سیاسی چپ و راست خبر دارید . مطمئن باشید تا وقتی این مسائل توی کشور وجود داره ، ایران جایی افراد تحصیل کرده نیست . چون منسب های دولتی به افراد سیاسی داده میشه نه افراد کار بلد و با تجربه ، خیلی ها ممکنه با خودشون فکر کرده باشن که آخر این همه درس خوندن به کجا میرسه ؟
      من بهتون اطمینان میدم تا وقتی سیاسی بازی وجود داره حتی ذهن خودتون هم نمیتونه دنبال یه هدف ملی باشه چون توی همچین وضعی پیشرفت کشور به ضرر یه عده افراد معدوده که دارن از عقب موندگی مملکت نون در میارن . ریشه همه ی این مشکلات رو میشه توی مجلس پیدا کرد .

آی دانشجو ، نماینده ای که دوره قبل فرستادی مجلس برات چیکار کرد ؟ به چنتا از وعده هاش عمل کرده؟ اصلا میدونی همین نماینده که بهش رای دادی خرج تبلیغات انتخاباتیش رو از کجا اورده ؟ چقد ثروت داره ؟ از کیا حمایت کرده ؟؟؟؟؟؟؟

وقتشه این مشکلات توی کشور ما به حداقل برسه ! الان بهترین زمان برای این کاره ، کمتر از یه ماه به انتخابات مجلس مونده و کاندیدا ها دارن تمام زورشون رو میزنن که رای جمع کنن و در عین حال برای رقیباشون دردسر ایجاد کنن ! نمیخوام از کثافت کاری های سیاسی اینجا بنویسم ولی بدونید الان وقتیه که کاندیدا ها هر کاری برای رای اوردن انجام میدن !

عده ای دانشجو از همین فرصت استفاده کردن و یه کمپین مردمی راه انداختن برای درخواست شفافیت . دانشگاه های زیادی هم توی این مدت چند روزه حامی کمپین شدن . چند تا سایت برای تحلیل اوضاع نماینده ها و سابقه گذشتشون و همچنین پورتال هایی برای ارتباط با نمایندگان هر شهر به زودی رونمایی میشه (فکر میکنم 10 بهمن ماه)

لطفا توی شبکه های اجتماعی که عضوشون هستید برای این کمپین تبلیغ کنید ، این یه درخواست مردمیه که نباید از پا در بیاد .آقای روحانی 2 سال پیش وعده شفافیت اطلاعات و دولت الکترونیک رو به ملت داد اون هم توی مدت 90 روز ، متاسفانه حافظه تاریخیمون این قدر کم شده که بعضی وقت ها یادمون میره حقمون رو هم بگیریم .

وقایعی که برای رسیدن به این هدف اتفاق افتاده رو توی پست دوم میذارم ...

There is enough light
      for one who wants to see

...Chemistry : Chem is Try

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

There is enough light
      for one who wants to see

ویرایش توسط 0M0HamMad0 : 28 بهمن 1394 در ساعت 17:16

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      فردی به دکتر مراجعه کرده بود.
      در حین معاینه، یک نفر بازرس از راه میرسه و از دکتر میخواد که مدارک نظام پزشکی شو ارائه بده.
      دکتر بازرس رو به کناری میکشه و پولی دست بازرس میزاره و میگه: من دکتر واقعی نیستم. شما این پول رو بگیر بی خیال شو. بازرس که پولو میگیره از در خارج میشه.
      مریض یقه بازرس رو میگیره و اعتراض میکنه. بازرس میگه منم بازرس واقعی نیستم و فقط برای اخاذی اومده بودم ولی توی مریض میتونی از دکتر قلابی شکایت کنی.
      مریض لبخند تلخی میزنه و میگه: اتفاقا من هم مریض نیستم و فقط اومده بودم گواهی بگیرم نرم سرکار!!!!!!!

در جامعه ای که هرکس بنوعی آلوده به فساد یا حداقل خطا !! میباشد، چگونه میشود با فساد بطور قطعی و ریشه ای مبارزه کرد؟؟؟؟؟

رک بگم

در جامعه ما این ها فساد محسوب نمیشه و در واقع هرکسی اینطوری باشه زرنگ محسوب میشه...

تنها فساد واقعی در جامعه ما حجاب خانم ها و داشتن ماهواره و ایضا نگفتن مرگ بر اسرائیل
      و تحریف نکردن تاریخ هست

خانه از پای بست ویران است ...

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Maestro Arman نمایش پست ها
      فردی به دکتر مراجعه کرده بود.
      در حین معاینه، یک نفر بازرس از راه میرسه و از دکتر میخواد که مدارک نظام پزشکی شو ارائه بده.
      دکتر بازرس رو به کناری میکشه و پولی دست بازرس میزاره و میگه: من دکتر واقعی نیستم. شما این پول رو بگیر بی خیال شو. بازرس که پولو میگیره از در خارج میشه.
      مریض یقه بازرس رو میگیره و اعتراض میکنه. بازرس میگه منم بازرس واقعی نیستم و فقط برای اخاذی اومده بودم ولی توی مریض میتونی از دکتر قلابی شکایت کنی.
      مریض لبخند تلخی میزنه و میگه: اتفاقا من هم مریض نیستم و فقط اومده بودم گواهی بگیرم نرم سرکار!!!!!!!

در جامعه ای که هرکس بنوعی آلوده به فساد یا حداقل خطا !! میباشد، چگونه میشود با فساد بطور قطعی و ریشه ای مبارزه کرد؟؟؟؟؟

رک بگم

در جامعه ما این ها فساد محسوب نمیشه و در واقع هرکسی اینطوری باشه زرنگ محسوب میشه...

تنها فساد واقعی در جامعه ما حجاب خانم ها و داشتن ماهواره و ایضا نگفتن مرگ بر اسرائیل
      و تحریف نکردن تاریخ هست

خانه از پای بست ویران است ...
      عه چه جالب این تاپیک !!!!
      پست دوم رو بزودی ویرایش میکنم اگه میخواید جواب سوالتون رو بگیرید حتما ببینیدش و نظرتون رو بگید اگر که فقط دنبال سیاه نمایی هستید و آیه یاس میخونید فقط میتونم بگم موفق باشید .

There is enough light
      for one who wants to see

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      رای ندادن که اشتباه بسیار بدیه...

چون باعث میشه افراد بی مایه وارد مجلس بشن...

برای رای دادن هم برای نمونه در تهران 30 نفر رو باید انتخاب کرد

که خب چطور میشه سوابق 1200کاندید ! رو خوند و چطور میشه فهمید کی

راست میگه کی دروغ

راه کار من اینه که به لیست های جناح ها اعتماد کرد

جنان اصولگرا بخوبی حساب خودشو پس داده ! و دولت و مجلس احمدی نژاد و نهم

رو در اختیار داشت و اونهمه اختلاس و بی کفایتی و سوء مدیریت پیش اومد

پس باید به اصلاح طلبان که منافع ملی رو بر منافع جناحی ترجیح میدن

رای بدیم

حکایت ما جاودانه شود

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Team Sar Dadbin نمایش پست ها
      رای ندادن که اشتباه بسیار بدیه...

چون باعث میشه افراد بی مایه وارد مجلس بشن...

برای رای دادن هم برای نمونه در تهران 30 نفر رو باید انتخاب کرد

که خب چطور میشه سوابق 1200کاندید ! رو خوند و چطور میشه فهمید کی

راست میگه کی دروغ

راه کار من اینه که به لیست های جناح ها اعتماد کرد

جنان اصولگرا بخوبی حساب خودشو پس داده ! و دولت و مجلس احمدی نژاد و نهم

رو در اختیار داشت و اونهمه اختلاس و بی کفایتی و سوء مدیریت پیش اومد

پس باید به اصلاح طلبان که منافع ملی رو بر منافع جناحی ترجیح میدن

رای بدیم

majlesnama.ir
      این سایت اطلاعات مفیدی داره

There is enough light
      for one who wants to see

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن