خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 16
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

Smile ریاضی تجربی . زمین شناسی

سلام دوستان .

1- ببخشید تا حالا کسی ازتون از این جزوه زمین شناسی آقای چلاجوری یا کتاب همایش نشر دریافت استفاده کرده؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خوبه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ازش نتیجه گرفتین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من خودم هفت چیزو میخونم خیلی خوب توضیح داده ولی خب همایش نشر دریافت میگن خیلی کم حجمه حدودا 70 صفحه هستش و شما رو توی کمترین زمان به درصد خوبی میرسونه .

اگه کسی داره لطف کنه آپ کنه ممنون میشم .

2- سوال دیگمم اینه که من زیاد اسم این آقای قاسمی دبیر ریاضی رو شنیدم . میگن جزوات خیلی خوبی داره . البته وسه رشته تجربی .

آیا واقعا اینطوره؟؟؟؟؟

کسی ازش خودنه؟؟؟؟؟؟؟؟

نتیجه گرفته؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من خودم خیلی سبز رو میخونم و خیلی هم عالیه و نتیجه هم میگیرم . ولی میخام درصدمو بکشم بالا .

حالا آیا جزوات ایشون به درد میخورن؟؟؟؟؟؟؟

2. Top | #2
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سوال اولت کتابش خیلی خلاصه هست برای درصد ۳۰ ۴۰ از لقمه مهروماه استفاده کن سوال دوم قاسمی بدرد نمیخوره

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamed96 نمایش پست ها
      سوال اولت کتابش خیلی خلاصه هست برای درصد ۳۰ ۴۰ از لقمه مهروماه استفاده کن سوال دوم قاسمی بدرد نمیخوره

شما مطمئنی؟؟؟؟؟

خب اگه اینطوره وسه زمین خب همون هفت چیزو میخونم .

ولی من راجبش چیزای دیگه شنیده بودم .

بعد جزوه ریاضی آقای قاسمی چرا خوب نیست؟؟؟؟؟؟؟؟ من تعریفشو زیاد شنیدم خووووووو .

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      واسه زمین جمع بندی مهر و ماه بگیرین

هم تست داره

هم میکروبسته بندی هست

هم نموداری هست

همم پاسخنامه خوبی داره

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamed96 نمایش پست ها

داداش ایشون http://forum.konkur.in/users/15667/

گفتن که از این جزوه ریاضی آقای قاسمی استفاده کردن و نتیجه هم گرفتن .

کما اینگه خودشون هم الان دانشجوی پزشکی هستن .

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ah.at نمایش پست ها
      سلام دوستان .

1- ببخشید تا حالا کسی ازتون از این جزوه زمین شناسی آقای چلاجوری یا کتاب همایش نشر دریافت استفاده کرده؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خوبه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ازش نتیجه گرفتین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من خودم هفت چیزو میخونم خیلی خوب توضیح داده ولی خب همایش نشر دریافت میگن خیلی کم حجمه حدودا 70 صفحه هستش و شما رو توی کمترین زمان به درصد خوبی میرسونه .

2- سوال دیگمم اینه که من زیاد اسم این آقای قاسمی دبیر ریاضی رو شنیدم . میگن جزوات خیلی خوبی داره . البته وسه رشته تجربی .

آیا واقعا اینطوره؟؟؟؟؟

کسی ازش خودنه؟؟؟؟؟؟؟؟

نتیجه گرفته؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من خودم خیلی سبز رو میخونم و خیلی هم عالیه و نتیجه هم میگیرم . ولی میخام درصدمو بکشم بالا .

حالا آیا جزوات ایشون به درد میخورن؟؟؟؟؟؟؟

با سلام

دوست عزیز

برای زمین کتاب درسی رو بخون برو تست بزن الکلیم خوتو درگیر کتاب کمک اموزشی نکن البته خودمن از روی کتاب بر اساس داش خودم و اون چیزی که بلد بودم جزوه برداری می کردم اونم بیش تر دسته بندی مخصوصا در مورد کانی ها چون این طوری راحت تر یاد می گیرمو سرعت خوندنم بالا می زه موفق باشین

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      Up

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      داداش الکی اپ نکن! همونطور که دوست عزیزمون در بالا گفتند برای زمین شناسی بخونی بری سر جلسه غلط میزنی! کتاب تست بگیر کار کن. بر خلاف نظر سما به نظرم زمین شناسی هفت چیز آشغاله! کتاب جامع کنکور مهروماه رو بگیر تستاشم بزن.

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط elm10 نمایش پست ها
      داداش الکی اپ نکن! همونطور که دوست عزیزمون در بالا گفتند برای زمین شناسی بخونی بری سر جلسه غلط میزنی! کتاب تست بگیر کار کن. بر خلاف نظر سما به نظرم زمین شناسی هفت چیز آشغاله! کتاب جامع کنکور مهروماه رو بگیر تستاشم بزن.

خب داداش زمینو که همه گفتن .

ریاضی آقای قاسمیو چییییییی؟؟؟؟؟؟؟؟

کسی راجبش نظر دقیقی نداد .

10. Top | #10
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوست عزیز سال پیش من جزوشو که گفته بود۷۰ درصد سوالای کنکور رو پیش بینی کرده ۳۰۰تومن میفروخت که من البته ار یه سایتی مجانی دانلود کردم و دیدم فقط اومده تستای کنکورو توش گذاشته خیلی آدم دزدیه

11. Top | #11
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من زمین چلاجور رو خودم دارم. خلاصه کرده مطالبو
      اگ اونو بخونی کفایت نمیکنه و باید کتاب درسیم حتما خونده بشه. یعنی شعاری که رو جلد کتابه دروغه ( 100 درصد سوالات کنکور در 80 صفحه!! )
      تعداد تستاشم کمه و این یه امتیاز منفی بزرگه
      واسه ریاضیم اگ میخای درصد بیاری بالا برو iq گاج بگیر یا سوالات آزمونای آزمایشی مختلف رو بزن

12. Top | #12
      کاربر اخراجی

Romantic
      نمایش مشخصات
      من جزوش دارم داش
      مفتش گرونه!!!

Sent from my LenovoA3300-HV using Tapatalk

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      عااااااغاااااا فک کنم خودت سری تست های سراسری اخیر رو که آقای سلیمانی تهیه کرده بودنو گذاشته بودی تو انجمن؟...بگذریم....

جزوه طلایی چلاجور جزوه کم حجم و خیلی مفیدیه ولیییی به تنهایی کافی نیست (مگر اینکه قبلا زمین رو یه دور تموم کرده باشی) اگه دی وی دی زمین آفبا رو داشته باشی اونجا همه چیزو گفته میتونی جزوه طلایی رو تکمیل کنی (تو دی وی دی تصویر سازی های خیلی خوبی انجام داده و با بیان کامل همه چیز رو توضیح داده فقط تو 10ساعت) و بعدش فقط باید تست بزنی...بخدا بدون تست تو هیچ درسی نمیشه نتیجه گرفت بویژه تو زمین...

اگه هفت چیز داری=>اونو بخون و همراه باهاش تست سراسری جدید رو بزن...مطمئن باش 70 درصد میزنی...

اما پیشنهاد من اینه که اگه انجامش بدی کم کم 90 رو شاخشه:
      «جزوه طلایی+ زمینdvd افبا» در دوران طلایی تموم کن(خود استاد چلاجور هم همینو پیشنهاد میده)«فقط 12روز طول میکشه روزی 45دیقه»+تست سراسری 5 سال اخیر
      +اصلا به کتاب درسی الان نباید گیر داد چون خیلی حجیمه و وقت گیره به زمین باید در حد خودش وقت گذاشت
      اما واس شکلهای مهم خواستی مراجعه کن به کتاب درسی

هرچند اغلب شکلهای پر نکته تو تست های سراسری اخیر اومده و اگه دی وی دی داری اونم لازم نیس
      ویرایش توسط EXCELSIOR : 24 اسفند 1394 در ساعت 18:04

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dr.a.f نمایش پست ها
      عااااااغاااااا فک کنم خودت سری تست های سراسری اخیر رو که آقای سلیمانی تهیه کرده بودنو گذاشته بودی تو انجمن؟...بگذریم....

جزوه طلایی چلاجور جزوه کم حجم و خیلی مفیدیه ولیییی به تنهایی کافی نیست (مگر اینکه قبلا زمین رو یه دور تموم کرده باشی) اگه دی وی دی زمین آفبا رو داشته باشی اونجا همه چیزو گفته میتونی جزوه طلایی رو تکمیل کنی (تو دی وی دی تصویر سازی های خیلی خوبی انجام داده و با بیان کامل همه چیز رو توضیح داده فقط تو 10ساعت) و بعدش فقط باید تست بزنی...بخدا بدون تست تو هیچ درسی نمیشه نتیجه گرفت بویژه تو زمین...

اگه هفت چیز داری=>اونو بخون و همراه باهاش تست سراسری جدید رو بزن...مطمئن باش 70 درصد میزنی...

اما پیشنهاد من اینه که اگه انجامش بدی کم کم 90 رو شاخشه:
      «جزوه طلایی+ زمینdvd افبا» در دوران طلایی تموم کن(خود استاد چلاجور هم همینو پیشنهاد میده)«فقط 12روز طول میکشه روزی 45دیقه»+تست سراسری 5 سال اخیر
      +اصلا به کتاب درسی الان نباید گیر داد چون خیلی حجیمه و وقت گیره به زمین باید در حد خودش وقت گذاشت
      اما واس شکلهای مهم خواستی مراجعه کن به کتاب درسی

هرچند اغلب شکلهای پر نکته تو تست های سراسری اخیر اومده و اگه دی وی دی داری اونم لازم نیس

خخخخخخخخخ آره دادا خودم قبلا آرشیو سوالای کنکورو گذاشتم .

منتها این تاپیک ماله خیلی قبلتر از اون .
      این تاپیک مال 7 بهمنه ... الان آپ شده .

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ah.at نمایش پست ها
      خخخخخخخخخ آره دادا خودم قبلا آرشیو سوالای کنکورو گذاشتم .

منتها این تاپیک ماله خیلی قبلتر از اون .
      این تاپیک مال 7 بهمنه ... الان آپ شده .
      اااااااااااااا!!!!!
      راس میگی اصلا ب تاریخش نیگا نکردم

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن