خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11

موضوع: زیدان

1. Top | #1
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

زیدان

همسر بازیکن وکاپیتان اسبق تیم ملی فرانسه در گفتگویی خواندنی از برخی زوایای بازگو نشده زندگی زیدان پرده برداشت.

به گزارش
      گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان؛همسر زیدان در گفتگو با روزنامه پاریس اسپورت در مورد شوهرش چند نکته جالب را عنوان کرد.

وی گفت: وقتی زیدان از من خوشش آمد، پرسید آیا مسیحی هستی؟ در جواب گفتم،بلی

زیدان با این کلمه چهره اش عوض شد و رفت، مدتی گذشت و از زیدان خبری نشد تا کنجکاو شدم و دنبالش راگرفتم، وقتی منزل شخصیش را در پاریس پیدا کردم، با دیدنم تعجب کرد و من هم علت ناپدید شدنش را پرسیدم.

زیدان گفت می خواستم با شما ازدواج کنم ولی تو مسیحی هستی ومن مسلمان!

طی چند ملاقات من شیفته دین و رفتار زیدان شدم و تصمیم گرفتم هم مسلمان شوم هم با زیدان ازدواج کنم.

همسر زیدان می گوید: زیدان هی چوقت نمازش را قطع نکرد و عصبانی نمی شد.

اما نکته جالب این بود که هروقت حقوق می گرفت یا درآمدی دیگری داشت حسابدارش ده درصد از آنرا کسر می کرد، علت را پرسیدم ، زین الدین گفت این همان زکات است که برایت توضیح داده بودم، ده درصد درآمدم مستقیم وارد حساب هزار یتیم الجزایری می شود.

همسر بازیکن و کاپیتان سابق تیم ملی فرانسه راز حمله با سر زیدان به بازیکن ایتالیایی در آخرین بازی ملی اش را نیز بر ملا کرد و در این باره گفت: زیدان هیچ وقت عصبانی نمی شد مگر به اسلام توهین شود،

بازیکن ایتالیایی به او گفت مسلمان تروریست به همین دلیل زیدان هم کنترلش را از دست داد و با سر به سینه مدافع ایتالیایی ضربه زد.

زیدان در این مورد می گوید، این ضربه شیرین ترین ضربه ای بود که زدم وپانصدهزار یورو جریمه اش از آن شیرین تر بود و برای دینم تمام اموال وحتی جانم را می دهم.

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      بازیکنای ما هم زکات میدن؟

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط a.z.s نمایش پست ها
      همسر بازیکن وکاپیتان اسبق تیم ملی فرانسه در گفتگویی خواندنی از برخی زوایای بازگو نشده زندگی زیدان پرده برداشت.

به گزارش
      گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان؛همسر زیدان در گفتگو با روزنامه پاریس اسپورت در مورد شوهرش چند نکته جالب را عنوان کرد.

وی گفت: وقتی زیدان از من خوشش آمد، پرسید آیا مسیحی هستی؟ در جواب گفتم،بلی

زیدان با این کلمه چهره اش عوض شد و رفت، مدتی گذشت و از زیدان خبری نشد تا کنجکاو شدم و دنبالش راگرفتم، وقتی منزل شخصیش را در پاریس پیدا کردم، با دیدنم تعجب کرد و من هم علت ناپدید شدنش را پرسیدم.

زیدان گفت می خواستم با شما ازدواج کنم ولی تو مسیحی هستی ومن مسلمان!

طی چند ملاقات من شیفته دین و رفتار زیدان شدم و تصمیم گرفتم هم مسلمان شوم هم با زیدان ازدواج کنم.

همسر زیدان می گوید: زیدان هی چوقت نمازش را قطع نکرد و عصبانی نمی شد.

اما نکته جالب این بود که هروقت حقوق می گرفت یا درآمدی دیگری داشت حسابدارش ده درصد از آنرا کسر می کرد، علت را پرسیدم ، زین الدین گفت این همان زکات است که برایت توضیح داده بودم، ده درصد درآمدم مستقیم وارد حساب هزار یتیم الجزایری می شود.

همسر بازیکن و کاپیتان سابق تیم ملی فرانسه راز حمله با سر زیدان به بازیکن ایتالیایی در آخرین بازی ملی اش را نیز بر ملا کرد و در این باره گفت: زیدان هیچ وقت عصبانی نمی شد مگر به اسلام توهین شود،

بازیکن ایتالیایی به او گفت مسلمان تروریست به همین دلیل زیدان هم کنترلش را از دست داد و با سر به سینه مدافع ایتالیایی ضربه زد.

زیدان در این مورد می گوید، این ضربه شیرین ترین ضربه ای بود که زدم وپانصدهزار یورو جریمه اش از آن شیرین تر بود و برای دینم تمام اموال وحتی جانم را می دهم.

آغا من یه سوال وسم پیش اومده .

کاری به زکاتشو اینا ندارم من .

خو مگه هرکی که مسلمانه با حجاب نیست؟؟؟؟؟

په وقتی کسی که مسلمان نیست حجاب نداره خوووووو .

په چجوری زیدان زنشو دیده بدون حجاب قبل ازدواج بعد پرسیده که مسلمانی یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ah.at نمایش پست ها

په چجوری زیدان زنشو دیده بدون حجاب قبل ازدواج بعد پرسیده که مسلمانی یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      به ترکیه نگاه کن جوابتو بگیر

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

به ترکیه نگاه کن جوابتو بگیر

خووو بابا اونا لا اقل یه مانتو میپوشن

یه مغنهای یه چیزی برهنه که نیستن که ...

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ah.at نمایش پست ها

حجاب فقط " یک بهانه !" است برای افراد متحجر بمنظور استفاده از

واژگانی چون نامسلمان! و فاحشه و...!

گرنه؛ هستند دختران و زنان مسلمانی که حجاب ندارند! "با استدلال اینکه امری است شخصی"

و هستند کسانی که دارند !
      حکایت ما جاودانه شود

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط broslee نمایش پست ها
      اینا چیه
      یه چیزی هست بگم شاخ درمیارین.

از همین تریبون اعلام میکنم

متن مصاحبه صحت ندارد.

اگه دارد خب منبع رسمی معرفی کنید.

تا در اونصورت اشتباهات محض مصاحبه را بگویم.

من قصدم این نبود که بگم مصاحبه دروغه فقط خاستم پای ضریب هوشی زیدانو بکشم وسط خخخخخخخخخخ

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Team Sar Dadbin نمایش پست ها
      حجاب فقط " یک بهانه !" است برای افراد متحجر بمنظور استفاده از

واژگانی چون نامسلمان! و فاحشه و...!

گرنه؛ هستند دختران و زنان مسلمانی که حجاب ندارند! "با استدلال اینکه امری است شخصی"

و هستند کسانی که دارند !

میفهمم چی میگی .

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      الْيَوْمَ أُحِلَّ لَكُمُ الطَّيِّبَاتُ ۖ وَطَعَامُ الَّذِينَ أُوتُوا الْكِتَابَ حِلٌّ لَّكُمْ وَطَعَامُكُمْ حِلٌّ لَّهُمْ ۖ وَالْمُحْصَنَاتُ مِنَ الْمُؤْمِنَاتِ وَالْمُحْصَنَاتُ مِنَ الَّذِينَ أُوتُوا الْكِتَابَ مِن قَبْلِكُمْ إِذَا آتَيْتُمُوهُنَّ أُجُورَ‌هُنَّ مُحْصِنِينَ غَيْرَ‌ مُسَافِحِينَ وَلَا مُتَّخِذِي أَخْدَانٍ ۗ وَمَن يَكْفُرْ‌ بِالْإِيمَانِ فَقَدْ حَبِطَ عَمَلُهُ وَهُوَ فِي الْآخِرَ‌ةِ مِنَ الْخَاسِرِ‌ينَ
      5 مائده

امروز چیزهای پاکیزه برای شما حلال شده؛ و (همچنین) طعام اهل کتاب، برای شما حلال است؛ و طعام شما برای آنها حلال؛ و (نیز) زنان پاکدامن از مسلمانان، و زنان پاکدامن از اهل کتاب، حلالند؛ هنگامی که مهر آنها را بپردازید و پاکدامن باشید؛ نه زناکار، و نه دوست پنهانی و نامشروع گیرید. و کسی که انکار کند آنچه را باید به آن ایمان بیاورد، اعمال او تباه می‌گردد؛ و در سرای دیگر، از زیانکاران خواهد بود.
      --------------------------------------------------------

زیدان چرا گفته من مسلمانم وتو مسیحی و به این خاطر از ازدواج امتناع کرده؟این آیه را بلد نبوده.حتی زن او و گزارشگر هم بلد نبوده اند.شاید بلد بوده اند ولی خواسته اندکتمان کنند.

شاید اصلا مصاحبه ای وجود نداشته باشد.
      ویرایش توسط broslee : 07 بهمن 1394 در ساعت 02:07

10. Top | #10
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      فک کنم مصاحبه درسته و از باشگاه خبرنگارانه
      مهم اینه که الگو بگیریم!!!
      من خودم اعتقاد دارم مرد باید چشم پاکو چشم سیر باشه!!!اگر زن ل-خ-ت مادر زا-د بیاد بیرون ولی مرد چشم پاک باشه مشکلی پیش نمیاد
      نصف امنیت جامعه از همین راه تامین میشه
      موفق باشین/نمازو فراموش نکنین
      خلاف قوانین.

11. Top | #11
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      بازیکنای ما هم زکات میدن؟
      اون خمسه.....مگه از پولم زکات میدن؟
      ویرایش شده توسط مدیریت
      خلاف قوانین.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن