خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 5 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 71
    1. Top | #1
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات

Exclamation منم یکی از کنکوری هام :)

سلام ..راستش من یکی ازون بچه کنکوریام که اصلا هدف ندارم !!! ببینید واقعن نمیدونم علاقم به چیه ؟؟؟؟! رشتمم تجربیه ! بنده از بهترین دی وی دی ها بگیر تا تاپ ترین کتابها و هرچی که مختص یک کنکوری باشه دارم !
      اما واقعیتش رفتن به دانشگاه از یک نظر تن منو به لرزه درمیاره ازونجایی که من به خانوادم وابسته ام و فکر اینکه چجور بدون اونا میتونم طاقت بیام عذابم میده !
      همه خونوادم از بچگی بمن دکتر میگفتن ! اما من هیچ واکنشی نداشتم اما خیلی درباره پزشکی فکر کردم دربارش مطلب خوندم ..اما ایا میشه من برای پزشکی بخونم یعنی درصورتی ک فعلا هدفی ندارم اونو هدف قرار بدم اینجوری میشه عایا؟

یکی بیاد منو کمک کن من اینروزها خیلی سردرگمم و بعضی اوقات ارزوی مرگ دارم !

من کسی بودم ک درسامو عالی میخوندم و جزو دانش اموزان موفق بودم اما امسال هیچ انگیزه ای ندارم و یکساعت خوندنم برام شده معظل !!!!

خدایااااااااا توی این انجمن کسی رو برای یاری من بفرس ..یا رب

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      خب تو میتونی همون کرمان قبول شی پیش خانوادت .

3. Top | #3
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      منم فقط چون کنکور دارم می خونم واقعا منم به پزشکی علاقه ندارم منم دلم نمی خاد برم یه شهر دیگه ولی خانوادم اصرار دارن که کلان شهر قبول شم.ولی من می خونم واقعا بدون هیچ هدفی تا ببینم چی میشه رتبه که خوب باشه رشتشم پیدا میشهبخون بالاخره که باید بری دانشگاه

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      با سلام
      خیلی ها هستند ارزو دارند تو خونشون ارامش باشه بتونند یه کتاب کمک درسی بخرن یا باید منت خیلیا رو بکشن تا یه کتاب بهشون قرض بده به نظر من شما با شرایط خوبی که دارین بی دغدغه می ت.نین درس بخونین
      شما باید تو سال کنکور تا می تونید فضای دورو برتون رو اروم کنید همین هایی که بهت می گن دکتر فردا جواب کنکورتن بیاید اولین نفرهاییی اند که می گن اینهمه می گفتن درسش خوب خوب بود پس چرا قبول نشد یا هزار حرفه دیگه
      خلاصه حرف من اینه که وضعیت الانتون به خاطر طرز فکرتونه نه دلایل دیگه به اینده امید وار باشید مثل همه که شاید امیدشون واهی باشه اما تلاش می کنن اگرم موفق نشن بازم تلاششون رو کردن فردا تا اخر عمرشون نمی خوان حسرت بخورن کاش اون موقع زحمت می کشیدن
      دوسه سال دیگه خودتون هم به اعتقاداتون خندتون می گیره کاری نکنید فردا تاسف بخورید
      با ارزوی موفقیت

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fafaaa77 نمایش پست ها
      سلام ..راستش من یکی ازون بچه کنکوریام که اصلا هدف ندارم !!! ببینید واقعن نمیدونم علاقم به چیه ؟؟؟؟! رشتمم تجربیه ! بنده از بهترین دی وی دی ها بگیر تا تاپ ترین کتابها و هرچی که مختص یک کنکوری باشه دارم !
      اما واقعیتش رفتن به دانشگاه از یک نظر تن منو به لرزه درمیاره ازونجایی که من به خانوادم وابسته ام و فکر اینکه چجور بدون اونا میتونم طاقت بیام عذابم میده !
      همه خونوادم از بچگی بمن دکتر میگفتن ! اما من هیچ واکنشی نداشتم اما خیلی درباره پزشکی فکر کردم دربارش مطلب خوندم ..اما ایا میشه من برای پزشکی بخونم یعنی درصورتی ک فعلا هدفی ندارم اونو هدف قرار بدم اینجوری میشه عایا؟

من کسی بودم ک درسامو عالی میخوندم و جزو دانش اموزان موفق بودم اما امسال هیچ انگیزه ای ندارم و یکساعت خوندنم برام شده معظل !!!!

سلام-بت تبریک میگم-تو یه کنکوری هستی مثل خودم-میخوای سد بشکنی-اماده ای؟
      1)درباره دوری از خوندارت باید بگم که چیز طبیعیه همه اینجورین(مثل خودم)ولی خوب اینده رو نیگاه کن -به زمانی بنگر که دکتر شدی-بعدشم مگه تو از بقیه جدا هستی؟همه همینطورن!!!
      این مطلب دقیقامثل کنکوره!!!=>یه سال یه دو سال خودتو به زحمت بنداز بعد شیرینیشو میچشی-یه ماه یا دوماه دوری رو تحمل کن شیرینیشو میچشی!!!
      از طرفی خوب کرمان هم دانشگاه داره چرا اونجا نه؟؟؟
      خوب هدف از نظر خودت یعنی چی؟همه ادمها هدف دان اگه نداشته باشن دلیلی برای زندگی نیس!!!
      پس تو هم هدفی داری هدفت از نظر ن خوشحال کردن مادرو پدرت و اینه نشون بدی واقعا از بچه گی درس میگفتن و تو دکتری!!
      پس هدفت رو دکتر شدن بذار-اینو بدون تو میتونی چون کمبودی نداری و از طرفی دلیلی برای عدم موفقیت نیس
      پســـــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــ
      از همین الان شروع کن به ترکوندن و رتبه بالا اوردن -خودتو تو ردیف رتبه های 2 یا حتی1 رقمی قرار بده!!!
      اینو بدون چون از اول میخوندی پس راحت میتونی ادامه بدی
      پس یالله///شنیدن و دیدن فیلم های انرژی دهنده هم کمکت میکنه
      اگه فک میکنی خیلی خسته ای میتونی به خودت حدود یک هفته استراحت بدی(گردش-و کیف و حال)
      اینو بدون که خود کشی کار ادمای ضعیفه!!!

(یکمم به فر من باش نیم ساعت وقت گذاشتم رو این مطلب حداقل نه نگو و شروع کن)
      خلاف قوانین.

6. Top | #6
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      کنکور اسان است

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      منم کرمانم

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fafaaa77 نمایش پست ها

اصلا فعلا به این چیزا فکر نکن..فقط بخون فقطططططططططط ...فقطططططططططططططططط.....وال سلام....

اصلا ذهنتو از این افکار بیهوده خالی کن ...فقط بخون..فقط

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      در کنار خونواده بمون و بسوز و بساز تا دندونات عین موهات شه ...

10. Top | #10
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ah.at نمایش پست ها
      خب تو میتونی همون کرمان قبول شی پیش خانوادت .
      البته بنده خود کرمان نیستم
      اما همون کرمان هم عالیه
      اگه بشه چی میشه ..

11. Top | #11
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط lili96666 نمایش پست ها
      منم فقط چون کنکور دارم می خونم واقعا منم به پزشکی علاقه ندارم منم دلم نمی خاد برم یه شهر دیگه ولی خانوادم اصرار دارن که کلان شهر قبول شم.ولی من می خونم واقعا بدون هیچ هدفی تا ببینم چی میشه رتبه که خوب باشه رشتشم پیدا میشهبخون بالاخره که باید بری دانشگاه
      باید بگم لی لی خانومی شما نیمه گمشده من هستید
      ای جان ..بقول خودت بخون برا رتبه خوب
      موقع انتخاب رشته ی فکری به حال خودم کنم
      الان ک فکر میکنم می بی نم باید در حال حاضر رتبه رو ملاک کنکورم قبول بدم مثلا تک یا دورقمی یا سه رقمی ! چه لذت لبریززززی ..
      بعد ازون بگردم دنبال استعــــــــــــــدادهای شکوفا نشده اممم

مرسییی خواهـــــری

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      شما پشت کنکورید؟؟؟

13. Top | #13
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط omidmzf نمایش پست ها
      با سلام
      خیلی ها هستند ارزو دارند تو خونشون ارامش باشه بتونند یه کتاب کمک درسی بخرن یا باید منت خیلیا رو بکشن تا یه کتاب بهشون قرض بده به نظر من شما با شرایط خوبی که دارین بی دغدغه می ت.نین درس بخونین
      شما باید تو سال کنکور تا می تونید فضای دورو برتون رو اروم کنید همین هایی که بهت می گن دکتر فردا جواب کنکورتن بیاید اولین نفرهاییی اند که می گن اینهمه می گفتن درسش خوب خوب بود پس چرا قبول نشد یا هزار حرفه دیگه
      خلاصه حرف من اینه که وضعیت الانتون به خاطر طرز فکرتونه نه دلایل دیگه به اینده امید وار باشید مثل همه که شاید امیدشون واهی باشه اما تلاش می کنن اگرم موفق نشن بازم تلاششون رو کردن فردا تا اخر عمرشون نمی خوان حسرت بخورن کاش اون موقع زحمت می کشیدن
      دوسه سال دیگه خودتون هم به اعتقاداتون خندتون می گیره کاری نکنید فردا تاسف بخورید
      با ارزوی موفقیت
      سلام انصافا شما ی روانشناس خوب می باشید
      دقیقا این طرز فکره اس ک منو ازار میده و اسیر خودش کرده ..
      درسته !امکانات هست ! و بقول شما قدر بدونید !من اعتقاد دارم ادم ارزش چیزایی رو ک داره وقتی میدونه ک از دستشون داده !و خدا کند ما جزو همچین کسانی نباشیم و در مسیر علم و همچنین تقرب به خدا گام برداریم ..
      سپاس فراااواان از شما داداش عزیز .

14. Top | #14
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط naseri نمایش پست ها
      سلام-بت تبریک میگم-تو یه کنکوری هستی مثل خودم-میخوای سد بشکنی-اماده ای؟
      1)درباره دوری از خوندارت باید بگم که چیز طبیعیه همه اینجورین(مثل خودم)ولی خوب اینده رو نیگاه کن -به زمانی بنگر که دکتر شدی-بعدشم مگه تو از بقیه جدا هستی؟همه همینطورن!!!
      این مطلب دقیقامثل کنکوره!!!=>یه سال یه دو سال خودتو به زحمت بنداز بعد شیرینیشو میچشی-یه ماه یا دوماه دوری رو تحمل کن شیرینیشو میچشی!!!
      از طرفی خوب کرمان هم دانشگاه داره چرا اونجا نه؟؟؟
      خوب هدف از نظر خودت یعنی چی؟همه ادمها هدف دان اگه نداشته باشن دلیلی برای زندگی نیس!!!
      پس تو هم هدفی داری هدفت از نظر ن خوشحال کردن مادرو پدرت و اینه نشون بدی واقعا از بچه گی درس میگفتن و تو دکتری!!
      پس هدفت رو دکتر شدن بذار-اینو بدون تو میتونی چون کمبودی نداری و از طرفی دلیلی برای عدم موفقیت نیس
      پســـــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــ
      از همین الان شروع کن به ترکوندن و رتبه بالا اوردن -خودتو تو ردیف رتبه های 2 یا حتی1 رقمی قرار بده!!!
      اینو بدون چون از اول میخوندی پس راحت میتونی ادامه بدی
      پس یالله///شنیدن و دیدن فیلم های انرژی دهنده هم کمکت میکنه
      اگه فک میکنی خیلی خسته ای میتونی به خودت حدود یک هفته استراحت بدی(گردش-و کیف و حال)
      اینو بدون که خود کشی کار ادمای ضعیفه!!!

(یکمم به فر من باش نیم ساعت وقت گذاشتم رو این مطلب حداقل نه نگو و شروع کن)

داداش باید بگم مخلصتم
      قشنگ بهم فهموندی ک باس چیکار کنـــــــــم ..
      ممنونــــــــــــــم ازت دعا میکنم تو مسیری ک قدم گذاشتی خدا یاور وهمراهت باچـــــــه
      برام دعا کن انگیزمو به دست بیارم دریغ نمیکنم از تلاش .
      بازم تشکر

15. Top | #15
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amiiin نمایش پست ها
      کنکور اسان است
      کنکور بسی سخت است
      همتی میخواد در حد لالیگا
      تلاشی میخواهد در حد انفجار

صفحه 1 از 5 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن