خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 45
    نمایش نتایج: از 61 به 71 از 71
    1. Top | #61
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Huot نمایش پست ها
      سلام آقا شما این ابزار و وسایلتو در اختیار من بزار من قول میدم پزشکی قبول شم ، بعد شما رو میزارم منشی حالشو ببری
      به امید آنکه هیچ دانش اموزی به دلیل نداشتن امکانات و ابزار درس خواندن از تحصیل باز نماند

2. Top | #62
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alireza01997 نمایش پست ها
      90 درصد بی انگیزه بودنت بر میگرده به دختر بودنت
      تعجب نکن اره دختر بودنت...اصلا قصد توهین به دخترا رو ندارم و توانایی شما واسم ثابت شدس
      بحث اصلی من و انتقادم بر میگرده به این شرایط جامعه ...که زن یا یه دختر اگه کار نداشته باشه نه تنها بد نیس شایدم خوب باشه
      به نوعی اون احساس نیاز رو ندارین
      در حالیکه یه پسر از همون 10 سالگی بهش استرس اینده رو وارد می کننو بهش می فهمونن که اینجا کارکردن فقط واسه مرده و واسه زن صرفا یه گزینه
      در حالیکه یه دختر هم باید بدونه باید فکر نبود کسی که ازش به عنوان سایه بالا سر یاد میشه رو بکنه و یه توانایی داشته باشه یا حداقل واسه منزلت خودش تو اجتماع بجنگه
      یا مثل جوومونگ اهداف والا داشته باشه و بدونه که واسه پیشرفت کشورش همه باید تلاش کنن....کوچیک و بزرگ
      اون احساس نیاز رو کامل پیدا کن و بفهم
      والا هر مشاوره یا پیام انگیزشی بگیری صرفا واست یه جوگیری میاره

باید با صراحت بگم سخنانتان خیلی مضخرف بود
      ببخشید من همیشه رک حرف میزنم به دل نگیر !
      این حرفاتون مال عهد بــــــــــــــــــــــــ ــوقه ، یادش ســــــــــبز

3. Top | #63
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Team Sar Dadbin نمایش پست ها
      جدی میگم...
      گفتم ک سخن خوبی بود ! درنوع خودش
      تشکر میشه .

4. Top | #64
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza69 نمایش پست ها
      176
      ببن تو قرار نیس همیشه با خانواده ات زندگی کنی هیچکی قرار نیس با خانوادش تا تح زندگی کنه و همه خانوادشنو دوست دارن !!!
      مگه نمیگی خانوادتو دوست داری پس براشون افتخار بساز درست رو بخون پزشک شو تو فکر میکنی هدفی نداری میترسی میترسی پزشک نشی برا همین میگی هدفی نداری
      وقتی تو مسیر قرار بگیری همه چی عوض میشه بهت قول میدم اصن تو بخون برای اینکه بهترینی ک میتونی باشی موقع انتخاب رششته فکر کن بهش
      حرفاتون بسیار تاثیر گذار بود برادر رضا
      ممنون بابت کلیپ فوق عالیییی

5. Top | #65
      در انتظار تایید ایمیل

khejalati
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fafaaa77 نمایش پست ها
      عزیزمم اجی شیرین سخنم ممنونم بابت حرفای قشنگت ..بعله شما درست میفرمایید
      البته من فکر میکنم انقد که پزشکی تو ذهنم تثبیت شده اس احساس علاقه به سایر رشته ها ندارم .
      امیدوارم موفق باشی تو رشتت ..
      شما کار شایسته ای انجام دادید !مقابله و جنگ تا پیروزی !
      ازونجایی ک بنده بچه اولم کلا توقعات خانوادم منو بوکوشته
      منم دوج دارم شادشون کنم حالا پزشکی هم نشد عب نداره میخوام فقط 2یا سه رقمی بشم ..واهااااااای

میشه برام دعا کنی خواهری؟؟؟؟؟هرجا هستی ارزوی شادی وسلامتی وموفخیتتو دارمممممممم
      خواهش می کنم عزیزززم ممنون
      ب نظر من ک اشتباه می کنی!!
      تو برو سمت علاقه ت! موفق بشو! اون موقع خوانواده ت رو خوشحال میکنی!
      موفق باشی

6. Top | #66
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      سلام ..راستش من یکی ازون بچه کنکوریام که اصلا هدف ندارم !!! ببینید واقعن نمیدونم علاقم به چیه ؟؟؟؟! رشتمم تجربیه ! بنده از بهترین دی وی دی ها بگیر تا تاپ ترین کتابها و هرچی که مختص یک کنکوری باشه دارم !
      اما واقعیتش رفتن به دانشگاه از یک نظر تن منو به لرزه درمیاره ازونجایی که من به خانوادم وابسته ام و فکر اینکه چجور بدون اونا میتونم طاقت بیام عذابم میده !
      همه خونوادم از بچگی بمن دکتر میگفتن ! اما من هیچ واکنشی نداشتم اما خیلی درباره پزشکی فکر کردم دربارش مطلب خوندم ..اما ایا میشه من برای پزشکی بخونم یعنی درصورتی ک فعلا هدفی ندارم اونو هدف قرار بدم اینجوری میشه عایا؟

یکی بیاد منو کمک کن من اینروزها خیلی سردرگمم و بعضی اوقات ارزوی مرگ دارم !

من کسی بودم ک درسامو عالی میخوندم و جزو دانش اموزان موفق بودم اما امسال هیچ انگیزه ای ندارم و یکساعت خوندنم برام شده معظل !!!!

خدایااااااااا توی این انجمن کسی رو برای یاری من بفرس ..یا رب
      اگه امروز کنکوری هستی سخت و سفت بخون منم واست دعا میکنم .... فقط بعد از کنکور کتابات و دی وی دی هات رو برام بفرست آدرس رو هم بهت میدم ........... خوب دعای خالصانه که مفتی نیست .....

برای پیش پرداخت الآن برات دعا کردم اگه با پیشنهادم موافقت کردی هر روز روزی 5 بار بعد از هر نماز واست دعا میکنم .... اگه منابعت زیاد بود از دوستان هم میخوام واست دعا کنن ..........

بهتر از این داریم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اگه داریم پس همون کار رو بکن

7. Top | #67
      در انتظار تایید ایمیل

Daghon
      نمایش مشخصات
      باید با صراحت بگم سخنانتان خیلی مضخرف بود
      ببخشید من همیشه رک حرف میزنم به دل نگیر !
      این حرفاتون مال عهد بــــــــــــــــــــــــ ــوقه ، یادش ســــــــــبز
      دقیقا ...ولی مشکلی که هست اینکه ما هنوزم تو عهد بوقیم...یه نگاه به دور برت بنداز ...اما نه با عینک عصر حاضر
      همین صراحت به دور از شخصیت و ادب شما که بنا به عادت عصر بوق بهش افتخارم میکنی ناشی از همین بوق بودن شما داره

8. Top | #68
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      دقیقا ...ولی مشکلی که هست اینکه ما هنوزم تو عهد بوقیم...یه نگاه به دور برت بنداز ...اما نه با عینک عصر حاضر
      همین صراحت به دور از شخصیت و ادب شما که بنا به عادت عصر بوق بهش افتخارم میکنی ناشی از همین بوق بودن شما داره
      جواب دندونشکنی بود ........ خوشم اومد

9. Top | #69
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      بابا ادب ،شخصیت !!! تو خوبی اصن !
      والا بخدا ..اومده درس اخلاق بمن میده ......
      شما با عینک عصر نات بوقتون برید دنیا رو بچرخونبد .

10. Top | #70
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط S.mj Nabavi نمایش پست ها
      اگه امروز کنکوری هستی سخت و سفت بخون منم واست دعا میکنم .... فقط بعد از کنکور کتابات و دی وی دی هات رو برام بفرست آدرس رو هم بهت میدم ........... خوب دعای خالصانه که مفتی نیست .....

برای پیش پرداخت الآن برات دعا کردم اگه با پیشنهادم موافقت کردی هر روز روزی 5 بار بعد از هر نماز واست دعا میکنم .... اگه منابعت زیاد بود از دوستان هم میخوام واست دعا کنن ..........

بهتر از این داریم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اگه داریم پس همون کار رو بکن
      ترجیح میدم منابعمو بدم به کسی ک نون شب برای خوردن نداره ، اما استعداد اینکه بتونه فرد مفیدی بشه رو داره !تمام منابعمو تقدیمش میکنم با جون و دل
      نیازی به دعاشم ندارم!
      پ ن : کوروش گفت دستهایی که کمک می کنند زیباتر از دستهایی هستند که رو به آسمان دعا می کنند. !
      ویرایش توسط Fawzi : 10 بهمن 1394 در ساعت 19:18

11. Top | #71
      در انتظار تایید ایمیل

Daghon
      نمایش مشخصات
      بابا ادب ،شخصیت !!! تو خوبی اصن !
      والا بخدا ..اومده درس اخلاق بمن میده ......
      شما با عینک عصر نات بوقتون برید دنیا رو بچرخونبد .
      نرود میخ اهنین در سنگ :troll (9):

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 45

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن