خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 58
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan7777777 نمایش پست ها
      باور کنین همه نمی دونن .....

طرف هست سال قبل خیلی خوند و با اینکه وضع مالی خوبی هم دارن، به خاطر اینکه این سه تا رشته رو حتی توی پردیس قبول نشد ، گذاشته واسه امسال امتحان بده ..... شاید چون پدر و مادرش اجازه نمی دادن که بخواد شیش هفت سال بره اونور ، بی خیال خارج شده بود....

ولی اگه می دونست که همچین راهی وجود داره ، شاید الآن در حال تحصیل داخل یکی از این همین سه تا رشته اونور آب بود.....

این فردی رو هم که خدمتتون گفتم تا اونجایی که من میدونم، معدل کتبی نهایی اش حول وحوش 15 هست.....ولی معدل کلش رونمیدونم
      قبولی توی امتحان علوم پایه ایران رو هم که باور کنین کار سختی نیست.....
      حتی دانشجوی علوم پزشکی دولتی شهر ما که ازشون پرسیدم ، گفتن که یه ماه مونده به این امتحان شروع کردیم به خوندن............
      مهم وارد شدن به این سه تا رشته توی ایران هست که از طریق کنکور واقعا سخته ...........!!!!!!

لطف می کنی لینک بخشنامه اش رو بذاری اینجا .....
      لینک ذیل متعلق به ارزشیابی وزارت بهداشته
      اینجا

2. Top | #17
      quf
      کاربر نیمه فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      کتبی بالای 16 میخواد تو این بخشنامه نوشته!!!!!!!

3. Top | #18
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط *Yousef* نمایش پست ها
      یاد پژمان جمشیدی افتادم مگه هند هم دانشگاه داره
      این سوال رو هیجا نپرسیاااااا
      بهت میخندن
      هند تا دوسال دیگه میشه قطب علوم پزشکی آسیا

ویرایش توسط Mohammad hasan : 04 بهمن 1394 در ساعت 19:45

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yaghma نمایش پست ها
      فرض رو براین قرار میدیم اصلا شدنی باشه من این عنوان براحتی رو درک نکردم اصلا
      ایا از ارزشیابی مدرک توسط وزارت علوم و بهداشت خبر دارین؟
      ایا امثال من و شمایی که حتی نمیتونیم زبان کنکور رو 50 بزنیم میتونیم به زبان انگلیسی در یکی از سه رشته دندادن و دارو پزشکی اون هم در خارج از کشور تحصیل کنیم؟
      هزینه تحصیلش در خارج از کشور به کنار, ایا هزینه تحصیل در پردیس و سراسری یکیه که میگین به همین راحتی؟
      ......
      جمع کنید بابا , تا دیروز درگیر حاشیه ترمیم معدل بودین , امروزم این رو سوژه کردین.
      سلام دوست عزیز

این شخصی رو که خدمتتون عرض کردم یکی از کسایی هست که کاملا میشناسمش ....
      اولا که ایشون که میخواد بره اونور و پزشکی بخونه ، اصلا نیمخواد که پزشکی رو تموم کنه ......
      فقط میخواد 2 سال بره و یه سری واحدا رو پاس کنه و بعد با توجه به امکانی که وزارت بهداشت ایران براشون فراهم کرده ، بر میگرده ایران و گمون می کنم بعد از گذروندن امتحان علوم پایه تحصیلش رو داخل یکی از پردیسای علوم پزشکی ایران میگذرونه.....

اصلا اگه قرار بود که هفت سال اونور باشه ، شاید پدر و مادرش اصلا اجازه نمی دادن....
      دوما ایشون کسی بوده که بعد از پایان پیش دانشگاهی میاد و برای اولین بار کنکور تجربی رو اینجا می ده ولی از اونجایی که رتبه اش خوب نمیشه و از طرفی شاید حوصله خوندن واسه سال بعد رو هم نداشته ، میخواد همچین کاری رو انجام بده ....

جالبه .... !!!! شما که می گی سطح زبان ایشون خوبه ، باید خدمتتون عرض کنم که ایشون داخل کنکور 50 که چه عرض کنم ، شاید حتی 30 رو هم نزده .....!!!!! (ولی این اواخر دیدم که داره کلاس زبان فشرده می ره ...)

-در مورد این که گفتین "هزینه تحصیل در دانشگاه سراسری و پردیس یکی نیست" .... دقیقا من هم همین اعتقاد رو دارم ولی کیه که ندونه که خیلیا هستن که انصافا پدرشون در اومد تا یه رتبه 3000 توی کنکور تجربی به دست بیارن و حتی همون پردیس رو هم حتی قبول نشدن ...!!!!!
      یعنی طرف و حتی پدر و مادرش حاضره که پول خوب خرج کنه و بچه اش بفرسته پردیس ولی به خاطر اینکه قبول نشده ، نمی تونه همچین اقدامی کنه .....

حالا با توجه به چیزایی که گفتم انصافا خودتون قضاوت کنین که :

یه داوطلبی که با هزار بدبختی تونسته رتبه ی 3000 یا 4000 کنکور تجربی ، (یا به عبارت درست تر : المپیاد تجربی) رو کسب کنه و لی هیچ کدوم از اون سه رشته رو حتی توی پردیس هم قبول نشده ، شایسته تر هست که بره و پزشکی پردیس روبخونه یا کسی که حتی به خودش زحمت یه سال درس خوندن واقعی واسه کنکور هم نداده .....

انصافا شما قاضی ..... آدم که نمی تونه به خودش دروغ بگه ......

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط quf نمایش پست ها
      کتبی بالای 16 میخواد تو این بخشنامه نوشته!!!!!!!

چند وقت پیش خودش گفت که معدل نهایی دیپلمش حول و حوش 15 هست ولی شاید تو این مدت رفته و دیپلم مجدد گرفته .... !!!!

6. Top | #21
      aCe
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      دادا این که بری خارج درس بخونی و وسطش بیای ایران هفت خان رستم رو باید رد کنی بعدشم باید کلی پول داشته باشی نه اونجا کم بیاری کلا تو فکر وضعیت مالی نباشی
      از سختی هاشم میتونی ببینی معدل کتبی دیپلم و پیش 16 و اون دو یا سه ترمی که خارج درس میخونی باید اونجام جزء تاپ دانشجوها باشی وگرنه هرچی رشته کردی پنبه میشه کلا باید همه دوره دانشگاه اونجا بگذرونی

کلا حرفم اینه که باید جیبت پر باشه و با آگاهی کامل بری همچین ساده که میگی نیس

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aCe نمایش پست ها
      دادا این که بری خارج درس بخونی و وسطش بیای ایران هفت خان رستم رو باید رد کنی بعدشم باید کلی پول داشته باشی نه اونجا کم بیاری کلا تو فکر وضعیت مالی نباشی
      از سختی هاشم میتونی ببینی معدل کتبی دیپلم و پیش 16 و اون دو یا سه ترمی که خارج درس میخونی باید اونجام جزء تاپ دانشجوها باشی وگرنه هرچی رشته کردی پنبه میشه کلا باید همه دوره دانشگاه اونجا بگذرونی

کلا حرفم اینه که باید جیبت پر باشه و با آگاهی کامل بری همچین ساده که میگی نیس

سلام دوست عزیز

اولا که پول خیلی زیادتری نسبت به پردیسای خودمون نیاز نداره ..... چون شما فقط دو سال اونوری و مابقیشو میای و وارد پردیسای خودمون میشی و همون قدر هزینه می کنی ....

ثانیا در مورد معدل دیپلم و پیش : خیلیا هستند که معدلشون بالای 16 هست ولی نمی تونن توی کنکور تجربی حتی پردیس بین الملل یا آزاد واسه اون سه رشته تاپ قبول شن .....

ثالثا لازم نیست که توی اون مدتی که اونجا هستی جزو تاپ های رشته ات باشی ، فقط کافیه معدل 72 واحدی که اونور می گذرونی ، بالا ی 15 بیاد ..... همین .......!!!! ( البته باید دانشگاهی رو که انتخاب می کنی ، مورد تایید وزارت بهداشت باشه ....)

بعد بر میگردی ایران و امتحان علوم پایه رو شرکت می کنی که انصافا خیلی سخت نیست....!!!!
      بعدش هم یه امتحان جایابی می دی و وارد پردیس دانشکده ی علوم پزشکی می شی .....

حالا خودت بگو این مراحلی که گفتم سخت تره یا قبول شدن داخل کنکور تجربی(المپیاد تجربی) داخل.....!!!!

اصلا اگه این مسیر به مراتب راحت تر نبود که این شخص و خیلیای دیگه این راه رو انتخاب نمی کردن....!!!!

یعنی در واقع اینا دارن با این کار سختی کنکور تجربی رو ، دور می زنن ......

ویرایش توسط ehsan7777777 : 04 بهمن 1394 در ساعت 21:08

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط quf نمایش پست ها
      دوست عزیز معدل کل دبیرستان یعنی دیپلم بالای 16 یا فقط کتبی سوم ؟؟؟؟
      دقیق نمیدونم
      منم از رو بخشنامه خوندم
      ولی از آشناها هستند که از گرجستان انتقال گرفتند پردیس تبریز
      و از دوستان هم هستند قصد انتقال از هند به پردیس تبریز رو دارند
      اگر فرصت شد از اونها میپرسم میگم

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات

سلام دوست عزیز

اولا که پول خیلی زیادتری نسبت به پردیسای خودمون نیاز نداره ..... چون شما فقط دو سال اونوری و مابقیشو میای و وارد پردیسای خودمون میشی و همون قدر هزینه می کنی ....

ثانیا در مورد معدل دیپلم و پیش : خیلیا هستند که معدلشون بالای 16 هست ولی نمی تونن توی کنکور تجربی حتی پردیس بین الملل یا آزاد واسه اون سه رشته تاپ قبول شن .....

ثالثا لازم نیست که توی اون مدتی که اونجا هستی جزو تاپ های رشته ات باشی ، فقط کافیه معدل 72 واحدی که اونور می گذرونی ، بالا ی 15 بیاد ..... همین .......!!!! ( البته باید دانشگاهی رو که انتخاب می کنی ، مورد تایید وزارت بهداشت باشه ....)

بعد بر میگردی ایران و امتحان علوم پایه رو شرکت می کنی که انصافا خیلی سخت نیست....!!!!

حالا خودت بگو این مراحلی که گفتم سخت تره یا قبول شدن داخل کنکور تجربی(المپیاد تجربی) داخل.....!!!!

اصلا اگه این مسیر به مراتب راحت تر نبود که این شخص و خیلیای دیگه این راه رو انتخاب نمی کردن....!!!!

البته معدل بالای 15 تو 72 واحد کار آسونی نیست ها
      اونجا دیگه تاریخ تحلیلی صدر اسلام و نمیدونم اخلاق کاربردی و وصایای امام نداره 19 20 بشی معدل رو بکشه بالا

10. Top | #25
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      واقعا با معدل ١٦ ميشه رفت اونور ٢ سال خوند و دوباره برگشت اينجا؟؟ البته يكي از فاميلاي خودمون تقريبا ٨ سال پيش باكو ٢ سال دندون خوند و بعدش انتقالي گرفت ايران بين المللي قزوين!! البته ايشون عموشون يكي از مشهورترين دكترايي ايران هستن و خيلي كمكشون كردن

11. Top | #26
      aCe
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات

سلام دوست عزیز

دوست عزیز شما بفرما این کار رو انجام بده چشم حسود کووور
      شما راضی گور بابای ناراضی ولی بازم میگم از نظر مالی باید تکمیل باشی هیچیز اونطور که شما میخواید شاید پیش نره

12. Top | #27
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      به نظرم بهتر بود به جا اینجا تاپیک زدن و وقت تلف کردن دو کار میکردین یا درستونو بشینین بخونین یا شما هم الگوبرداری کنین برین همین کارو بکنین خوب یعنی که چی وسط سال این بحثارو راه انداختن خوب حالا که راحت شماهم پیروی کنین دیگه

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط drmoslem نمایش پست ها
      من با داداش احسان موافقم بی عدالتی هست
      از طرفی دارن اینجا هم از پردیس ها پول میگیرن هم رتبه خوب میخواد
      ولی با همین پول خیلی ها وزارت بهداشت رو پیچوندن وزیر هم انگار نه انگار .... میدونید میخوام چی بار وزیر کنم f5...بگذریم بیخیال
      اف فایو رو خوب اومدی. من می بودم یه سوپلکس روش میزدم

ولی تو ایران هم بعضی جاها پزشکی قبول شدن آسونه. نمونه ـش تو کلاس 82 نفری ما، دوستم با منطقه دو3500 پزشکی دولتی داره کنار من میخونه البته بومی/تعهدی
      Medicine isn't Money anymore in Iran
      یه توضیح کوچیک در مورد رشته پزشکی عمومی

I am the BOSS, Sasha Banks
      I am the BEAST, Brock Lesnar
      I love the 12th Imam
      I wanna set free MINE

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اقا یکی مارا کمکم کنه ثواب داره من میخوام این کارو انجام بدم چیکار کنم

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      کی میتوته بخشنامه رو پیدا کنه

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)