خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

تغییرات کتاب های تست قدیمی ادبیات

سلام دکتر عزیز
      من کتاب گاچ سبز ادبیات دو(87) ادبیات سه(86) پیش دانشگاهی(86) دارم.اگه واسه کنکور 92 بخونم تغییر نداشته؟
      با کمال تشکر

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      درود بر شما دوست گرامي
      خودتون بهتر از از من مي دونين كه كنكور هر سال سخت تر ميشه و سوالات مفهومي تر و كتاب هاي بازار هم بر اساس سراسري محتواشونو تغيير مي دن....پس كتاب هاي محوري گاج سال هاي قبل شايد نتونه كمك كننده باشه تا شما درصدتونو افزايش بدين...پس بهتره از كتاب ها ي با چاپ جديد استفاده كنيد...
      دوم اين كه كتاب هاي درسي فعلا تغيير چنداني نكردن به غير از چند مورد حذفيات......
      سوم اين كه بهتره بعد اين كه كتاب هاي محوري سبز گاج رو خط به خط مطالعه كردين...از كتاب هاي مبحثي كه قبلا معرفي كردم بهره بگيرين...
      با تشكر

3. Top | #3
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات

در پاسخ به دوست عزیز nivaran

نقل قول نوشته اصلی توسط nivaran نمایش پست ها
      سلام دکتر عزیز
      من کتاب گاچ سبز ادبیات دو(87) ادبیات سه(86) پیش دانشگاهی(86) دارم.اگه واسه کنکور 92 بخونم تغییر نداشته؟
      با کمال تشکر
      با تشکر از همکار شریف، جناب دکتر یزدی زاده. چون موضوع، بسیار مهم و تاثیرگذاره، جسارتا این چن کلمه رو مینویسم.
      تغییر کتابای درسی دوم و سوم مختصره و فقط شامل حذف چن تا درس میشه، اما کتاب پیش دانشگاهی تغییرات اساسی و فوق العاده مهم داشته. این گزارش مختصر رو که از مقدمه ی کتاب ادبیات میکروطبقه بندی به قلم این حقیر انتخاب شده ببین:

«بدون شک مهم ترین اتّفاق برای ادبیّات سال تحصیلی 92- 91 تغییرات بسیار گسترده و تأثیرگذار در کتاب ادبیّات پیش دانشگاهی جدید است. این تغییرات درسه شاخه ی«حذف»، «اضافه» و«جابه جایی اتّفاق افتاده اند. بخش مهمی از درس های شعر و نثر حذف شده. اشعار امام خمینی و حافظ با شعرهای دیگری جایگزین شده اند. بسیاری از درس ها جا به جا شده اند و ترتیب فصل ها به طور کامل در هم ریخته است. تغییرات ادبیات پیش دانشگاهی، چه تغییرات مشخص و چه تغییرات ظریف و زیرپوستی – از تصویر سیاوش روی جلد کتاب تا قیمت پشت جلد – آن قدر مفصل است که ...»

شرح کامل تغییرات بسیار مهم پیش دانشگاهی رو تو یه موضوع جداگونه به همین نام میذارم.

همه لطف خداست.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)