خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 23
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

نکته و تست عمارلو یا آرام فر؟

با سلام خدمت همه دوستان
      امیدوارم نیم سال اول رو به خوبی پشت سر گذاشته باشید و نیم سال دوم رو بهتر از اون طی کنید.
      امسال توی شهر ما هم عمارلو و هم آرام فر تست و نکته گذاشتن. من در طول سال کلاسای بازآموزی عمارلو رو میرفتم و هنوزم دارم میرم. آرام فر کلاََ کلاس بازآموزی نداشت.
      اگر برای دوستان ممکنه راهنمایی کنن بگن کدوم بهتره و از چه لحاظ.
      هم چنین من میخواستم برای بعد از عید بیام تهران که بتونم نکته و تست شاهین زاد رو برم و همایش تیر بابایی هم ثبت نام کنم. آیا ارزش داره؟ هزینه اش مهم نیست و کلاس هم بی نهایت به دردم میخوره. حتی بیشتر از اینکه خودم بخونم ( البته اینی که گفتم فقط محدود به شیمی و ادبیات میشه ).

سپاس
      ویرایش توسط Ferrari : 03 بهمن 1394 در ساعت 20:43

2. Top | #2
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      دور ارام فر و خط بکش دیگه جواب گوی کنکور ما نیست
      واسه بابایی هم حتمن نکته و تست برو نه همایش واقعن تاثیر گذاره مطمئن باش پشیمون نمیشی

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من عین این دوستمون زود قضاوت نمیکنم و تند نمیرم....فقط میدونم ک شما باید از شاگرداشون بپرسین...من خودم شاگرد دکتر آرام فر بودم...نکته و تست پارسالشم رفتم..زیست کنکور امسالم 83% زدم.....فک کنم حرفام ب اندازه کافی گویا بود....حالا باید از شاگردای دکتر عمارلوام پرس و جو کنین...تا بهترین تصمیم بگیرین...

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام ببخشيد ميشه بگيد كدوم شهر هستيد

Sent from my apple iphone using tapatalk2

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام...میشه بگی کتاب تستت چی بود؟درسنامت چی بود؟چطوری خوندی؟من داوطلب 96هستم

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      پیش یک تخته سیاه پیش دو تخته سیاه گیاهی تخته سیاه ژنتیک تخته سیاه تانک تست تخته سیاه خیلی سبز دوم خیلی سبز سوم گیاهی لقمه مهروماه منابعم میباشند...جزوه کلاسیمونم ک خب بود....کتاب درسیم n دور خوندم.....n دوووور....ب همین سادگی^__^

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام.درباره نكته و تست زيست نظر من آقاي عمارلو هست.شاگرداي آقاي عمارلو تا اونجايي كه من ميدونم راضي تر هستن. درباره همايش شيمي آقاي بابايي قطعا نظرم مثبته خيلي ميتونه براي جمع بندي مناسب باشه و تاثير گذار بخصوص اگه خودتون هم شيمي رو تا اون موقع تمام و كمال خونده باشين من كه پارسال رفتم خيلي راضي بودم.درباره همايش آقاي شاهين زاد هم خودم تجربه اي ندارم كه بتونم نظر بدم اما در مجموع فك كنم همايش يا نكته و تست ادبيات بتونه مفيد باشه اما بين آقاي سبطي و شاهين زاد نميدونم كدوم بهتره

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام براي نكته و تست قطعا عمارلو و براي همايش جمع بندي ارامفر بهترين ها هستن

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام به همه دوستان
      نقل قول نوشته اصلی توسط chakavak75 نمایش پست ها
      من عین این دوستمون زود قضاوت نمیکنم و تند نمیرم....فقط میدونم ک شما باید از شاگرداشون بپرسین...من خودم شاگرد دکتر آرام فر بودم...نکته و تست پارسالشم رفتم..زیست کنکور امسالم 83% زدم.....فک کنم حرفام ب اندازه کافی گویا بود....حالا باید از شاگردای دکتر عمارلوام پرس و جو کنین...تا بهترین تصمیم بگیرین...
      یک سری از افرادی که میشناسم پارسال و سال قبلش رفته بودن نکته و تست دکتر آرام فر و راضی بودن. دوستانی هم دارم که پارسال رفته بودن نکته و تست دکتر عمارلو اونا هم راضی بودن. با توجه به اینکه من شاگرد دکتر عمارلو بودم میخواستم برای نکته و تست هم ایشون رو انتخاب کنم. اگر میشه بفرمایید نحوه تدریس و عملکرد عمومی دکتر آرام فر در کلاسای نکته و تست چگونه هست و اینکه آیا جزوه مستقل میدن یا همون کتاب کارشون هست.
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa92 نمایش پست ها
      سلام ببخشيد ميشه بگيد كدوم شهر هستيد

من اصفهان هستم.

نقل قول نوشته اصلی توسط حامدیگانه نمایش پست ها
      سلام...میشه بگی کتاب تستت چی بود؟درسنامت چی بود؟چطوری خوندی؟من داوطلب 96هستم
      اگر مخاطب شما بنده هستم ، برای درسنامه جزوه دکتر عمارلو ( کتاب همایش ) و برای تست الگو پایه و پیش و کتابای پایه خیلی سبز. گاج هم برای اول کار خوب هست. جهت اعتمادسازی درصد زیست شناسیم در کنکور های آزمایشی 70 به بالا هست.
      ویرایش توسط Ferrari : 04 بهمن 1394 در ساعت 20:22

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام همشهری

داداش گلم اگه جزوه های تو طول سال آقای عمارلو رو داری ب نظر من نکته و تستشو دیکه نرو چون همون مطالب رو فقط ب صورت خلاصه تر بهت میده و میشه نکته و تست

ب نظر من اگه وضعیتت اینطوری هست بری نکته و تست آقای آرامفر بهتره(اینطوری با نکته های بیشتری از زبون دوتا دبیر مطرح زیست شناسی آشنا میشی)
      این را بخاطر داشته باش
      موفقیت
      تکرار لجوجانه ی کارهای ساده است.

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _-Mohammad-_ نمایش پست ها
      سلام همشهری

داداش گلم اگه جزوه های تو طول سال آقای عمارلو رو داری ب نظر من نکته و تستشو دیکه نرو چون همون مطالب رو فقط ب صورت خلاصه تر بهت میده و میشه نکته و تست

ب نظر من اگه وضعیتت اینطوری هست بری نکته و تست آقای آرامفر بهتره(اینطوری با نکته های بیشتری از زبون دوتا دبیر مطرح زیست شناسی آشنا میشی)
      سلام
      من و 3 نفر دیگه تقریبا تمام دبیر های مطرح که در اصفهان تدریس میکنند رو تقسیم کردیم و هر کدوممون یکیشونو میخوایم انتخاب کنیم و ثبت نام کنیم برای کلاس نکته و تست و نکات و جزوات رو با هم مبادله کنیم. دو نفرمون تکلیفشون مشخصه و بین من و نفر چهارم الان دوگانگی افتاده که کدوممون بریم پیش کدوم یکی از این دو نفر ( دکتر عمارلو و دکتر آرام فر ). البته من با هردو راحتم ولی یکی از دوستان میگفت اونایی که کلاسای باز آموزی در طول سال رو رفتن پیش دکتر آرام فر، بیشتر استفاده می بردن از کلاس نکته و تست ایشون. اطلاعی ندارم این مطلب تا چه حد صحت داره.

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      هرطور خودت میدونی. من فقط نظرمو گفتم انتخاب با خودته

راجب رفتنت ب تهرون هم اگه همایش میخوای بری و در حد دو روز یا ماکزیمم سه روزه اشکال نداره برو

ولی اگه میخوای نکته و تست های ک معمولا بالای 5 جلسه هستن رو میخوای بری تهرون بدون ک خیلی داری اشتبا میکنی (ب نظرم نکته و تست آقای ابولقاسمی رو بیای بهتره تا بری تهرون)
      این را بخاطر داشته باش
      موفقیت
      تکرار لجوجانه ی کارهای ساده است.

13. Top | #13
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ferrari نمایش پست ها
      سلام
      من و 3 نفر دیگه تقریبا تمام دبیر های مطرح که در اصفهان تدریس میکنند رو تقسیم کردیم و هر کدوممون یکیشونو میخوایم انتخاب کنیم و ثبت نام کنیم برای کلاس نکته و تست و نکات و جزوات رو با هم مبادله کنیم. دو نفرمون تکلیفشون مشخصه و بین من و نفر چهارم الان دوگانگی افتاده که کدوممون بریم پیش کدوم یکی از این دو نفر ( دکتر عمارلو و دکتر آرام فر ). البته من با هردو راحتم ولی یکی از دوستان میگفت اونایی که کلاسای باز آموزی در طول سال رو رفتن پیش دکتر آرام فر، بیشتر استفاده می بردن از کلاس نکته و تست ایشون. اطلاعی ندارم این مطلب تا چه حد صحت داره.
      اینا جز حاشیه و اتلاف وقت نیستن . دبیرا همون مطالب رو مرور میکنن قرار نیس مطلب و نکته جدیدی بگن چون اینجوری حق کسی که 1میلیون و700 داده و کلاس در طول سال عمارلو رو رفته که کامل همه چیو داشته باشه ولی نمیتونه بیاد همایش ضایع میشه
      این کلاسا فقط نقش مرور دارن . ادم خودش 50 تا تست بیشتر بزنه و مطالبو ریز به ریز مرور کنه بهتره

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ferrari نمایش پست ها
      سلام

سلام ببخشید میشه بگی تو اصفهان کیا نکته و تست گذاشتن؟

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ببخشید میشه یه سوال بپرسم؟؟؟

این اشخاصی که نام بردین جز بهترین و همچنین تاپ ترین اساتید زیست شناسی کنکور ایرانن .

خب وسه چی با هم مقایسشون میکنید؟؟؟؟؟؟

همه هم میدونم هیچ کدوم هیچی از هم دیگه کم ندارن .

پس وسه چی الکی ذهن خودتون رو مشغول میکنید؟؟؟؟؟

به قول گاج فقط کافیه اگه از هر کدوم استفاده میکنید چندین بار بخونیدشون . مطمون باشید نتیجه میگیرید .

این درست نیست که ما بیایم این اشخاص رو با هم مقایسه کنیم .

اگه هر کدوم خوب نبودن که الان اینقد معروف نبودن . پس مطمئن باشید اگه از هر کدوم استفاده کنید و چند بار اون مطالب رو بخونید نتیجه میگیرید .

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن