خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 6 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 76
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

میخام دوباره کنکوربدم ولی ازحرف مردم میترسم

من میخام ترم بعدازدانشگاه انصراف بدم وکنکور96تجربی شرکت کنم.ولی ازحرف دوستام وفامیلاومردم میترسم.مثلا من میخام خردادبرم ترمیم معدل شرکت کنم میخام شیمی وفیزکموترمیم کنم ووقتی برم ترمیم معدل شرکت کنم معلمایه دبیرستانمومیبنم که حتما چپ چپ به من نگامیکنن چیکارکنم؟؟؟؟؟؟؟؟

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      :///// تا وقتی ک اهمیت بدی مردم چی راجبت فک میکنن ضعیفی وقتی از حرفشون بترسی دیگه هیچ ***ی نمیشی
      run forrest runnn

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      یه ضرب المثل چینی هست که میگه به مردم چه ...
      حالا نباشه هم نباشه در کل به مردم چه

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      خخخخخخ مردم یعنی چیییی؟
      به قضیه الاغ و مرد و پسرش فکر کن
      در دروازه رومیشه بست اما در دهن مردمو نه
      پس الکی بهانه نیار
      نمیخوا شرکت نکنی نکن!!!
      خلاف قوانین.

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      حتماشرکت میکنم کنکور96

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      34من
      من می دونی تو خیابون چطوری راه میرم !!!!!!!
      طوری ک انگار هیچکی نیس !!!
      ببین اینجروی فهمیدم از اونای واای چی بپوشم بهم نخندن وااای فلانی چیزی میگه
      رک بهت بگم خودت باش لق بقیه یبار میخای زندگی کنی برا خودت زندگی کن
      برو جلو نترس کاری ک دوست داری بکن
      مهم نیس میرم مسیرو

7. Top | #7
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yasin tahazadeh نمایش پست ها
      من میخام ترم بعدازدانشگاه انصراف بدم وکنکور96تجربی شرکت کنم.ولی ازحرف دوستام وفامیلاومردم میترسم.مثلا من میخام خردادبرم ترمیم معدل شرکت کنم میخام شیمی وفیزکموترمیم کنم ووقتی برم ترمیم معدل شرکت کنم معلمایه دبیرستانمومیبنم که حتما چپ چپ به من نگامیکنن چیکارکنم؟؟؟؟؟؟؟؟
      سلام دوست عزیز
      برق علم و صنعتی میخونی وترم چندی ؟؟؟

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط avant نمایش پست ها
      سلام دوست عزیز
      برق علم و صنعتی میخونی وترم چندی ؟؟؟
      ترم3

9. Top | #9
      در انتظار تایید ایمیل

Mamoli
      نمایش مشخصات
      آینده خودته مردحسابی به بقیه چه ربطی داره؟

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      دوست عزیز مگه رشته ای که الان مشغول به تحصیل هستی چشه رشته به این خوبی !!!!!!!!!! مگر این که بهش علاقه ای نداشته باشید اگر علاقه دارید ادامه بدین هروقت دانشگاهتون تموم شد دوباره کنکور بدین ادم هیچ کاری را نباید نیمه تمام بزاره به یکی از مشاورا گفتم قلم چی خوب نیست دیگه نمیرم چون تراز هام خوب نمیشد اون گفت اگه یک راهی را اشتباه رفتی باید تا اخرش بری راست میگفت الان تراز هام خیلی خوب شده به نظرم دانشگاهتون را به پایان برسونید بعد به فکر کنکور دوباره باشید

ولی تصمیم نهایی با خودته

اصلا می‌دانی چیست ؟!

من خدا را در بین فرمول های فیزیک یافتم !
      من خدا را در بین مسائل شیمی یافتم ! در بین مفاهیم ژنتیک !
      خبری از خدا نبود در کتاب دینی هایم !
      خدا را بیاب . . .
      نه در بین نماز های شبت ...
      بلکه در بین شب بیداری هایت برای علم اموزی ...

11. Top | #11
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      دوست عزیز احساسی تصمیم نگیرید...
      ترمیم معدل مشخص نیست به امسال برسه یا نه...و حتی اگه برسه تضمینی نیست که بتونین تو تجربی به هدفتون برسید...
      اونوقت اگه انصراف داده باشی و قبول نشی فقط میشه گفت 3سال از زندگیتو هدر دادی!و باید یک سال دیگه پشت کنکور بمونی تو شرایط سخت با توجه به سن و پسر بودنت...که باز هم تضمینی نیست که با پشت کنکور موندن قبول شی!(خدایی نکرده نمیخوام بگم نمیتونی...هر کسی توانایی های خودشو بهتر میشناسه و مطمینا به خودت باور داری که همچین تصمیمی میخوای بگیری...)
      ببین هدفت چیه...چون همه اومدن سمت تجربی و فک میکنی درامد دکترا همه خدا تومنه میخوای بیای؟!یا اینکه به رشته حال حاضرت هیچ علاقه ای نداری و احساس پوچی میکنی...
      این هارو برای خودت در نظر بگیر و حتما به مشاور مراجعه کن...
      چنین تصمیم هایی زندگی 100ساله ی ایندتو تغییر میده...فقط تو سایت دنبال جوابش نباش...

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      اگر میترسی جوابشونو بدی بهشون بگو:
      این مشکل من نیست که شما ناراضی هستید یا نه.مشکل خودتونه که مشکل دارید با این اقدام من..
      ادمینستور کانال جهادی پیوند در پیام رسان سروش با لینک http://sapp.ir/ap_peyvand

فعال عرصه ی رسانه

مدرس سواد فضای مجازی

13. Top | #13
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.Hosein نمایش پست ها
      دوست عزیز احساسی تصمیم نگیرید...
      ترمیم معدل مشخص نیست به امسال برسه یا نه...و حتی اگه برسه تضمینی نیست که بتونین تو تجربی به هدفتون برسید...
      اونوقت اگه انصراف داده باشی و قبول نشی فقط میشه گفت 3سال از زندگیتو هدر دادی!و باید یک سال دیگه پشت کنکور بمونی تو شرایط سخت با توجه به سن و پسر بودنت...که باز هم تضمینی نیست که با پشت کنکور موندن قبول شی!(خدایی نکرده نمیخوام بگم نمیتونی...هر کسی توانایی های خودشو بهتر میشناسه و مطمینا به خودت باور داری که همچین تصمیمی میخوای بگیری...)
      ببین هدفت چیه...چون همه اومدن سمت تجربی و فک میکنی درامد دکترا همه خدا تومنه میخوای بیای؟!یا اینکه به رشته حال حاضرت هیچ علاقه ای نداری و احساس پوچی میکنی...
      این هارو برای خودت در نظر بگیر و حتما به مشاور مراجعه کن...
      چنین تصمیم هایی زندگی 100ساله ی ایندتو تغییر میده...فقط تو سایت دنبال جوابش نباش...
      من گفتم کنکور96شرکت میکنم. ترمیم معدل حتما به کنکور96میرسه.خوندن یک زیست که کاری نیست.بعدش خودم کنکور93رتیم 311منطقه2شد

14. Top | #14
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      من گفتم کنکور96شرکت میکنم. ترمیم معدل حتما به کنکور96میرسه.خوندن یک زیست که کاری نیست.بعدش خودم کنکور93رتیم 311منطقه2شد
      درسته من دقت نکردم...به 96 میرسه...
      رتبت که خیلی خوبه...اگه مطالب هنوز یادت باشه کارت راحته تقریبا...
      ولی رقابت تو تجربی خیلی شدید تره و زیست هم اونقدر که فک میکنی ساده نیست!
      در هر صورت تصمیم گیری با خودته...

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اصلا اهمیت ندید که مردم چی میگن.....

این کار باعث میشه که شما پیشرفت نکنین.....

کارتون رو با شجاعت تمام انجام بدین....بذارین مردم هرچی دلشون میخواد برا خودشون حرف بزننن

هیچ چیز غیرممکن (impossible) نیست، خود کلمه هم دارد می گوید: "من ممکن ام" (I’m possible!)
      (آدری هپبورن)

صفحه 1 از 6 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن