خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

سوال در مورد منبع ریاضی پایه

سلام دوستان
      من واسه ریاضی پایه مشکل دارم....ریاضی ۲ که تابستون کلاس میرفتم دبیرمون کانون کار میکرد.کلی هم مزخرف و ساده بود...حسابانم که گاج سفید داشتم غیر مشتق بقیه ش رو تقریبا تموم کردم.........اما هنوز مشکل دارم تو آزمونا...راستی دیفرانسیل نقره ای میخونم که خوبه بد نیست....حالا میخواستم یه کتاب برای ریاضی پایه بگیرم که تو فرصت باقیمانده بشه تقریبا تمومشو خوند...نظرتون راجع به دو جلدی دیفرانسیل و پایه ی الگو چیه؟حجمش که به نظر مناسبه...سخت که نیست خیلی؟اگه کتاب مناسبی (غیر تخته سیاه) که کم حجم باشه و نه خیلی سخت معرفی کنید ممنون میشم لطفا!

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      همون الگو بهترینه بنظرم تستاش عالیه شاید حجمش برات زیاد باشه تستا ریاضی پایش بنظرم یکم سخته البته سختیش سختیه خوبه یعنی سختی میکشی و قوی میشی و یاد میگیری ن سختی الکی و بی جهتاگه پایه ریاضیت خوبه و میتونی تو آزمونا ۴۰ به بالا بزنی بنظرم بگیر
      run forrest runnn

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      من کتاب پایه محمد مهربان و منتظری رو دارم . میخوام از روی مهربان شروع کنم چون به روز تره .
      ولی حس میکنم فهرست بندیش خوب نیست و نباید رو ترتیب فهرستش خوند . به نظرتون از کدوم فصلش شروع کنم ؟ اونایی که این کتاب رو دارن بگن و اگه ندارین بگین که اسم فصل هاش رو بگم

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      الگو بگیر ولی زیاد سخت نگیر

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن