خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 17
    1. Top | #1
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات

سوالات و مشکلات پیرامون نرم افزار ها -- رام گوشی -- روت و فلش گوشی و.....

با سلام

در این تاپیک شما میتونید تمام سوالات پیرامون هر چیزی از اندروید رو بپرسید و باز با توجه به آگاهیم بهتون بگم ......

-« اللّهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدْ وَآلِ مُحَمَّدْ وَعَجِّلْ فَرَجَهُمْ »-

! Trust yourself, You can do it
      بزرگترین وبلاگ تحقیق و پژوهش

به جای تشکر برام دعا کنید .

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوستانبه خاطر تعدد بسیار زیاد نرم افزار های اندروید در این سایت ها میتونید نرم افزار های خوبی دانلود کنید .......

Android apps,Top apps,Top Games,Android.apk

بهترین برنامه ها - بازی ها | پلازا - مارکت ایرانی اندروید

-« اللّهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدْ وَآلِ مُحَمَّدْ وَعَجِّلْ فَرَجَهُمْ »-

! Trust yourself, You can do it
      بزرگترین وبلاگ تحقیق و پژوهش

به جای تشکر برام دعا کنید .

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MohoMo نمایش پست ها
      با سلام

در این تاپیک شما میتونید تمام سوالات پیرامون هر چیزی از اندروید رو بپرسید و باز با توجه به آگاهیم بهتون بگم ......

سلام می خاستم از ضبط صوو گوشیم استفاده کنم که متوحه شدم کار نمیکنه وبرنامه های دیگهای هم که مربوط به ظبط صدا داشتم کار نمیکنن حتی از اینرنت هم دانلودکردم ولی اونم errorمیداد البته ظبط صوتم صداهای ظبط ش هی قبلیو پخش میکنه ولی دیگه ظبط نمیکنه مشکل از حافظش هم نیست چون کنارش نوشته به اندازهی 2ساعت جی ظبط داره .!!!!لطفا راهنماییم کنید چون من واسه کلاسام بهش نیاز فوری دارم
      ...

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط perspolis نمایش پست ها
      سلام می خاستم از ضبط صوو گوشیم استفاده کنم که متوحه شدم کار نمیکنه وبرنامه های دیگهای هم که مربوط به ظبط صدا داشتم کار نمیکنن حتی از اینرنت هم دانلودکردم ولی اونم errorمیداد البته ظبط صوتم صداهای ظبط ش هی قبلیو پخش میکنه ولی دیگه ظبط نمیکنه مشکل از حافظش هم نیست چون کنارش نوشته به اندازهی 2ساعت جی ظبط داره .!!!!لطفا راهنماییم کنید چون من واسه کلاسام بهش نیاز فوری دارم
      از اطلاعات گوشیت بک آپ بگیر ؛ یه بار reset اش کن ؛ گوشیت روت شده؟ یا اگه آیفون داری جیلبرش کردی ؟

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      روت شده امروز به طور معجزه آسایی خود به خود درست شد ولی میترسم بازم خراب شه جدیدا توی بعضی سایت ها هم بهم ارور میده که اندرویدتون قدیمی شده ویا میگه 4تا ویروس داره (درحالی که ویروس کشم میگه نداره)و برای بهبودی دستگاه باید لانچر zeroرو نصب کنی بااینکه خودم تو گوشیم اون لانچرو دارم. واقعا نمیدونم چش شده تا حال از وقتی روتش کردم تا الان دوبار فلشش کردم
      ...

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

khejalati
      نمایش مشخصات
      سلام بچه ها میشه 1لینک واسه دانلود nimbuzz بدین؟ یکی رو گوشیم نصب کردم چند وقت پیش گوشیمو بهم ریخت هرکی باهام تماس میگرفت میگفت دردسترس نیس یعنی فکر کنم اونی که من نصب کردم مشکل داشت،حذفش کردم مشکلم حل شد اما لازمش دارم خب، اگه شما از جایی نصب کردین و براتون مشکل ایجاد نکرده لطفا به منم بگید از کجا دانلود کنم که اینبار این مشکل پیش نیاد
      Mutlu olmayı yarına bırakmak, karşıya geçmek için nehrin durmasını beklemeye benzer... Nehir asla durmaz...duran siz akan hayat olur...

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      روت شده امروز به طور معجزه آسایی خود به خود درست شد ولی میترسم بازم خراب شه جدیدا توی بعضی سایت ها هم بهم ارور میده که اندرویدتون قدیمی شده ویا میگه 4تا ویروس داره (درحالی که ویروس کشم میگه نداره)و برای بهبودی دستگاه باید لانچر zeroرو نصب کنی بااینکه خودم تو گوشیم اون لانچرو دارم. واقعا نمیدونم چش شده تا حال از وقتی روتش کردم تا الان دوبار فلشش کردم
      مدل گوشیت چیه ؟ ورژن اندرویدت چنده ؟ برنامه ی super user ورژن قدیمی هست یا جدید ؟ ( ببخش سوالا زیادنا همه رو خواستم یه دفعه بپرسم )

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط niloojoon نمایش پست ها
      سلام بچه ها میشه 1لینک واسه دانلود nimbuzz بدین؟ یکی رو گوشیم نصب کردم چند وقت پیش گوشیمو بهم ریخت هرکی باهام تماس میگرفت میگفت دردسترس نیس یعنی فکر کنم اونی که من نصب کردم مشکل داشت،حذفش کردم مشکلم حل شد اما لازمش دارم خب، اگه شما از جایی نصب کردین و براتون مشکل ایجاد نکرده لطفا به منم بگید از کجا دانلود کنم که اینبار این مشکل پیش نیاد

گوشیتون اندروید هست ؟

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

khejalati
      نمایش مشخصات

گوشیتون اندروید هست ؟[/quote]
      بله اندروید هست
      Mutlu olmayı yarına bırakmak, karşıya geçmek için nehrin durmasını beklemeye benzer... Nehir asla durmaz...duran siz akan hayat olur...

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      [QUOTE=hamed70t;338031]مدل گوشیت چیه ؟ ورژن اندرویدت چنده ؟ برنامه ی super user ورژن قدیمی هست یا جدید ؟ ( ببخش سوالا زیادنا همه رو خواستم یه دفعه بپرسم )- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -مدل گوشیم گالکسی یانگ-نسخه4.1.2-ورژن سوپر یوزرو نمیدونم ولی فک کنم جدید باشه شهریور دانلود ش کردم
      ...

10. Top | #10
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      -مدل گوشیم گالکسی یانگ-نسخه4.1.2-ورژن سوپر یوزرو نمیدونم ولی فک کنم جدید باشه شهریور دانلود ش کردم

رام رسمی 4.1 ؟ اگه کاستوم نصب کردی به احتمال زیاد از رام کاستومته ، اگه رام اصلی رو داری ببین آپدیت جدید اگه براش اومده باشه اونو فلش بزن با odin ؛ برنامه ی سوپر یوزرتم با بازار یا moborobo آپدیت کن

نقل قول نوشته اصلی توسط niloojoon نمایش پست ها

گوشیتون اندروید هست ؟
      بله اندروید هست
      با برنامه ی بازار یا moborobo ؛ nimbuzz ورژن جدید رو دانلود کنید

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام یه سوال راجع به واتساپ داشتم واتساپ چه موقع به نفر رو بن موقت میکند !آخه من از واتساپم زیاد استفاده ندارم ولی واسم اختار فرستاده که شما به علت رعایت نکردن قوانین ما بن موقت شدهایداول24ساعت بود بعد ششد 11دقیقه حالا هم شده 72ساعت در صورتیکه من اصن از واتساپم زیاد استفاده ندارم وبیشتر برام حکم پیغام گیرو داره .لطفا راهنماییم کنید
      ...

12. Top | #12
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام
      من گوشیم رم ۸ گیگ انداختم ولی کل حافظه رو ۴۳۲ مگابایت نشون میده
      حافظه داخلی اش هم ۴گیگه ولی ۲گیگ نشون میده مشکل چیه و چجوری حلش کنم ممنون

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      چجوری مموری گوشی اکسپریا مینی رو باز کنم هیچی روی صفحش نمیاد

14. Top | #14
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط صبوادلا نمایش پست ها
      سلام
      من گوشیم رم ۸ گیگ انداختم ولی کل حافظه رو ۴۳۲ مگابایت نشون میده
      حافظه داخلی اش هم ۴گیگه ولی ۲گیگ نشون میده مشکل چیه و چجوری حلش کنم ممنون
      مدل گوشیت چیه ؟

15. Top | #15
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط HANA199665 نمایش پست ها
      چجوری مموری گوشی اکسپریا مینی رو باز کنم هیچی روی صفحش نمیاد
      این برنامه رو دانلود کن
      http://dl.apktops.ir/apps/2014/12/ES...Apktops.ir.apk

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن