خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    1. Top | #1
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

جریمه سربازی

سلام
      تو اخبار گفته بود که کسانی که مدرک زیر دیپلم دارن و غیبت خوردن باید 10 میلیون جریمه بدن و کسانی که مدرک پزشکی دارن باید 50 میلیون جریمه بدن !!! من متوجه این موضوع نشدم ! مگه کسی که مشغول به تحصیله براش غیبت میزنن ؟؟؟ درضمن چطور اصلا برای این شخص معافیت تحصیلی صادر شده که الان میگن غیبت خورده ؟؟
      یکی برام این موضوع رو روشن کنه . من که گیج شم !

2. Top | #2
      A.Z
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط konkur100 نمایش پست ها
      سلام
      تو اخبار گفته بود که کسانی که مدرک زیر دیپلم دارن و غیبت خوردن باید 10 میلیون جریمه بدن و کسانی که مدرک پزشکی دارن باید 50 میلیون جریمه بدن !!! من متوجه این موضوع نشدم ! مگه کسی که مشغول به تحصیله براش غیبت میزنن ؟؟؟ درضمن چطور اصلا برای این شخص معافیت تحصیلی صادر شده که الان میگن غیبت خورده ؟؟
      یکی برام این موضوع رو روشن کنه . من که گیج شم !
      سلام...ببین معافیت تحصیلی یه مدت زمان محدودی داره! اونجوری نیست که تا هر وقت خواستی دانشگاه بمونی! میتونی تا دکترا ادامه بدی ولی تو زمان مشخص! نمیتونی کشش بدی! بسته به این که تا چه مقطعی ادامه بدی این زمان تغییر میکنه!
      مثلاً کسی که دانشجوی دکترا پیوسته هست،حداکثر تا پایان سن 28سالگی وقت داره که تو این مقطع فارغ بشه. اگه بیشتر از این شد غیبت میخوره!(البته یه تبصره موجوده که تو شرایط خاص،حداکثر 1سال به تاریخ مذکور اضافه میشه)

اینو ببین!

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط A.z نمایش پست ها
      سلام...ببین معافیت تحصیلی یه مدت زمان محدودی داره! اونجوری نیست که تا هر وقت خواستی دانشگاه بمونی! میتونی تا دکترا ادامه بدی ولی تو زمان مشخص! نمیتونی کشش بدی! بسته به این که تا چه مقطعی ادامه بدی این زمان تغییر میکنه!
      مثلاً کسی که دانشجوی دکترا پیوسته هست،حداکثر تا پایان سن 28سالگی وقت داره که تو این مقطع فارغ بشه. اگه بیشتر از این شد غیبت میخوره!(البته یه تبصره موجوده که تو شرایط خاص،حداکثر 1سال به تاریخ مذکور اضافه میشه)

اینو ببین!
      کسی که بیس سالگی معافیت تحصیلی براش صادر میشه میره ادامه میده تا آخر 3031سالگی دکتراشو تموم میکنه آخه مشکلی نیست؟ در ضمن معافیت تحصیلی دوبار در کارشناسی صادر میشه درسته؟ واسه کسی که دوبارشم گرفته رفته دانشگاه مشکلی نداره ارشد گرفتن معافیت؟

4. Top | #4
      A.Z
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Skinner نمایش پست ها
      کسی که بیس سالگی معافیت تحصیلی براش صادر میشه میره ادامه میده تا آخر 3031سالگی دکتراشو تموم میکنه آخه مشکلی نیست؟ در ضمن معافیت تحصیلی دوبار در کارشناسی صادر میشه درسته؟ واسه کسی که دوبارشم گرفته رفته دانشگاه مشکلی نداره ارشد گرفتن معافیت؟
      کسی که پیوسته ادامه بده باید تو همون 28/29 تموم کنه! چرا اگه تایم رو رد کنه مشکل هست(غیبت میخوره). یکی از آشناهای ما امسال دکترا رو میگیره(که میشه 31).منتها اون بعد ارشد رفت سربازی و بعدش دکترا رو ادامه داد.
      در مورد سوال بعدی هم اطلاعی ندارم متاسفانه.میتونید تو بخش سوالات سایت مطرح کنید.پاسخ میدن vazifeh.police.ir

5. Top | #5
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

اینو ببین!
      سلام
      ببخشید من الان میخوام از یک رشته انصراف بدم . و در رشته جدید برام معافیت تحصیلی صادر بشه . ایا این غیبت و چیز دیگری محسوب میشه ؟؟؟ میشه توضیح بدین ( معافیت تحصیلی 4 ساله مجدد آیا صادر میشه ؟ )

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      ببخشيد من معافيت دانشجوييمو ثبت نكردم هنوز سال دوم دانشگاهم. چطور ميتونم سربازيمو با توجه به قانون جديد بخرم ؟ ( مقطع كارشناسى ميخونم). ممنون

7. Top | #7
      A.Z
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      سلام
      ببخشید من الان میخوام از یک رشته انصراف بدم . و در رشته جدید برام معافیت تحصیلی صادر بشه . ایا این غیبت و چیز دیگری محسوب میشه ؟؟؟ میشه توضیح بدین ( معافیت تحصیلی 4 ساله مجدد آیا صادر میشه ؟ )
      فکز نمیکنم مجدداً صادر بشه. اینکه بخوای انصراف بدبد و در رشته دیگه ای بدید غیبت محصوب نمیشه ولی اگه از مدت زمان معافیت کارشناسی(حداکثر5 سال بعد از 20 سالگی تمام) تجاوز کنه غیبت محسوب میشه! یعنی شما باید تا قبل 25 سالگی تمام مدرک رو بگیرید. حالا با با برداشتن ترم و یا...
      سولاتت رو در vazifeh.police.ir مطرح کن.من اطلاعات زیادی ندارم/موفق باشی

8. Top | #8
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      فکز نمیکنم مجدداً صادر بشه. اینکه بخوای انصراف بدبد و در رشته دیگه ای بدید غیبت محصوب نمیشه ولی اگه از مدت زمان معافیت کارشناسی(حداکثر5 سال بعد از 20 سالگی تمام) تجاوز کنه غیبت محسوب میشه! یعنی شما باید تا قبل 25 سالگی تمام مدرک رو بگیرید. حالا با با برداشتن ترم و یا...
      سولاتت رو در vazifeh.police.ir مطرح کن.من اطلاعات زیادی ندارم/موفق باشی
      من اصلا متوجه توضیحات شما نشدم . فکر میکنم شما دارین اشتباه میکنید . هر شخصی میتونه یک بار از تحصیل در دانشگاه انصراف بده و در رشته مجدد تحصیل کنه و براش مجدد معافیت تحصیلی 4 ساله صادر خواهد شد .

9. Top | #9
      A.Z
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      من اصلا متوجه توضیحات شما نشدم . فکر میکنم شما دارین اشتباه میکنید . هر شخصی میتونه یک بار از تحصیل در دانشگاه انصراف بده و در رشته مجدد تحصیل کنه و براش مجدد معافیت تحصیلی 4 ساله صادر خواهد شد .
      خودم گفتم که اطلاعات زیادی در این مورد ندارم! بهتره به سایت مرجع مراجعه کنید

10. Top | #10
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      یکی نیست توضیح بده ؟!

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن