خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: کنکور 93

1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

کنکور 93

سلام دوستان
      با روند کاری فروم آشنایی ندارم به خاطر کم بودن وقتم مجبور شدم تاپیک بزنم واسه سوالم
      اگه مقایرت داره با روند فروم عذرخواهی میکنم

من متولد 69 هستم ، سوم دبیرستان ( رشته انسانی ) رو پاس کردم اما پیش دانشگاهی رو نه
      تصمیم گرفتم واسه ی کنکور 93 بخونم و پیش رو پاس کنم ، اما شنیدم 93 کنکور نداره

خواستم بپرسم این کنکور داشتن یا نداشتن ها متعلق به بچه هایی میشه که هنوز دیپلم نگرفتن یا مربوط به منی که سال 88-89 دیپلم ( یعنی منظورم سال سوم دبیرستان میشه ) رو گرفتم هم میشه ؟

و این اصلا" چه قانونیه که ما زمان دبیرستان شرط معدلی نبود و همه فکرمون آزمون بود حالا یهو معدل تاثیرگزار شده واسمون ؟

ممون میشم جواب سوالاتم رو بدین ، چون جدا" سر درد گرفتم

2. Top | #2
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوست عزیز راجع به معدل شامل حال شما هم میشه و اینکه میگی زمان شما معدلی نبوده در اشتباهی.چون قبل از شما هم تاثیر گذار بوده.من دیپلمم سال 86 بوده و پیش دانشگاهیم سال 87 بوده.87 که کنکور دادم معدل تاثیر داشت و فکر میکنم همین حدود 20-25 درصد بود.
      ضمنا راجع به سوال بعدیتون باید عرض کنم که سال 93 همچنان کنکور هست و از قرار معلوم تا سال 95 هم همچنان ادامه داره و اگر قرار باشه تصمیمی برای حذف گرفته بشه برای سال 95 و به بعد هستش.ضمنا تاثیر معدل هم برای کنکور 93 به اندازه امسال هستش.یعنی 25 درصدواین رو هم خدمتتون بگم که تاثیر معدل به صورت مثبت لحاظ میشه.یعنی اگر شما معدلت کم باشه براتون تاثیر منفی نداره ولی اون کسی که معدلش بالاست برای اون به صورت مثبت در نظر گرفته میشه.
      اونطوری که من شنیدم یکبار نمره خام کنکور رو براتون محاسبه میکنن و یکبار هم معدلتون رو توی نمره کنکور تاثیر میدن و در آخر هرکدوم که مقدارش بیشتر بود رو براتون در نظر میگیرن.یعنی شما ضرری نمیکنی.البته راجع به این جمله آخر خیلی مطمءن نیستم که تاثیرش اینجوریه یا جور دیگه ولی چیزی که من شنیدم اینه.میدوارم تونسته باشم کمکی کنم.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن