خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 19 از 19
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      لعنت به دولتی که پر از فساده

2. Top | #17
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      اینجانب نسترن خانم یکی از مردم فرهیخته این مرز و بوم اعلام میکنم که ... عقده ای شدم ........ ایجاد این گونه تاپیک ها ن تنها ب بشریت خدمتی نمی نمایند بلکه هرگونه اثار مخرب روحی که فک کنید بر روی کنکوریان گرامی ایجاد می نماید.از ای لحظه ب بعد ایجاد هرگونه تاپیک با همچین مفهوم هایی پیگرد قانونی دارد

3. Top | #18
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط RainBow نمایش پست ها
      مازندگی میکنیم اینام زندگی میکنن!
      ..ما نفس میکشیم و علایم حیاتوداریم اونا زندگی میکنن

4. Top | #19
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed735 نمایش پست ها
      اون 6 درصدی هم که میره حساب خیلی خیلی زیاده....کدوم ارگان در کشور 6 درصد استفاده میکنه؟البته اگر باهاش تجهیزات بگیرن یه چیزی...ولی فعلا که میبینیم صرف شکمِ شکم گنده های سپاه میشه.ولی شایدم لازمه دیگه ولش....از خیر اون 6 درصد گذشتیم...

ولی بقیه 94 درصد صرف ابادانی میشه واقعا؟خب پول ما که از اماراتو قطرو عربستان و لبنان و غیره که خیلی زیادتره.....کشورهایی مثل ترکیه و اینا که همسایه هم هستن اصلا تو کشورشون نفت هم ندارن که بفروشن ولی خیلی ابادتر از کشور ما هستن...همین کردستان عراق رو برو.با پول نفتشون ببین چه قدر شهرسازیشون پیشرفت کرده؟خب این آبادانی که میگن کجاست؟

البته من حدس میزنم در این جمله ابهام وجود داشته باشه...آبادانی منظور شهر آبادان رو میگن.ولی خب اونجام رفتم.چیزی نداشت.شهرهای ما از اونجا آبادانترهوالا...

پس کجا میره؟؟؟؟؟؟

حدس میزنم میره به انرژی هسته ای و واردات.و البته اختلاس و غیره...این غیرش خیلی مهمه هااااا خخخخخ...
      .داداش درسته که فساد و بخور بخور توو کشورما زیاده وهیچ چیزی بما نمیرسه و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی....بوووووووق اما خوب ب اینم توجه کنیدک دوبرابر ما نفت دارن و جمعیتشو اندازه استان کهگیلویه بویراحمد هم نمیشه.هرچند اگ جمعیت ایران به اندازه سال 50 هم بشه بازم چیزی نمیشه

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن