خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

کارنامه ترمی دانشگاه

سلام
      من یک ترم در دانشگاه ازاد واحد اسلامشهر درس خوندم و 5 این ماه که داره میاد باید دوباره برای انتخاب واحد اقدام کنم . 26 این ماه اخرین امتحانو دادیم تو کل امتحانات شرکت کردم . ولی جواب نمرات 3 درس هنوز در سایت قرار ندادن و گزارش نشده ! یعنی از 20 واحد 12 واحد نمراتش اومده
      می خواستم بدونم جریانش چیه ؟ تا این مدت طول کشیده عادیه ؟ برای شما هم این طوری شده تا به حال یا باید برم دانشگاه ببینم موضوع از چه قراره ؟
      ویرایش توسط paye2 : 01 بهمن 1394 در ساعت 00:12

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      مال ما هم 27 تموم شده وفعلا دوتاش ندادن بستگی به استاد داره خب کی نمراتو بده...

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      بعضی وقتها استاد خیلی دیر نمره ها رو اعلام میکنه مثلا پیش اومده که موقع انتخاب واحد ترم بعد هنوز نمره نیومده !
      نگران نباش
      راستی الان دانشگاه من اول نمره ها در بخش اعتراض نمرات میاد بعد کارنامه
      یه سر به اون بخش سایت هم بزن .

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط paye2 نمایش پست ها
      سلام
      من یک ترم در دانشگاه ازاد واحد اسلامشهر درس خوندم و 5 این ماه که داره میاد باید دوباره برای انتخاب واحد اقدام کنم . 26 این ماه اخرین امتحانو دادیم تو کل امتحانات شرکت کردم . ولی جواب نمرات 3 درس هنوز در سایت قرار ندادن و گزارش نشده ! یعنی از 20 واحد 12 واحد نمراتش اومده
      می خواستم بدونم جریانش چیه ؟ تا این مدت طول کشیده عادیه ؟ برای شما هم این طوری شده تا به حال یا باید برم دانشگاه ببینم موضوع از چه قراره ؟
      ما 11 بهمن امتحانها تموم میشه ولی 8 بهمن میریم انتخاب واحدمشکلی نیس باو انتخاب واحد کن نهایتش تو حذف و اضافه تغییر میدی

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      چیز غیرعادی نیست ما دیروز انتخاب واحد داشتیم و تا 5 بهمن هم امتحان داریم و نمره دوتا امتحان هم بیشتر نیومده
      اگه از دروسی که ترم بعد میگیری دارای پیش نیازی باشه که توی این ترم پاس نکردی اون درس رو باید حذف کنی
      خلاف قوانین
      ویرایش شده.

6. Top | #6
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام
      ممنون از پاسختون
      من فهمیدم مشکل کجا بود وقتی در قسمت نظرسنجی پرتابل دانشجویی شرکت کردم نمرات لیست شدند و اومدند فقط مونده دو تا دیگه از درسا .که اونا هم میان
      ویرایش توسط paye2 : 01 بهمن 1394 در ساعت 13:58

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام سوال داشتم
      تا وقتی ک تو کارنامه نیمسال نمره ای موقت اعلام شده... ینی هنوز اون نمره ثبت نشده دیگه ؟؟

من نمرات یکی از دروسم موقت هست ولی استادمون میگه من ثبت کردم و ....!! :/

وقتی نمره ای ثبت شه امکان تغییرش اصلا وجود نداره؟؟؟

خواهش میکنم اگه کسی اطلاعی داره توضیح بده ...

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Anis.Es نمایش پست ها
      سلام سوال داشتم
      تا وقتی ک تو کارنامه نیمسال نمره ای موقت اعلام شده... ینی هنوز اون نمره ثبت نشده دیگه ؟؟

من نمرات یکی از دروسم موقت هست ولی استادمون میگه من ثبت کردم و ....!! :/

وقتی نمره ای ثبت شه امکان تغییرش اصلا وجود نداره؟؟؟

خواهش میکنم اگه کسی اطلاعی داره توضیح بده ...

درود

نمره هر درس پس از تایید استاد به تایید دانشکده میرسه .

معمولا بعد از تایید استاد ، نمره قابل تغییر نیس مگر با رایزنی با آموزش دانشگاه و پارتی های لازم .

موفق باشید .

هرروزی که بهترازروزهای قبلت باشه،تکه ای ازپازل رویاهای توست که سرجاش قرار میگیره، سعی کن هرروز بهترازروزقبل باشی تاپازل رویاهات روهرچه سریعتر کامل کنی

Sina
      CEO of Iramrich

by the way here's my channel : @MrRich

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن