خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 43
    1. Top | #16
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      دوست عزیزمیشه منم راهنمایی کنید عربی چطور بخونم شما چطور می خونید منم ایده بگیرم هنوز عربی شروع نکردم ممنون میشم

2. Top | #17
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      بچه ها من نمره هامو میگم ببنید خوبه 19/25ریاضی زیست دوتا/شیمی19/فیزیک 18/75/عربی19ادبیات 19/زمین18/75.زبان 17/75به نظرتون چطورن؟

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      @ammirامیر عزیز داداش گلم خداقوت ، تا الان حسابی واسه هدفت تلاش کردی و ایشالا بهترین نتیجه رو هم میگیری
      بیین داداش نه میخواد استرس بگیری نه از درست بیوفتی ، فقط اگه ترمیم معدل اجرایی شد حتما شرکت کن ، حتما ...
      اگه همشو تو رنجی 17 به بالا بگیری خیلی کمک بزرگی به خودت کردی ، حیفه که واقعا بعد کنکور بگی اگه یه نمره تو هر درس بالاتر میگیرفتم الان یه دانشگاه بهتر بودم

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط lili96666 نمایش پست ها
      بچه ها من نمره هامو میگم ببنید خوبه 19/25ریاضی زیست دوتا/شیمی19/فیزیک 18/75/عربی19ادبیات 19/زمین18/75.زبان 17/75به نظرتون چطورن؟

نه خوب نیستن
      خیلی کم شدی باو
      زیست باید فقط 20 بشی تا پزشکی قبول شی
      شیمیت که اصلن افتضاحه
      زبان فاجعس
      من همه رو 20 شدم .

در کل هیچی نخون بنظرم فایده ای نداره.
      ممطمعنم قبول نمیشی
      دختر که نباس درس بخوونه
      زوود شووهر کن برو خونه بخت

5. Top | #20
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      میدونم خودم شب امتحانی خوندم فقط .به نظرتون منم امتحان بدم واسه ترمیم

6. Top | #21
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ammir نمایش پست ها
      سلام
      یه فکری مثل خوره افتاده به جونم
      اولش اصلا برام مهم نبود معدل دیپلم اما نمی دونم الان چرا نگرانم
      تا الان خیلی خوب پیش رفتم و به امید خدا اگر بیشتر تلاش کنم مطمئنم عمومیا همه بالای 70 میزنم
      ریاضی فیزیک تا 50 -60 می تونم
      زیست و شیمی هم به شدت براش وقت گذاشتم و همین الان که هنوز کامل هم نخوندم منابع رو زیست 94 رو 62 زدم و شیمی 57 یعنی ایشالله می تونم برا کنکور تا 70-75 خودم برسونم !
      الان من نمراتم میذارم بنظرتون لازمه اقدام کنم برا دیپ مجدد ؟ چون اصلا دلم نمی خواد برنامم بهم بخوره بخاطر امتحانا

فایل پیوست 48641
      نگران مباش.اقا امیر خدمت معافی؟

7. Top | #22
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      سلام

نمراتتون عالیه آفرین ، زیاد خودتون رو درگیر معدل نکنید ، این کنکوره که تعیین کننده هستش

موفق باشین

8. Top | #23
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز شاید بد نباشن ولی عالیم نیستن که اگه ترمیم بگیرن خب بقیه که نمره پایینی دارن 20شن بعد نمره من نسبت به اونا میاد پایین .دوست عزیز که تایپیک زدی نهایی نمره اوردن کاری نداره من فقط کتابو خوندن حتی نرسیدم سوالا سال قبل یه سالو بخونم اگه سالا سال قبل بخونی خیلی راحت20میشی همه رو ای کاش ترمیم بزارن

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوست عزیز اونقدر که تو این انجمن حرف از معدله هیجا نیست چون اکثر بچه ها بهانه تراشن..بیخیالبخون بابا

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      دوست مظلوم من
      تو نمونه بارز ر یدمان این طرح معدلی
      واقعا حیییف که یه نخبه ای مث تو تو این مملکت باید بخاطر یه همچین چیز چرتی به حقش نرسه
      درصدات میتونه موجب قبولیت تو هر رشته ای شه ولی نه هر دانشگاهی
      مهلت دیپ مجدد فعلا گذشته و خرداد هم معلوم نیست چی به چی شه
      بنظرم همینجور قدرتمند ادانمه بده اگه ترمیم اومد یا امکان دیپ مجدد تو خرداد بود استفاده کن اگه ام نه گور باباش
      راستی ادب از رو چی و چطور میخونی؟ من میخوام امسال بالا ۹۰ بزنم
      run forrest runnn

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ammir نمایش پست ها
      سلام
      یه فکری مثل خوره افتاده به جونم
      اولش اصلا برام مهم نبود معدل دیپلم اما نمی دونم الان چرا نگرانم
      تا الان خیلی خوب پیش رفتم و به امید خدا اگر بیشتر تلاش کنم مطمئنم عمومیا همه بالای 70 میزنم
      ریاضی فیزیک تا 50 -60 می تونم
      زیست و شیمی هم به شدت براش وقت گذاشتم و همین الان که هنوز کامل هم نخوندم منابع رو زیست 94 رو 62 زدم و شیمی 57 یعنی ایشالله می تونم برا کنکور تا 70-75 خودم برسونم !
      الان من نمراتم میذارم بنظرتون لازمه اقدام کنم برا دیپ مجدد ؟ چون اصلا دلم نمی خواد برنامم بهم بخوره بخاطر امتحانا

فایل پیوست 48641
      شما با این نمراتت نا امید باشی من که همش یازده ایناست باید برم بمیرم

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      دوست عزیزمیشه منم راهنمایی کنید عربی چطور بخونم شما چطور می خونید منم ایده بگیرم هنوز عربی شروع نکردم ممنون میشم

سلام عزیز
      والا من عربی خودم داغونه بهتره از یک وارد بپرسی
      اما من روشم میگم
      اول عربی مبتکران برای ایاد فیلی کامل می خونم بعد درس نامه و تست عربی سیرتاپیاز مهرماه رو کار می کنم
      در ضمن لغات رو هم از کتاب لقمه واژگان مهرماه می خونم شاید خیلی لازم نباشه اما تو صرفه جویی وقت برای تستای ترجمه و متن خیلی کمک کنندست بعلاوه یه خوبی این واژگان مهروماه اینه ریشه فعل ها رو نوشته که شدیدا تو تستای قواعد می تونه کمک کننده باشه دونستن ریشه افعال
      تجزیه ترکیب اعراب گذاری معروماه دارم ولی هنوز نخوندمش نمی دونم چطوره اون !
      موفق باشی

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohsen2 نمایش پست ها
      نگران مباش.اقا امیر خدمت معافی؟
      بله دوست خوب معافم

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط EVRINA نمایش پست ها

شما منظورتون نمرات تک تک دروس نهایی که سامانه دیپ کد تایید کردید دارید؟
      نمرات هر درسو دارم... ولی معدل ندارم... برای ثبت نام فقط کد سوابق تحصیلی رو باید بدیم یا معدل هم اجباریه؟؟؟ الان جای مدرسه ما یه مدرسه دیگه اومده منم نمیدونم معدلم رو از کجا باید بیارم
      untitled.jpg
      کارشناسی فیزیوتراپی از دانشگاه علوم پزشکی مشهد ورودی 88

دانشجوی دندان پزشکی علوم پزشکی اصفهان ورودی 95

موفقیت اتفاقی نیست

15. Top | #30
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط daniad نمایش پست ها
      دوست مظلوم من
      تو نمونه بارز ر یدمان این طرح معدلی
      واقعا حیییف که یه نخبه ای مث تو تو این مملکت باید بخاطر یه همچین چیز چرتی به حقش نرسه
      درصدات میتونه موجب قبولیت تو هر رشته ای شه ولی نه هر دانشگاهی
      مهلت دیپ مجدد فعلا گذشته و خرداد هم معلوم نیست چی به چی شه
      بنظرم همینجور قدرتمند ادانمه بده اگه ترمیم اومد یا امکان دیپ مجدد تو خرداد بود استفاده کن اگه ام نه گور باباش
      راستی ادب از رو چی و چطور میخونی؟ من میخوام امسال بالا ۹۰ بزنم
      سلام
      من کجام نخبست بابا اگه نخبه بودم الان انترن شده بودم نه اینکه پشت کنکور باشم
      ولی درسته طرح گندیه اما جدی خیلی تاثیر انچنان بارز برا من نداشت کنکور پارسال یعنی تخمین رتبه زدم یا کارنامه هایی دیدم که خب رتبه من اورده بودن اما با معدل بالا انچنان درصدا تفاوتی نداشت
      من خودم ریاضی فیزیک گند زدم اگه اون خراب نمی کردم خیلی رتبم بهتر میشد بی خیال تاثیر معدل

در مورد ادبیات
      عشق و علاقه شدید می خواد به شعر و این حرفا که امیدوارم داشته باشی
      دوم اینکه هر چقدر می تونی لغات رو مرور کن
      سوم اینکه از تاریخ ادبیات غافل نشو بگی ماه اخر جمع می کنم ...جمع نمیشه ! بشه هم خوب نمیشه
      تست قرابت بزن زیاد بزن تست خوب بزن جامع ادبیات خیلی سبز کتاب خوبیه از همه نظر
      ممکنه اول طول بکشه هر تست مثلا 30 تا قرابت تو 35-40 دقیقه بزنی اما کم کم لمش میاد دستت نگاه کنی به گزینه ها جواب سه سوت میزنی واقعا هم هیچ راهی جز تست و تست و تست نداره (البته دونستن معنی لغات یعنی تسلط رو واژگان هم مهمه )
      زبان فارسی هم نمی دونم الان کتابش باشه تو بازار یا نه اما کتاب کلاس رمزینه خیلی خوبه اما کامل نیست کنارش درسنامه های زبان فارسی جامع خیلی سبز و حل تستاش اکیدا توصیه میشه
      ارایه هم اشتی با ارایه تخته سیاه کتاب جمع و جور و خوبیه اونم تست زیاد در کنارش راه میفتی
      این بود تجربه های من

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن