خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      پاسخگوی ارشد

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

کشوری شدن پزشکی و دندان و دارو یعنی چه ؟

متاسفانه از برخي بچه ها و پشتيبان هاي آزمون و دانشجو_مشاورها شايعه عجيبي شنيدم؛ ⚡️قبولي پزشكي كشوري شده !!!⚡️
      اين كشوري شدن پذيرش پزشكي چيز جديدي نيست و امسال هم در انتخاب رشته كنكور ٩٤ همين طور بوده و سنجش در اين مورد اطلاعيه داد.
      _ معني اين كشوري شدن نيست نيست كه رتبه كشوري مهم هست ، پس زمين شناسي هم تاثير داره از اين به بعد و بريم زمين بخوانيم
      _ يا بعضي ها برداشت كردند اگر رتبه كشوري ملاك هست پس حق فلان منطقه خيلي ضايع ميشه و قبولي سخت تر يا ساده تره

عزيزان اين خبر نه چندان جديد در مورد پزشكي و دندانپزشكي و داروسازي ، يعني فقط ديگه بومي گزيني نداره و اين يعني برابري همه شهرها و استان هاي كشور بدون درنظر گرفتن بومي گزيني قطب و ناحيه ٦٠ به ٤٠ و ٨٠ به ٢٠
      مثلا دیگه قبولی دانشگاه بابل برای بومی ناحیه 9 (گیلان،مازندارن و گلستان) بیشتر ظرفیت نداره و اگر کسی از بوشهر هم خواست در این سه رشته بیاد دانشگاه بابل انتخاب کنه فرقی با کسی که برای همان جا هست نداره .

دقت كنيد قبولی با رتبه كشوري نيست و رتبه و نمره كل شما در هر زير گروه و سهميه مناطق اهميت داشته و داره و خواهد داشت.
      متاسفانه شنيديم چند مدرس زمين شناسي براي پر كردن كلاس هاي خودشان از اين نكته انحرافي سو استفاده كردند و حسابي كنكوريها ترساندند.
      از طرفی احتمال تک دفترچه ای شدن درس زمین شناسی کنکور هم مطابق کنکورهای دهه 80 و 70 صفر هست

پس به تفسیر این خبر مهم را برای دیگر دوستان خود به طور صحیح بپردازید و نگرانی ها را کم کنید

دکتر علیرضا افشار استادیار دانشگاه و مشاور انگیزش تحصیلی

مشاوره تحصیلی و کنکور_سایت مشاوره تحصیلی علیرضا افشار

دانلود رایگان همایش های مشاوره ای انگیزشی و آموزشی از سال 90 تا امروز
      www.alirezael.ir

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اصلا" با عقل هم جور در نمیاد داوطلبان رو بر اساس مناطق تقسیم بندی کنن بعد رتبه کشوری ملاک پذیرششون باشه خوب پس برای چی تقسیم شدن؟ اگه همه داوطلبان کنکور در کشور از وضعیت یکسانی برخوردار بودن دیگه سهمیه مناطق نداشتیم.تو روح پر فتوح مقامات و مسئولین: بجای اینکه بیان به وضعیت مناطق رسیدگی کنن اومدن منطقه 2 ما رو کردن منطقه 3 .
      ویرایش توسط bahman seraj : 29 دی 1394 در ساعت 11:38

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ان شا الله که دوستان دیگه قبول می کنن که پذیرش کشوری با رتبه کشوری نیست

4. Top | #4
      x 3
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      سلام من ي سوال از برنامه داشتم ب نظرتون درسته ك همه درس ها رو در طول روز 2 ساعت 2ساعت جدا كرد و خوند؟ اقاي افشار

5. Top | #5
      در انتظار تایید ایمیل

Mamoli
      نمایش مشخصات
      به نظرمن بایدسهمیه مناطق بداشته بشه چون من وخیلی ها توی منطقه1هم امکانات مناسبی نداری مدارس دولتی فوق العاده بی کیفیتن به طوریکه من خودم سال کنکوریک ماه بیشترمدرسه نرفتم والان هم فیلم های دبیرستان شریف که برای همه رایگان است رانگاه میکنم که الان درروستاهای دورافتاده نیز اینترنت داریم پس هی نگین که امکانات منطقه1زیاده

6. Top | #6
      پاسخگوی ارشد

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      حرف های شما درست عزیزان اما قبول دارین کسی که درسش بخوانه حالا سهمیه منطقه 1 باشه یا 2 یا 3 فرقی براش نداره ؟ !
      برای چیزهایی که دست من و شما نیست و نمی تونیم عوضش کنیم دست و پا نزنیم و فقط تمرکز بدیم به کار اصلی ...

این هشدار پذیرش با رتبه کشوری نیست و فقط بومی گزینی برداشته شده باعث خیلی بازتاب های غلط شده بطوری که به قول یکی از دوستان در بانک های کتاب سفارش کتاب های زمین شناسی 4 برابر بیشتر شده این موقع سال و ر شهرستان ها برخی معلمان زمین شناسی از آب گل آلود خوب ماهی می گیرند .

پس هدف من اطلاع رسانی بوده و هدف شما هم تمرکز روی داده ها مون باشه و اینکه مقامات و مسئولان چرا و برای چی فلان کار کردند چیزی نیست که به ما خیلی برگرده

مشاوره تحصیلی و کنکور_سایت مشاوره تحصیلی علیرضا افشار

دانلود رایگان همایش های مشاوره ای انگیزشی و آموزشی از سال 90 تا امروز
      www.alirezael.ir

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن