خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات

مشکل با درس زبان فارسی !!!

من ب زبان فارسی علاقه ای ندارم واسه خاطر همین تا حالا هم ازش چیزیو نخوندم حالا هم تو این شش ماه باقیمانده بنظرتون چ مباحثی رو فقط بخونم ک حداقل 8 درصد سوالاشو بتونم بزنم

منابع من : زبان فارسی هامون سبطی - گاج موضوعی
      ویرایش توسط Dr. Ali : 27 دی 1394 در ساعت 18:00

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط jahangir نمایش پست ها
      من ب زبان فارسی علاقه ای ندارم واسه خاطر همین تا حالا هم ازش چیزیو نخوندم حالا هم تو این شش ماه باقیمانده بنظرتون چ مباحثی رو فقط بخونم ک حداقل 8 درصد سوالاشو بتونم بزنم

جمله ساده و اجزای آن مبحثی که معمولا 2 تا سوال هم میاد ، و اگر رو هامون سبطی خوب بخونی نتیجه میگیری ، گروه اسمی و ساختمان واژه (مشتق ، مرکب ، مشتق - مرکب) هم اگه بخونی کافیه! تکواژ و ویرایش با توجه به وقتی که داری فکر کنم نخونی بهتره!

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

زبان پارسی؛ شیرین تر از شکر ! است

بهرحال؛

شما همون واژه و تکواژ و واج + جملات مشتق و مرکب و... رو بخون !

میتونی بالای 80درصد مباحث زبان پارسی رو بزنی !
      حکایت ما جاودانه شود

4. Top | #4
      در انتظار تایید ایمیل

Maghror
      نمایش مشخصات
      محوری رو بخون تست هاشو بزن ... بعد اگه وخت داشتی با امادگی بیشتر می تونی تست های میکرو رو بزنی فک نکنم با این وجود مشکلی مونده باشه

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 19behnma91 نمایش پست ها
      محوری رو بخون تست هاشو بزن ... بعد اگه وخت داشتی با امادگی بیشتر می تونی تست های میکرو رو بزنی فک نکنم با این وجود مشکلی مونده باشه
      محوری !!!؟؟؟ الان؟؟!!!
      شوخی رو بذارید کنار لطفا! محض رضای خدا .... محوری رو دانش اموز سوم هم به زور تمومش میکه چه برسه به یه کنکوری!
      بگیر از کتاب زیان فارسی سال اول و دوم دبیرستان درسای قواعدی رو بیا از صفر صفر بخون ، بعد به ترتیب از درس اول زبان فارسی سوم شروع کن وبیا اخر
      تست هم از رو همون گاج موضوعی کفایت میکنه

درضمن کل زبان فارسی 5 تا تست مگه بیشتره؟ فاز اینا که میگم میتونی به 8 درصد سوالات یا 20 درصد سوالات پاسخ بدی دقیقا چیه؟

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات

5+1بحث الگو
      خلاف قوانین.

7. Top | #7
      در انتظار تایید ایمیل

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pouria98 نمایش پست ها
      محوری !!!؟؟؟ الان؟؟!!!
      شوخی رو بذارید کنار لطفا! محض رضای خدا .... محوری رو دانش اموز سوم هم به زور تمومش میکه چه برسه به یه کنکوری!
      بگیر از کتاب زیان فارسی سال اول و دوم دبیرستان درسای قواعدی رو بیا از صفر صفر بخون ، بعد به ترتیب از درس اول زبان فارسی سوم شروع کن وبیا اخر
      تست هم از رو همون گاج موضوعی کفایت میکنه

درضمن کل زبان فارسی 5 تا تست مگه بیشتره؟ فاز اینا که میگم میتونی به 8 درصد سوالات یا 20 درصد سوالات پاسخ بدی دقیقا چیه؟

دوست عزیز محوری گاج تو یه ماه با روزی نیم ساعت خلاصش کردم .... تا عید راحت میشه دوبار این کتاب رو تموم کرد شما چجوری می گی این موقع سال محوری ؟؟؟؟ متوجه نمیشم ... محوری کلا 518 تا تسته بجا اینکه بشینی کتاب درسی سوم و بخشای دستور زبان کتاب دوم و اول بخونی کل محوری سوم رو بخونی خیلی تو زمان صرفه جویی کردی

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن