خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

نظرتون چیه ؟؟؟

سلام

من رشتم نرم افزاره ... اصن علاقه ای به رشتم ندارم
      گفتم که حالا قبول شدم ، برم شاید علاقمند شدم ...اما هر چی جلوتر رفتم ؛ نسبت به کامپیوتر تنفرم بیشتر و بیشتر شد
      دیگه اواخر ترم اول بود تصمیم گرفتم حداقل فوق دیپلم معادل رو بگیرم ،بعد انصراف بدم ... خدا رو شکر سه ترم گذشت این ترم ، ترم اخرمه (امیدوارم این ترم درس مزخرفی مث ساختمان رو پاس کنم و گرنه تمام برنامه ریزی هام بهم میریزه)

بعد نکته ای که هست کنکور دادن دانشجویان انصرافی هست ، با توجه به چیزی که من فهمیدم این بود "باید هفتاد واحد رو حداکثر چهار ترم پاس کنم تا بتونم کنکور مجدد بدم" ، اما دو سه روز آینده حتما به نظام وظیفه شهرم مراجعه میکنم و دقیقا میپرسم
      ممکنه بگه اگه مدرک معادل بگیری نتونی کنکور بدی تا آخرین روز باید خدمت کنی بعدش باید کنکور بدی
      من پیگیر کارای انصرافی از دانشگاه میشم و میرم خدمت ؛ باید داخل خدمت با اون سختی هایی که برا یه سرباز صفر وجود داره بخونم

میخام نظرتون رو بدونم که چیه ؟؟
      (رشته ای که میخام برم دنبالش صنایع هست )
      شاید بگین ارشد برو دنبال علاقت اما رشته نرم افزار به حدی منو خسته و فرسوده کرده که تاب و تحمل اینکه اون هفتاد واحد بقیه رو پاس کنم ، ندارم

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      به نگر من؛ اگر علاقه ای نداری

بیا بیرون !
      حکایت ما جاودانه شود

3. Top | #3
      aCe
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      دادا منم نرم افزار بودم و اصلا علاقه نداشتم صرفا واسه اینکه درسی خونده باشم الکی پاس میکردم واحدا رو
      100 % برو دنبال چییزی که میخوای من الان دارم حسرت اون سالهایی که از دست رفته رو میخورم
      موفق باشی

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط avant نمایش پست ها
      سلام

من رشتم نرم افزاره ... اصن علاقه ای به رشتم ندارم
      گفتم که حالا قبول شدم ، برم شاید علاقمند شدم ...اما هر چی جلوتر رفتم ؛ نسبت به کامپیوتر تنفرم بیشتر و بیشتر شد
      دیگه اواخر ترم اول بود تصمیم گرفتم حداقل فوق دیپلم معادل رو بگیرم ،بعد انصراف بدم ... خدا رو شکر سه ترم گذشت این ترم ، ترم اخرمه (امیدوارم این ترم درس مزخرفی مث ساختمان رو پاس کنم و گرنه تمام برنامه ریزی هام بهم میریزه)

بعد نکته ای که هست کنکور دادن دانشجویان انصرافی هست ، با توجه به چیزی که من فهمیدم این بود "باید هفتاد واحد رو حداکثر چهار ترم پاس کنم تا بتونم کنکور مجدد بدم" ، اما دو سه روز آینده حتما به نظام وظیفه شهرم مراجعه میکنم و دقیقا میپرسم
      ممکنه بگه اگه مدرک معادل بگیری نتونی کنکور بدی تا آخرین روز باید خدمت کنی بعدش باید کنکور بدی
      من پیگیر کارای انصرافی از دانشگاه میشم و میرم خدمت ؛ باید داخل خدمت با اون سختی هایی که برا یه سرباز صفر وجود داره بخونم

میخام نظرتون رو بدونم که چیه ؟؟
      (رشته ای که میخام برم دنبالش صنایع هست )
      شاید بگین ارشد برو دنبال علاقت اما رشته نرم افزار به حدی منو خسته و فرسوده کرده که تاب و تحمل اینکه اون هفتاد واحد بقیه رو پاس کنم ، ندارم
      سلام
      اول از همه براتون آرزوی موفقیت میکنم
      دوم اینکه مطمئنید میتونید توی دوران سربازی درس بخونید؟؟؟ نمی خوام اصلا فرکانس منفی بدم
      صرفا بخاطر این میگم که داداش بنده سربازه!!! داداشم هم گفت میخوام توی دوران سربازی برای ارشد بخونم اما انقدر فشار (از هر لحاظ) روشه که دیگه نخوند!!!
      بعدشم رشته ی شما یه رشته ی به روز ای؟؟؟ به نظر من اگه امکانش هست همین رشتتون رو ادامه بدین چون بازار کار بهتری نسبت به صنایع داره!
      درپناه حق
      ویرایش توسط mahsa77 : 27 دی 1394 در ساعت 19:40

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)