خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

زیاااااااااد غلط دارم

سلااااااام دوستان.
      اگه یه چیزی بگم احتمالا تعجب میکنین.دیدین بعضیا وقتی تست میزنن تو خونه درصدشون خیلی خوب میشه ولی وقتی میرن ازمون گند میزنن؟؟؟؟حالا من برعکس این حالتو دارم
      اقا من میشینم زیستو میخونم با درسنامه های خیلی سبز واز این کارا قشنگم میفهممش.بعد میام کتاب خیلی سبز رو باز میکنم شما بگیرین از هر ده تا تست بدون اغراق میگم شاید در مجموع7-8 تاشو یا کلا غلط بزنم یا بلد نباشم(البته کمتر پیش میاد که یه سوال رو دیگه واقعا هیچیش. بلد نباشم)
      حتی اگه 200 تا تستم بزنم به همین منوال پیش میره.بعد که میرم جواباشونو جواباشونم قشنگ میفهمماااااا ولی نمیفهمم چرا نتونستم اون سوال رو حل کنم؟!
      اینا همه درحالیه که درصد زیست قلمچی من تا حالا از 90 پایین تر نیومده.مشکل از کجاست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خودم فک میکنم مثلا اینکه درصدم تو قلمچی زیاد میشه به خاطر اینکه نکته های تستارو یاد گرفتم نه صرفا اینکه خودم بتونم حلشون کنم؟ررااااااااااااه حل میخوام.

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط RAHI نمایش پست ها
      سلااااااام دوستان.
      اگه یه چیزی بگم احتمالا تعجب میکنین.دیدین بعضیا وقتی تست میزنن تو خونه درصدشون خیلی خوب میشه ولی وقتی میرن ازمون گند میزنن؟؟؟؟حالا من برعکس این حالتو دارم
      اقا من میشینم زیستو میخونم با درسنامه های خیلی سبز واز این کارا قشنگم میفهممش.بعد میام کتاب خیلی سبز رو باز میکنم شما بگیرین از هر ده تا تست بدون اغراق میگم شاید در مجموع7-8 تاشو یا کلا غلط بزنم یا بلد نباشم(البته کمتر پیش میاد که یه سوال رو دیگه واقعا هیچیش. بلد نباشم)
      حتی اگه 200 تا تستم بزنم به همین منوال پیش میره.بعد که میرم جواباشونو جواباشونم قشنگ میفهمماااااا ولی نمیفهمم چرا نتونستم اون سوال رو حل کنم؟!
      اینا همه درحالیه که درصد زیست قلمچی من تا حالا از 90 پایین تر نیومده.مشکل از کجاست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خودم فک میکنم مثلا اینکه درصدم تو قلمچی زیاد میشه به خاطر اینکه نکته های تستارو یاد گرفتم نه صرفا اینکه خودم بتونم حلشون کنم؟ررااااااااااااه حل میخوام.
      ینی سر جلسه قلم چی همسایتون واست حل میکنه ایا ؟ خب تا نکات رو بلد نباشی تا تست نزده باشی نمی تونی تست قلم چی بزنی !

و درضمن چیز مهمی نیست ! مهم ازمون و کنکور هست نه میزان درست بودن تست شما تو خونه !

اما با این حال ممکنه به خاطر این باشه که شما جدی نمیگیری تست زنی تو خونه رو و چون پاسخنامه دم دستت هست سر سری میگیری و خودت سعی نمی کنی تست رو ب

جواب برسونی

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط one man army نمایش پست ها
      ینی سر جلسه قلم چی همسایتون واست حل میکنه ایا ؟ خب تا نکات رو بلد نباشی تا تست نزده باشی نمی تونی تست قلم چی بزنی !

و درضمن چیز مهمی نیست ! مهم ازمون و کنکور هست نه میزان درست بودن تست شما تو خونه !

اما با این حال ممکنه به خاطر این باشه که شما جدی نمیگیری تست زنی تو خونه رو و چون پاسخنامه دم دستت هست سر سری میگیری و خودت سعی نمی کنی تست رو ب

جواب برسونی
      خب بلخره مگه کسی که خوب خونده نباید بتونه با اینکه یه تستو قبلا ندیده حلش کنه؟

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط RAHI نمایش پست ها
      سلااااااام دوستان.
      سلام
      عزیز داری سر سرکی میخونی!!!
      مفهومی بخون و دقیق بفهم
      به نظرم مشکل از نحوه خوندنته
      ////////////////////////////////////////////////
      از جهات دیگه هم میشه گفت که شما مطالب ساده و اسون و سطحی رو میخونی نه مطالب سخت و پیچیده!!!
      به خاطر همین تو حل تست های خیلی سبز(که خیلی خوبن و اکثرا سخت)گیر میکنی
      خلاف قوانین.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن