خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

اطلاعاتی در مورد رشته علوم آزمایشگاهی

سلام
      کسی از دوستان اینجا هست که مشغول تحصیل تو رشته علوم آزمایشگاهی باشه ؟ اگر هست یه اطلاعاتی در مورد این رشته میخواستم .
      1 - چند واحد پاس باید کرد برای فوق دیپلم ؟ و چند واحد برای لیسانس ؟ 2 - چه کتاب های در این رشته باید خوند ؟ 3 -نهایتش چه شغلی تو این رشته میشه گرفت ؟
      4 - تا چه رتبه ای شبانه تو این رشته دانشجو جذب میشه ؟ 5 - شهریه دانشگاه شبانه علوم آزمایشگاهی چقدره برای هر ترم ؟
      ممنون میشم توضیحات کامل رو بفرستید .

2. Top | #2
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      کسی نیست که این رشته رو بخونه ؟

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط konkur100 نمایش پست ها
      سلام
      کسی از دوستان اینجا هست که مشغول تحصیل تو رشته علوم آزمایشگاهی باشه ؟ اگر هست یه اطلاعاتی در مورد این رشته میخواستم .
      1 - چند واحد پاس باید کرد برای فوق دیپلم ؟ و چند واحد برای لیسانس ؟ 2 - چه کتاب های در این رشته باید خوند ؟ 3 -نهایتش چه شغلی تو این رشته میشه گرفت ؟
      4 - تا چه رتبه ای شبانه تو این رشته دانشجو جذب میشه ؟ 5 - شهریه دانشگاه شبانه علوم آزمایشگاهی چقدره برای هر ترم ؟
      ممنون میشم توضیحات کامل رو بفرستید .
      چند سال پیش حق تاسیس آزمایشگاه رو از کارشناسی علوم آزمایشگاهی به تخصص های پزشکی و دکترای این رشته منتقل کردند.. به این صورت که متخصصین شاخه های مختلف علوم آزمایشگاهی ( مثل هماتولوژی ) یا دکترای این رشته ( علوم آزمایشگاهی ) میتونستن با همکاری تکنسین های علوم آزمایشگاهی ( کارشناسی این رشته ) اقدام به تاسیس مطب کنن

یک سال بعد ( وزیر بهداشت یکی مونده به آخری احمدی نژاد ... اون خانمه که خیلی کار درست بود ) اومد این کارو کرد که تعدادی کارشناس ارشد علوم آزمایشگاهی در شاخه های مختلف میتونن با همکاری همدیگه یک آزمایشگاه تاسیس کنن( البته به صرفه نیست که 5 نفر بخاطر ماهی 10 میلیون باهمدیگه همکاری کنن )

اما درباره خود رشته!!! باید بگم بعضی دروس این رشته مثل انگل شناسی ، قارچ ها و ویروس ها جزو سخت ترین درس های آموزش عالی هست ...

بازار استخدامیش یک بازار متوسط به بالا هست یعنی استخدام به راحتی نمیشه گفت ولی در سطح قابل قبولی هست
      کارشناسی فیزیوتراپی از دانشگاه علوم پزشکی مشهد ورودی 88

دانشجوی دندان پزشکی علوم پزشکی اصفهان ورودی 95

موفقیت اتفاقی نیست

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      ای بابا نا امیدمون کردید که من فکر کردم استخدامش قطعیه خب یکم بیشتر راجب اینکه لیسانساش کجاها میتونن سرکار برن و حدود حقوقشون چقدره :/
      بالاخره عوضش کردم : ))
      خب چی بزارم؟؟

اها بازم حقیقت : دارم دیوونه میشم : (((((((((((((((

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن