خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 15 از 15
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

Question کدوم شهرا دانشگاه آزاد داروسازی دارند؟

شنیدم کلا 3 تا دانشگاه آزاد رشته داروسازی دارند
      کسی میدونه این دانشگاه ها کجان؟
      شهریه شون چقدره؟

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      دامغان

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      شیراز هم داره

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      توی کل کشور، 20 تا دانشکده داروسازی وجود داره همین 3 تا فک کنم دارن که تهرانش واحد علوم دارویی هستش و شیراز،
      دامغانم که یکی از بچه ها گفت

شهریشون خیلی منطقی تر از بین الملل هستش( حدود 40 درصد) و شاید حدودا با پول الان حدود 60-70 تومن باشه

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دانشکده ایت الله املی رو هم بهش اضافه کنید.به احتمال زیاد توی اراک و شهر ضا هم دارو ازاد میخوان بزنن.

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط DROUGBA FC نمایش پست ها
      دانشکده ایت الله املی رو هم بهش اضافه کنید.به احتمال زیاد توی اراک و شهر ضا هم دارو ازاد میخوان بزنن.
      خیلی وقته میگم تو شهررضا میخوان دارو بزنن امیدوارم به امسال برسه .

7. Top | #7
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      تهران - دامغان -امل
      بر می خیزم!

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط lily7 نمایش پست ها
      خیلی وقته میگم تو شهررضا میخوان دارو بزنن امیدوارم به امسال برسه .
      متاسفانه هنوز دستور نداده

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام خسته نباشید من یه چند تا سوال داشتم یکی اینکه شهریه دارو سازی آزاد چقدره البته با متغیرش؟؟؟؟
      دوم اینکه بنده سهمیه منطقه 3 دارم و همچنین سهمیه جانبازی دارم که البته 15 درصده!!!!!!!!
      میخواستم ببینم آیا این درصد در قبولی من تاثیر داره و اینکه با این شرایط من چه رتبه ای و چه نمره زیر گروه کلی رو باید کسب کنم تا دانشگاه آزاد داروسازی قبول شم.
      البته بنده سهمیه فعال بسیج هم دارم........اگه مقدور هست راهنمایی کنین که چه سهمیه ای بهنره.........
      با تشکر

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mojtaba3535 نمایش پست ها
      سلام خسته نباشید من یه چند تا سوال داشتم یکی اینکه شهریه دارو سازی آزاد چقدره البته با متغیرش؟؟؟؟
      دوم اینکه بنده سهمیه منطقه 3 دارم و همچنین سهمیه جانبازی دارم که البته 15 درصده!!!!!!!!
      میخواستم ببینم آیا این درصد در قبولی من تاثیر داره و اینکه با این شرایط من چه رتبه ای و چه نمره زیر گروه کلی رو باید کسب کنم تا دانشگاه آزاد داروسازی قبول شم.
      البته بنده سهمیه فعال بسیج هم دارم........اگه مقدور هست راهنمایی کنین که چه سهمیه ای بهنره.........
      با تشکر
      تراز آخرین قبولی های تکمیل ظرفیت مهر94 دانشگاه آزاد :: کنکور100
      اما در مورد شهریه خوب چرا همین الان به دانشگاشون زنگ نمیزنی بپرسی ولی فکر کنم ترمی بالای 3 تومن باشه

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوستانی ک سر درمیارن این سوال منو جواب بدن واقعا متوجهش نمیشم...دوستمونDR FCترازا رو لینکشو دادن ممنونم ازشون ببینین بدون سهمیه بسیج مازاد آزاد پزشکی آخرش دیگه 9100 هستش تقریبا غیر مازادش ک جای خود بالاتره...در صورتی ک کارنامه های سراسری مربوط پردیس پزشکی ها رو ببینین چ تو سایت کانون یا گزینه..با تراز 8500 هم مثلا میگم پردیس پزشکی گرگان قبول شدن من ۸۴۰۰ شده بودم یعنی صد تا دویستا دیگه نیاز بود...ولی الان واسه آزاد مازاد اونم تو تکمیل ظرفیت نزدیک ۸۰۰ تا نیاز داشتم...یعنی چی این؟‌ شاید بگین خیلی از بچه ها ممکنه بخوان شهر خودشون یا نزدیک شهر خودشون آزاد چ بسا مازادش رو بخونن و ترجیح بدن به پردیس سراسری اولا که تعداد شهرهای پذیرش آزاد چ دندونش چ پزشکیش نصف سراسری هم نیست ک بخواد شهرها رو پوشش بودن و دومن اینکه پردیس سراسری اسما هم ک شده از مازاد آزاد بهتره پس چرا یکی با ۸۵۰۰ سراسری پردیس همون بار اول مهر قبول میشه ولی از اونور یکی که ۸۴۰۰ میاره احتمال صددرصد هم تکمیل ظرفیت دوم مازاد آزاد هم حتی دورترین جا مثلا کیش هم قبول نمیشه؟؟؟؟درسته ک پزشکی آزاد سوای رشته های دیگه این دانشگاس و رتبه خوبی میخواد ولی آخه تا چ حد... کسی ک ۹۱۰۰ تا ۹۴۰۰ آورده ک حتما پردیس سراسری رو آورده پس چرا ....

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      والا تو شهر ما تو دانشگاه ازاد یه رشته هست بنام شیمی دارویی....حالا نمیدونم چه ربطی به داروسازی داره

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Red face

نقل قول نوشته اصلی توسط DROUGBA FC نمایش پست ها
      تراز آخرین قبولی های تکمیل ظرفیت مهر94 دانشگاه آزاد :: کنکور100
      اما در مورد شهریه خوب چرا همین الان به دانشگاشون زنگ نمیزنی بپرسی ولی فکر کنم ترمی بالای 3 تومن باشه
      دستتون درد نکنه فقط میشه بگید این تراز هایی که گذاشته برا منطقه 3 ؟؟؟؟؟؟

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hanjera نمایش پست ها
      والا تو شهر ما تو دانشگاه ازاد یه رشته هست بنام شیمی دارویی....حالا نمیدونم چه ربطی به داروسازی داره

شیمی دارویی یکی از گرایش های شیمی در کارشناسی ارشد هستش .

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mojtaba3535 نمایش پست ها
      دستتون درد نکنه فقط میشه بگید این تراز هایی که گذاشته برا منطقه 3 ؟؟؟؟؟؟
      ربطی به منطقه نداره از طریق کارنامه های گزینه دو میتونید ببینید با این تراز تو زیر گروه 2 منطقه 3 چه رتبه ای میارید

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن