خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

معدل امتحان دی ماه

سلام تروخدا تا اخرش بخونید و جواب بدید خیلی مهمه مخصوصن مشاورهای عزیز و دانش اموزان نمونه و تیزهوشانی من توی مدرسه نمونه دولتی از نوعی که معلم هاش به غیراز سه یا چهارتا بقیه بلدنیستن درس بدن وازمدارس عادی دولتی اوردن ولی تا دلتون بخواد سوال میگن در حد مرحله اول المپیاد نه ولی در سطح کنکور هم نه درسطح مدرسه عادی هم نه .......خوب ولی خارج از شوخی سوالای سختی میدن مخصوصن سال دوم امسال به غیراز امتحان فیزیک بقیه امتحان ها اسون بود من همه امتحان رو خوب عالی خوندم نمونه سوال های ده سال گذشته رو بررسی کردم و کار کردم مخصوصن توی درس شیمی بقران خیلی خوب خوندم از معلم پرسیدم چندشدم گفت کم شدی 12 شدی (البته این رو هم بگم نمره اکثر بچه هارو گفت و باکسی هم شوخی نداره گفت 12 یعنی 12 شدم ونمره اش هم دقیق هست)
      هنوز کارنامه ها رو ندادن ولی من بررسی کردم معدلم هیجده شاید بشه چون فیزیک وشیمی رو خراب کردم درحد دوازده یا سیزده میشم حالا من از شما چندتا سوال دارم ..
      1-به نظر شما بهتر نیست من مدرسه ام رو عوض کنم وبرم عادی چون واقعن خیلی درس میخونم خیلی بقران مامانم میگه من دلم به حالت میسوزه
      2-چرا معدلم انقدر کم میشه منکجای کارم ایراد داره البته من خیلی استرس دارم بیش از اندازه روی ...ساعت مطالعه هم با شاگرد اول یکی نباشه کمترنیست !!!!!!!!هرچقدر میخونم بازم کم میشم
      واقعن چرا شیمی شدم دوازده چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      بعد به نظرتون اگه مدرسه مو بعد از امتحان ها عوض کنم بهتر میشه یا بدتر ؟برم مدرسه عادی بهتر یا بمونم توی مدرسه نمونه
      معدل سال اولم 19.18 سال دوم 17.30 سال سوم هم که هنوز مشخص نیست

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ѕєує∂ αℓι نمایش پست ها
      سلام تروخدا تا اخرش بخونید و جواب بدید خیلی مهمه مخصوصن مشاورهای عزیز و دانش اموزان نمونه و تیزهوشانی من توی مدرسه نمونه دولتی از نوعی که معلم هاش به غیراز سه یا چهارتا بقیه بلدنیستن درس بدن وازمدارس عادی دولتی اوردن ولی تا دلتون بخواد سوال میگن در حد مرحله اول المپیاد نه ولی در سطح کنکور هم نه درسطح مدرسه عادی هم نه .......خوب ولی خارج از شوخی سوالای سختی میدن مخصوصن سال دوم امسال به غیراز امتحان فیزیک بقیه امتحان ها اسون بود من همه امتحان رو خوب عالی خوندم نمونه سوال های ده سال گذشته رو بررسی کردم و کار کردم مخصوصن توی درس شیمی بقران خیلی خوب خوندم از معلم پرسیدم چندشدم گفت کم شدی 12 شدی (البته این رو هم بگم نمره اکثر بچه هارو گفت و باکسی هم شوخی نداره گفت 12 یعنی 12 شدم ونمره اش هم دقیق هست)
      هنوز کارنامه ها رو ندادن ولی من بررسی کردم معدلم هیجده شاید بشه چون فیزیک وشیمی رو خراب کردم درحد دوازده یا سیزده میشم حالا من از شما چندتا سوال دارم ..
      1-به نظر شما بهتر نیست من مدرسه ام رو عوض کنم وبرم عادی چون واقعن خیلی درس میخونم خیلی بقران مامانم میگه من دلم به حالت میسوزه
      2-چرا معدلم انقدر کم میشه منکجای کارم ایراد داره البته من خیلی استرس دارم بیش از اندازه روی ...ساعت مطالعه هم با شاگرد اول یکی نباشه کمترنیست !!!!!!!!هرچقدر میخونم بازم کم میشم
      واقعن چرا شیمی شدم دوازده چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      بعد به نظرتون اگه مدرسه مو بعد از امتحان ها عوض کنم بهتر میشه یا بدتر ؟برم مدرسه عادی بهتر یا بمونم توی مدرسه نمونه
      معدل سال اولم 19.18 سال دوم 17.30 سال سوم هم که هنوز مشخص نیست

دوست عزیز اگه وضع مادی شما خوبه که لازم به این کارا نیسن
      کلاساتو برو +سی دی اموزشی+کتاب
      همه چیز رو دوش خودته منم مثل خودتم فقط وضع مادیم متوسطه فقط کتاب گرفتم تمام

همه چیز به خودت بر میگرده الکی تقیر مدرسه و معلمو بقیه ننداز
      مهم اونه که با وجود این شرایط گلیمتو از اب بکشی اگه میخواست اینجوری نباشه خوب همه میتونستن!!!
      به خودت ایمان داشته باش
      خلاف قوانین.

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      عجب

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      معدل میخوای چیکار کتببارو نمره بیار تو توی نهایی کافیه به معدل مدرست نه رتبه میدن نه کار میدن نه برات نون اب میشه ... درستو بخون مدرسه عادی نری بهتره چون جوش خوب نیست ول میشی
      بالاخره عوضش کردم : ))
      خب چی بزارم؟؟

اها بازم حقیقت : دارم دیوونه میشم : (((((((((((((((

5. Top | #5
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      باشد که رستگار شوید

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام برادر من سال دومم
      تقریبا مثل خودت مدرسه خاص پارسال 19.94 شدم ولی امسال مطمئنا کمتر میشم در حد 19
      تو این چند ماه سال فهمیدم معلم های ما نوع تدریسشون این هست جزوشون یک سطح پایین تر از امحانشون هست برای همین من امسال اول سال فیزک شدم 14 بعد 1 ماه اینو فهمدیدم و مثل تراکتور نشر الگو فیزیک استاد خالو رو جوییدم معلم میگفت پرسمان بگیرید ولی من نشر گرفتم و مسمتر شدم 20 نوبت اولم میشم 19.5
      در هر صورت چیزی که من فهمدیدم موقع امتحان همه چیز رو میخونم جز جزوه معلم یا مثلا امسال یه معلم عربی آوردن با دکتری هیچی حالیش نیست خودشم عربه ولی درس بلد نیست بده طوری که اینقدر بچه ها ازش سوال کردن از 5 درس عربی 2 تاش رو کامل داد 3 تاش رو خودمون خوندیم|||||||||کجا اینجوریه آخه
      ولی خب چه میشه کرد

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      برادر شما سال سوم رو با سال دوم مقایسه نکنید سال سوم دی ماه امتحان ها درحد پشمک هست مخصوصن شماهایی که تو مدرسه برتر درس میخونی سال دوم مدرسه ما نصف بچه ها افتادن ...ممنون از وقت گذاشتی تا جواب بدی

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط naseri نمایش پست ها
      دوست عزیز اگه وضع مادی شما خوبه که لازم به این کارا نیسن
      کلاساتو برو +سی دی اموزشی+کتاب
      همه چیز رو دوش خودته منم مثل خودتم فقط وضع مادیم متوسطه فقط کتاب گرفتم تمام

همه چیز به خودت بر میگرده الکی تقیر مدرسه و معلمو بقیه ننداز
      مهم اونه که با وجود این شرایط گلیمتو از اب بکشی اگه میخواست اینجوری نباشه خوب همه میتونستن!!!
      به خودت ایمان داشته باش

وضع مالی مون که در متوسط تو منطقه ی 3 درس میخونیم

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط BacheMosbat نمایش پست ها
      معدل میخوای چیکار کتببارو نمره بیار تو توی نهایی کافیه به معدل مدرست نه رتبه میدن نه کار میدن نه برات نون اب میشه ... درستو بخون مدرسه عادی نری بهتره چون جوش خوب نیست ول میشی
      برادر امتحان دی ماه ما درحد امتحان نهایی بود خوب این جارو که خراب کردم امکان داره خوب نهایی رو هم خراب کنم شما سنتون چنده؟مقطع ؟

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      راه خودتو برو به معلمات محل نده

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن