خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 45
    نمایش نتایج: از 61 به 63 از 63
    1. Top | #61
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zansia نمایش پست ها
      این کتاب برای نظام قدیم هست اگر نظام جدید هستین لقمه عبار های کلیدیشو بگیرین اگر قدیم هستین و حتما همین رو میخواین به خود سایتشون پیام بدین ممکنه از اخرین چاپ داشته باشن
      زنگ زدم ندارنش:troll (1):

2. Top | #62
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Nerd_Girl نمایش پست ها
      این کتاب رو یه نفر از آشناهامون که پزشکی رشت قبول شده بود بهم داد از جلد و صفحات کتاب معلوم بود که ازش زیاد استفاده کرده بود
      من خودم این کتاب رو بعد خوندن متن کتاب درسی میخونم. یه خرده زمان بره اما وقتی میرم سراغ تست معمولا درصدام بالای ۷۰ میشه البته من از این کتاب نکته نویسی هم میکنم در کل برا من خیلی خوبه
      اون آقایی هم که میگن اشتباه زیاد داره به نظرم دارن اغراق میکنن من خیلی وقته این کتاب رو دارم جز دو سه مورد اشتباه خاصی تو کتاب ندیدم که اونم تو هر کتابی ممکنه باشه.
      پ.ن۱: عبارتای سطر به سطرش معمولا آسونه و جنبه ی یاد آوری داره اما عبارتای ترکیبی و کنکوریش خیلی خوبن .من خودم از کتابای زیست مهر و ماه خوشم نمیاد و تا الان هر چی خریدم همون جوری بدون استفاده مونده اما از این کتاب و کتابنامه خوشم اومد.
      پ.ن ۲ :البته من نمیدونم سطح زیست بقیه اینجا در چه حده که انقدر از این کتاب بد گفتن .
      ممنون همشهری منم تعریفشو چندبار شنیدم ولی متاسفانه اصلا پیدا نمیکنم

3. Top | #63
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mobinax نمایش پست ها
      زنگ زدم ندارنش:troll (1):
      ببین الان این یادم افتاد
      این پیج یه بار یه پیجی رو معرفی کرده بود که یه سری کتاب نظام قدیم داشتن بهشون پیام بده بپرس شاید داشته باشنش (فکر کنم یه سری از کتاباشون رایگان بود)

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 45

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن