خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

برای خواندن زیست ازچه کتابی استفادکنم.(دانشجوی مهندسی برق)

سلام بچه ها من میخام توکنکور96تجربی شرکت کنم.ازالان میخام شروع به خوندن زیست کنم.واسه منی که اززیست چیزی بلدنیستم چه جوری شروع کنم ازچه کتاب تستی برای شروع استفاده کنم؟

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      درسی + 8000 گاج
      بعدا که ایشالا راه افتادی خیلی سبز یا الگو

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      کسه دیگه ای نبود؟

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yasin tahazadeh نمایش پست ها
      کسه دیگه ای نبود؟
      هنوز شروع نکرده دنبال کتاب تست نباشین , از اونجایی که هدف تون کنکور 96 هست بهترین زمان رو برای ازمون و خطا در اختیار دارین ,اگر از الان بخوایین دنبال کتاب های رنگارنگ بازار باشین ,تا کنکور 96 علاوه بر سردرگمی , بجز یک کتاب خانه رنگارنگ چیزی نخواهید داشت.
      با همون کتاب درسی شروع کنین ,سوالات ازمون های ازمایشی هم برای میزان سنجش کیفیت مطالعه تون داخل سایت موجوده ,تا تابستون که استارت اصلی رو میزنین ,تا اون موقع هم اطلاعات کافی درمورد کتاب ها بدست میارین و با بهترین انتخاب به سمت کنکور 96 حرکت میکنین.

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yaghma نمایش پست ها
      هنوز شروع نکرده دنبال کتاب تست نباشین , از اونجایی که هدف تون کنکور 96 هست بهترین زمان رو برای ازمون و خطا در اختیار دارین ,اگر از الان بخوایین دنبال کتاب های رنگارنگ بازار باشین ,تا کنکور 96 علاوه بر سردرگمی , بجز یک کتاب خانه رنگارنگ چیزی نخواهید داشت.
      با همون کتاب درسی شروع کنین ,سوالات ازمون های ازمایشی هم برای میزان سنجش کیفیت مطالعه تون داخل سایت موجوده ,تا تابستون که استارت اصلی رو میزنین ,تا اون موقع هم اطلاعات کافی درمورد کتاب ها بدست میارین و با بهترین انتخاب به سمت کنکور 96 حرکت میکنین.
      باریکلا به این جواب
      دقیقا میخواستم بگم با کتاب شروع کنه
      تا تیر با کتاب درسی بخون و نکته ها رو یادبگیر
      مطمئن باش از تیر به بعد دیگه آمادگی لازم برای خیلی سبز و تست رو داری

6. Top | #6
      aCe
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yaghma نمایش پست ها
      منم تازه شروع کردم حرف ایشون کاملا متین و بهترین راه ـه

اینو هم بگم اتفاقا کتابهای رنگارنگ . آموزشی و تست هم تهیه کردم هیچکدوم به کتاب درسی نمیرسن

اینم لیست کتابـام
      فايل هاي پيوست شده فايل هاي پيوست شده
      • نوع فایل: txt list.txt (1.7 کیلو بایت, 26 نمايش)

7. Top | #7
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کتاب درسی و خیلی سبز بعدش الگو

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yasin tahazadeh نمایش پست ها
      کسه دیگه ای نبود؟
      با سلام
      دوست عزیز من دارم برا کنکور 96 اماده میشم
      به نظر من کتاب درسی تو اولویتت باشه اونم به ترتیب یعنی اول دوم بعد سوم و بعد پیش اگر کتاب اموزشیم خواستی اول از خیلی سبز شروع کن اونو بخونی تست بقیه کتابارو هم میزنی موفق باشی

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن