خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 9 از 9 نخستنخست ... 89
    نمایش نتایج: از 121 به 129 از 129
    1. Top | #121
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MoeinSanjary نمایش پست ها
      نه اتفاقا مهندسای امریکا کل بورلی هیلز رو خریدن ، پزشکاش توی تگزاس با طناب دنبال گاوهاشون می گردن که بعد از ظهر ببرنشون واسه چریدن. یه جور در مورد امریکا حرف می زنین انگار یه کهکشان دیگه ست. الان با گدای سر کوچه هم حرف بزنی یه پسر عمو و دخترخاله داره که یا امریکاست یا کانادا. اطلاعات در اوردن هم کار سختی نیست.
      مشکل شما اینه که شما اصلا حرف هیچ کسی رو قبول ندارید ..وبحث با شما بی فایدس ...من مگه گفتم پزشکا تو امریکا درامدزیادی ندارن ..مشکل شما اینه که راست میر ی چپ میا ی میگی نه فقط پزشکی بقیه ادم نیستن ....اصلا چه حقی دارن بیشتر از پزشکا پول دربیارن حتی تو امریکا ...:/فعلا که اصلا قرار نیس شما امریکا زندگی کنید ...مدرک شما رو اصلا قبول نخواهند داشت پس چرا بر اساس اونا دارید حساب کتاب میکنین ؟تو یه کشوری زندگی میکنیم که ارزش پولیش خیلی کمتر از ۱۰۰ گرم عنبرالنسا س ..بعدش میایم از قیمت خونه های امریکا حرف میزنیم .. حالا شما نگران مهندسای امریکا نباش اونا بعد از ظهرا اسنپ هم کار میکنن :/

2. Top | #122
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط paradise. نمایش پست ها
      مشکل شما اینه که شما اصلا حرف هیچ کسی رو قبول ندارید ..وبحث با شما بی فایدس ...من مگه گفتم پزشکا تو امریکا درامدزیادی ندارن ..مشکل شما اینه که راست میر ی چپ میا ی میگی نه فقط پزشکی بقیه ادم نیستن ....اصلا چه حقی دارن بیشتر از پزشکا پول دربیارن حتی تو امریکا ...:/فعلا که اصلا قرار نیس شما امریکا زندگی کنید ...مدرک شما رو اصلا قبول نخواهند داشت پس چرا بر اساس اونا دارید حساب کتاب میکنین ؟تو یه کشوری زندگی میکنیم که ارزش پولیش خیلی کمتر از ۱۰۰ گرم عنبرالنسا س ..بعدش میایم از قیمت خونه های امریکا حرف میزنیم .. حالا شما نگران مهندسای امریکا نباش اونا بعد از ظهرا اسنپ هم کار میکنن :/
      شما مشکلت اینه که خبر نداری اون خرمایی که با هسته ش داری بازی می کنی من باهاش تسبیح درست کردم. من خودم دو تا مدرک مهندسی دارم. یکی صنایع یکی کامپیوتر . که البته کامپیوتر رو نصفه ول کردم. شما توی رویای خودت حال کن. من اگه می خواستم برم امریکا با مدرک مهندسی خودم می رفتم. رفتم علوم پزشکی که توی همین کشور خودم صفا کنم. چیزی که واسه 95 درصد مهندسای این کشور رویاست.

3. Top | #123
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MoeinSanjary نمایش پست ها
      شما مشکلت اینه که خبر نداری اون خرمایی که با هسته ش داری بازی می کنی من باهاش تسبیح درست کردم. من خودم دو تا مدرک مهندسی دارم. یکی صنایع یکی کامپیوتر . که البته کامپیوتر رو نصفه ول کردم. شما توی رویای خودت حال کن. من اگه می خواستم برم امریکا با مدرک مهندسی خودم می رفتم. رفتم علوم پزشکی که توی همین کشور خودم صفا کنم. چیزی که واسه 95 درصد مهندسای این کشور رویاست.
      خب حرف منم اینه دیگه شما قراره تو کشور خودت بمونی و عشق وصفا کنی(با دلار ۳۰ تومنی ) ...والا فعلا که مهاجرت برای خیلیا رویاست ....کسی که رویاش علوم پزشکی اگه بود از اول اونو انتخاب میکرد

اینم بگم اکثر ا شریفیا و امیر کبیریا میتونن برن امریکا وگرنه شما که :/
      ویرایش توسط paradise. : 17 آذر 1399 در ساعت 14:50

4. Top | #124
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      الان حقوقی که فارغ التحصیلای تعهدی ۹۲ یا ۹۳ میگیرن چقدره؟

5. Top | #125
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Pride نمایش پست ها
      الان حقوقی که فارغ التحصیلای تعهدی ۹۲ یا ۹۳ میگیرن چقدره؟
      اولین ورودی پزشکی تعهدی مهر ۹۴ بود که هنوز اینترنم نشدن.

6. Top | #126
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام لطفا کسایی که واقعا میدونن بگن ایا دانشجوی تعهدی با وثیقه میتونه مسافرت خارج از کشور بره؟! یا تا پایان 21 سال ممنوع الخروج کلا؟

7. Top | #127
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط آریو نمایش پست ها
      سلام لطفا کسایی که واقعا میدونن بگن ایا دانشجوی تعهدی با وثیقه میتونه مسافرت خارج از کشور بره؟! یا تا پایان 21 سال ممنوع الخروج کلا؟
      فک کنم باوثیقه سنگین بشه ولی شرطوشروط دقیقشونمیدونم

8. Top | #128
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      دوستان خودتونو اذیت نکنید،کشتی در حال غرق شدنه ،برید یه چیزی بخونید که خونده باشید،این مملکت دیگه درست نمیشه،یعنی اصلا درست نمیشه

9. Top | #129
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط farzaddd نمایش پست ها
      دوستان خودتونو اذیت نکنید،کشتی در حال غرق شدنه ،برید یه چیزی بخونید که خونده باشید،این مملکت دیگه درست نمیشه،یعنی اصلا درست نمیشه
      این کشتی ام غرق بشه باید دوباره کشتی بسازیم تازه اگر جون سالم بدر ببریم .عمرمون رفت
      هیچ جوینده ندانست که جای تو کجاست...

صفحه 9 از 9 نخستنخست ... 89

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن